Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2023/24): Para I11-II2

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Grzegorz Zadęcki (OKKS)27,60
2. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)22,00
3. Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć)19,00
4. Mikołaj Parkietny (OKKS)18,20
5. Marcin Tyczka (OKKS)11,56
6. Łukasz Błędowski (OKKS)10,77
7. Piotr Sosinka (OKKS)10,60
8. Arkadiusz Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)9,33
9. Łukasz Nalewajka (OKKS)9,11
10. Marcin Hilla (OKKS)8,27

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Grzegorz Zadęcki (OKKS)23,27
2. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)22,33
3. Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć)16,23
4. Arkadiusz Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)15,17
5. Mikołaj Parkietny (OKKS)14,60
6. Marcin Tyczka (OKKS)12,38
7. Łukasz Penar (Wielka Ki¶ć)12,09
8. Piotr Sosinka (OKKS)9,20
9. Rafał Janik (Wielka Ki¶ć)8,78
10. Łukasz Błędowski (OKKS)7,54

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Grzegorz Zadęcki (OKKS)9,40
2. Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć)8,23
3. Łukasz Błędowski (OKKS)6,69
4. Mikołaj Parkietny (OKKS)6,60
5. Kamil Wania (Wielka Ki¶ć)6,50
6. Marcin Hilla (OKKS)6,40
7. Piotr Sosinka (OKKS)6,07
8. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)6,00
9. Ziemowit Boczoń (Wielka Ki¶ć)5,89
10. Przemysław Borysławski (Wielka Ki¶ć)5,58

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)4,33
2. Dariusz Biernat (OKKS)4,06
3. Łukasz Nalewajka (OKKS)3,56
4. Grzegorz Zadęcki (OKKS)3,53
5. Kamil Wania (Wielka Ki¶ć)2,83
6. Kajetan Malok (OKKS)2,50
7. Mikołaj Parkietny (OKKS)2,50
8. Przemysław Borysławski (Wielka Ki¶ć)2,42
9. Marcin Hilla (OKKS)2,27
10. Rafał Janik (Wielka Ki¶ć)2,22

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)3,00
2. Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć)2,08
3. Rafał Janik (Wielka Ki¶ć)1,67
4. Przemysław Borysławski (Wielka Ki¶ć)1,50
5. Łukasz Nalewajka (OKKS)1,44
6. Kamil Wania (Wielka Ki¶ć)1,33
7. Grzegorz Zadęcki (OKKS)1,27
8. Mikołaj Parkietny (OKKS)1,10
9. Łukasz Penar (Wielka Ki¶ć)1,09
10. Marcin Hilla (OKKS)1,07

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Parkietny1. Mikołaj Parkietny (OKKS)1,10
2. Grzegorz Zadęcki (OKKS)0,67
3. Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć)0,46
4. Łukasz Penar (Wielka Ki¶ć)0,45
5. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)0,33
6. Arkadiusz Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)0,33
7. Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć)0,33
8. Piotr Sosinka (OKKS)0,27
9. Ziemowit Boczoń (Wielka Ki¶ć)0,22
10. Kamil Wania (Wielka Ki¶ć)0,17

Straty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)3,00
2. Łukasz Penar (Wielka Ki¶ć)2,64
3. Dariusz Biernat (OKKS)2,50
4. Arkadiusz Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)2,50
5. Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć)2,33
6. Kajetan Malok (OKKS)2,11
7. Marcin Hilla (OKKS)2,07
8. Mikołaj Parkietny (OKKS)2,00
9. Kamil Wania (Wielka Ki¶ć)1,92
10. Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć)1,85

Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Parkietny1. Mikołaj Parkietny (OKKS)53,8%
2. Piotr Sosinka (OKKS)52,8%
3. Łukasz Błędowski (OKKS)51,4%
4. Grzegorz Zadęcki (OKKS)50,2%
5. Marcin Tyczka (OKKS)49,3%
6. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)49,1%
7. Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć)47,5%
8. Łukasz Penar (Wielka Ki¶ć)36,4%
9. Dariusz Biernat (OKKS)36,1%
10. Arkadiusz Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)34,7%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Marcin Tyczka (OKKS)48,9%
2. Grzegorz Zadęcki (OKKS)42,8%
3. Arkadiusz Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)35,7%
4. Rafał Janik (Wielka Ki¶ć)31,0%
5. Tomasz Zason (Wielka Ki¶ć)26,4%
6. Kajetan Malok (OKKS)16,4%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć)72,7%
2. Piotr Sosinka (OKKS)47,3%
3. Łukasz Błędowski (OKKS)45,8%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Dariusz Biernat (OKKS)1,00
2. Marcin Hilla (OKKS)1,00
3. Arkadiusz Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)