Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2023/24): Para I10-II3

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Szabatowski1. Adam Szabatowski (PMB)19,33
2. Dominik Rajczak (Energiczni)15,83
3. Marek Kubas (PMB)14,00
4. Maciej Bielecki (Energiczni)13,60
5. Dominik Jacaszek (Energiczni)11,56
6. Witold Zimek (PMB)11,33
7. Aleks Folwarczny (PMB)11,11
8. Łukasz Widera (PMB)10,36
9. Tomasz Kiełtyka (PMB)10,12
10. Adrian Wosinek (Energiczni)9,38

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Szabatowski1. Adam Szabatowski (PMB)23,58
2. Marek Kubas (PMB)19,65
3. Dominik Rajczak (Energiczni)14,00
4. Dominik Sala (Energiczni)12,11
5. Dominik Jacaszek (Energiczni)12,00
6. Maciej Bielecki (Energiczni)10,70
7. Mateusz Huras (Energiczni)10,06
8. Tomasz Kiełtyka (PMB)9,41
9. Łukasz Widera (PMB)9,21
10. Jakub Pruś (Energiczni)9,09

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jakub Wilk (Energiczni)9,00
2. Witold Zimek (PMB)8,08
3. Aleks Folwarczny (PMB)7,78
4. Adrian Wosinek (Energiczni)7,50
5. Maciej Bielecki (Energiczni)7,10
6. Dominik Jacaszek (Energiczni)6,67
7. Adam Szabatowski (PMB)6,67
8. Dominik Rajczak (Energiczni)6,33
9. Tomasz Kiełtyka (PMB)5,65
10. Marek Kubas (PMB)5,53

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Rajczak1. Dominik Rajczak (Energiczni)4,67
2. Marek Kubas (PMB)3,88
3. Dominik Sala (Energiczni)2,89
4. Łukasz Widera (PMB)2,86
5. Marcin Cieńciała (Energiczni)2,33
6. Mateusz Huras (Energiczni)1,94
7. Kacper Wcisło (Energiczni)1,88
8. Mariusz Wierzbicki (PMB)1,82
9. Jakub Pruś (Energiczni)1,73
10. Witold Zimek (PMB)1,58

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Rajczak1. Dominik Rajczak (Energiczni)2,50
2. Łukasz Widera (PMB)2,50
3. Jakub Pruś (Energiczni)2,09
4. Aleks Folwarczny (PMB)1,56
5. Adam Szabatowski (PMB)1,25
6. Dominik Jacaszek (Energiczni)1,22
7. Mariusz Wierzbicki (PMB)1,18
8. Adrian Wosinek (Energiczni)1,13
9. Jakub Kaizik (PMB)1,00
10. Damian Posłuszny (Energiczni)1,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Maziarz1. Mateusz Maziarz (Energiczni)0,58
2. Adam Szabatowski (PMB)0,58
3. Maciej Bielecki (Energiczni)0,50
4. Aleks Folwarczny (PMB)0,44
5. Mariusz Wierzbicki (PMB)0,36
6. Tomasz Kiełtyka (PMB)0,35
7. Dominik Rajczak (Energiczni)0,33
8. Jakub Wilk (Energiczni)0,33
9. Witold Zimek (PMB)0,25
10. Piotr Żeleźniak (Energiczni)0,25

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jakub Kaizik (PMB)3,00
2. Marek Kubas (PMB)2,88
3. Łukasz Widera (PMB)2,86
4. Dominik Rajczak (Energiczni)2,83
5. Dominik Sala (Energiczni)2,44
6. Adam Szabatowski (PMB)2,33
7. Jakub Wilk (Energiczni)2,33
8. Dariusz Kąkol (Energiczni)2,00
9. Damian Posłuszny (Energiczni)2,00
10. Mateusz Huras (Energiczni)1,82

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Widera1. Łukasz Widera (PMB)54,4%
2. Maciej Bielecki (Energiczni)50,0%
3. Adam Szabatowski (PMB)48,2%
4. Dominik Jacaszek (Energiczni)40,8%
5. Mateusz Maziarz (Energiczni)40,5%
6. Aleks Folwarczny (PMB)40,4%
7. Jakub Pruś (Energiczni)40,2%
8. Mateusz Huras (Energiczni)36,0%
9. Marek Kubas (PMB)35,4%
10. Dominik Rajczak (Energiczni)35,3%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kiełtyka1. Tomasz Kiełtyka (PMB)33,6%
2. Marek Kubas (PMB)30,0%
3. Mateusz Huras (Energiczni)24,1%
4. Dominik Sala (Energiczni)21,6%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kubas1. Marek Kubas (PMB)73,4%
2. Adam Szabatowski (PMB)72,7%
3. Dominik Sala (Energiczni)68,3%
4. Mateusz Maziarz (Energiczni)65,9%
5. Maciej Bielecki (Energiczni)63,6%
6. Mateusz Huras (Energiczni)55,0%
7. Aleks Folwarczny (PMB)52,2%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Bielecki1. Maciej Bielecki (Energiczni)2,00
2. Dominik Jacaszek (Energiczni)1,00
3. Tomasz Kiełtyka (PMB)1,00
4. Mateusz Maziarz (Energiczni)1,00
5. Damian Posłuszny (Energiczni)1,00
6. Dominik Rajczak (Energiczni)1,00
7. Łukasz Widera (PMB)1,00
8. Witold Zimek (PMB)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)