Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2023/24): Para I10-II3

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Szabatowski1. Adam Szabatowski (PMB)18,45
2. Dominik Rajczak (Energiczni)15,00
3. Marek Kubas (PMB)14,93
4. Maciej Bielecki (Energiczni)11,75
5. Dominik Jacaszek (Energiczni)11,56
6. Aleks Folwarczny (PMB)11,44
7. Witold Zimek (PMB)11,33
8. Tomasz Kiełtyka (PMB)10,87
9. Łukasz Widera (PMB)10,54
10. Adrian Wosinek (Energiczni)9,38

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Szabatowski1. Adam Szabatowski (PMB)22,91
2. Marek Kubas (PMB)20,40
3. Dominik Rajczak (Energiczni)14,20
4. Dominik Sala (Energiczni)12,57
5. Dominik Jacaszek (Energiczni)12,00
6. Mateusz Huras (Energiczni)10,44
7. Tomasz Kiełtyka (PMB)9,67
8. Łukasz Widera (PMB)9,15
9. Maciej Bielecki (Energiczni)8,88
10. Jakub Pruś (Energiczni)8,11

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Zimek1. Witold Zimek (PMB)8,08
2. Aleks Folwarczny (PMB)8,00
3. Jakub Wilk (Energiczni)7,50
4. Adrian Wosinek (Energiczni)7,50
5. Adam Szabatowski (PMB)6,91
6. Maciej Bielecki (Energiczni)6,88
7. Dominik Rajczak (Energiczni)6,80
8. Dominik Jacaszek (Energiczni)6,67
9. Tomasz Kiełtyka (PMB)6,00
10. Marek Kubas (PMB)5,67

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Rajczak1. Dominik Rajczak (Energiczni)4,40
2. Marek Kubas (PMB)3,87
3. Łukasz Widera (PMB)2,69
4. Dominik Sala (Energiczni)2,57
5. Marcin Cieńciała (Energiczni)2,33
6. Mateusz Huras (Energiczni)2,00
7. Kacper Wcisło (Energiczni)1,88
8. Mariusz Wierzbicki (PMB)1,80
9. Damian Posłuszny (Energiczni)1,60
10. Witold Zimek (PMB)1,58

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Widera1. Łukasz Widera (PMB)2,69
2. Jakub Pruś (Energiczni)2,22
3. Dominik Rajczak (Energiczni)2,00
4. Aleks Folwarczny (PMB)1,63
5. Adam Szabatowski (PMB)1,27
6. Dominik Jacaszek (Energiczni)1,22
7. Damian Posłuszny (Energiczni)1,20
8. Adrian Wosinek (Energiczni)1,13
9. Mariusz Wierzbicki (PMB)1,10
10. Jakub Kaizik (PMB)1,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Maziarz1. Mateusz Maziarz (Energiczni)0,70
2. Adam Szabatowski (PMB)0,64
3. Maciej Bielecki (Energiczni)0,63
4. Jakub Wilk (Energiczni)0,50
5. Aleks Folwarczny (PMB)0,44
6. Tomasz Kiełtyka (PMB)0,33
7. Witold Zimek (PMB)0,25
8. Piotr Żeleźniak (Energiczni)0,25
9. Dominik Rajczak (Energiczni)0,20
10. Mariusz Wierzbicki (PMB)0,20

Straty

#ZawodnikŚrednia
Rajczak1. Dominik Rajczak (Energiczni)3,20
2. Jakub Kaizik (PMB)3,00
3. Dominik Sala (Energiczni)3,00
4. Łukasz Widera (PMB)2,69
5. Marek Kubas (PMB)2,60
6. Jakub Wilk (Energiczni)2,50
7. Adam Szabatowski (PMB)2,45
8. Damian Posłuszny (Energiczni)2,40
9. Dariusz Kąkol (Energiczni)2,08
10. Mateusz Huras (Energiczni)1,94

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Widera1. Łukasz Widera (PMB)54,3%
2. Adam Szabatowski (PMB)46,8%
3. Maciej Bielecki (Energiczni)43,1%
4. Dominik Jacaszek (Energiczni)40,8%
5. Aleks Folwarczny (PMB)40,8%
6. Dominik Sala (Energiczni)37,8%
7. Mateusz Huras (Energiczni)37,6%
8. Jakub Pruś (Energiczni)37,4%
9. Mateusz Maziarz (Energiczni)37,3%
10. Marek Kubas (PMB)35,7%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kiełtyka1. Tomasz Kiełtyka (PMB)34,8%
2. Marek Kubas (PMB)31,3%
3. Mateusz Huras (Energiczni)25,5%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kubas1. Marek Kubas (PMB)72,7%
2. Aleks Folwarczny (PMB)52,2%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Bielecki1. Maciej Bielecki (Energiczni)2,00
2. Dominik Jacaszek (Energiczni)1,00
3. Tomasz Kiełtyka (PMB)1,00
4. Mateusz Maziarz (Energiczni)1,00
5. Damian Posłuszny (Energiczni)1,00
6. Dominik Rajczak (Energiczni)1,00
7. Łukasz Widera (PMB)1,00
8. Witold Zimek (PMB)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)