RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2022/23)Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć) | 23,60 | 2. | Marcin Weselak (Budsar) | 22,88 | 3. | Wojciech Trałka (Basket Czerwionka) | 22,56 | 4. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 20,30 | 5. | Mateusz Poloczek (New York Bricks) | 19,83 | 6. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 19,38 | 7. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 19,14 | 8. | Tomasz Rusek (Dobermany) | 18,93 | 9. | Marek Mandowski (Zryw) | 18,85 | 10. | Radosław Żelazny (Asy ¦l±ska) | 18,67 |
Punkty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Wojciech Trałka (Basket Czerwionka) | 23,25 | 2. | Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć) | 22,87 | 3. | Daniel Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 20,80 | 4. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 19,57 | 5. | Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 18,67 | 6. | Kacper Wcisło (Energiczni) | 18,28 | 7. | Grzegorz Podulka (Budsar) | 18,20 | 8. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 17,90 | 9. | Marcin Weselak (Budsar) | 17,56 | 10. | Adam Zadęcki (Green Peas) | 17,17 |
Zbiórki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Łukasz Kowalski (Olimpia) | 12,91 | 2. | Karol Schlagner (Olimpia) | 11,89 | 3. | Krzysztof Szymczyk (New York Bricks) | 11,59 | 4. | Marcin Weselak (Budsar) | 11,00 | 5. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 10,77 | 6. | Mateusz Poloczek (New York Bricks) | 10,67 | 7. | Paweł Wymazała (Asy ¦l±ska) | 10,67 | 8. | Kamil Żurawlow (Dobre Chłopaki) | 10,67 | 9. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 10,29 | 10. | Kamil Wania (Wielka Ki¶ć) | 10,14 |
Asysty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Michał Moralewicz (Budsar) | 5,76 | 2. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 5,24 | 3. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 4,67 | 4. | Dominik Rajczak (Energiczni) | 4,50 | 5. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 4,42 | 6. | Adrian Mieszczanin (Asy ¦l±ska) | 4,38 | 7. | Karol Janiszewski (Basket Czerwionka) | 4,21 | 8. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 4,00 | 9. | Robert Wieczorek (Olimpia) | 3,94 | 10. | Bassey Usendiah (Dobermany) | 3,92 |
Przechwyty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Dominik Rajczak (Energiczni) | 3,69 | 2. | Adrian Mieszczanin (Asy ¦l±ska) | 3,62 | 3. | Daniel Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 3,20 | 4. | Mateusz Poloczek (New York Bricks) | 3,17 | 5. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 2,69 | 6. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 2,63 | 7. | Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć) | 2,60 | 8. | Tomasz Czekaj (New York Bricks) | 2,56 | 9. | Krzysztof Łuczak (Asy ¦l±ska) | 2,55 | 10. | Kacper Wcisło (Energiczni) | 2,50 |
Bloki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Tomasz Rusek (Dobermany) | 3,64 | 2. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 2,48 | 3. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 1,85 | 4. | Łukasz Ogon (Płomień Żory) | 1,71 | 5. | Paweł Wymazała (Asy ¦l±ska) | 1,61 | 6. | Łukasz Kałuziński (Basket Czerwionka) | 1,59 | 7. | Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 1,17 | 8. | Szymon Filczek (Hica) | 1,12 | 9. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 1,06 | 10. | Adrian Cybula (Basket Czerwionka) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Marcin Puc (Pepega Squad) | 5,18 | 2. | Adrian Mieszczanin (Asy ¦l±ska) | 4,69 | 3. | Kamil Kalinowski (Se Gramy) | 4,33 | 4. | Krzysztof Masłowski (Se Gramy) | 3,83 | 5. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 3,48 | 6. | Kamil Żurawlow (Dobre Chłopaki) | 3,47 | 7. | Tomasz Czekaj (New York Bricks) | 3,44 | 8. | Patryk Krajewski (Dobre Chłopaki) | 3,42 | 9. | Krzysztof Łuczak (Asy ¦l±ska) | 3,36 | 10. | Daniel Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 3,33 |
Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 58,6% | 2. | Wojciech Trałka (Basket Czerwionka) | 58,4% | 3. | Bartłomiej ¦wiatowski (W¶ciekłe Psy) | 57,9% | 4. | Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć) | 56,6% | 5. | Robert Białkowski (Dobermany) | 56,3% | 6. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 56,3% | 7. | Marek Mandowski (Zryw) | 56,1% | 8. | Krzysztof Przondziono (Zryw) | 55,1% | 9. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 54,7% | 10. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 54,1% |
Skuteczno¶ć za 3 (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 39,5% | 2. | Krzysztof Franczuk (Zryw) | 38,5% | 3. | Marcin Reszkiewicz (Budsar) | 38,2% | 4. | Artur Bubel (Monstars) | 37,5% | 5. | Rafał Janik (Wielka Ki¶ć) | 37,0% | 6. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 36,5% | 7. | Maks Purzyński (Bociany Manhattan) | 35,9% | 8. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 35,7% | 9. | Grzegorz Podulka (Budsar) | 35,5% | 10. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 35,0% |
Skuteczno¶ć za 1 (min. 40 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Bassey Usendiah (Dobermany) | 80,4% | 2. | Michał Włodarczyk (Hica) | 79,5% | 3. | Wojciech Trałka (Basket Czerwionka) | 78,7% | 4. | Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 74,5% | 5. | Michał Goj (Dobermany) | 73,6% | 6. | Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć) | 72,9% | 7. | Robert Białkowski (Dobermany) | 71,4% | 8. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 70,7% | 9. | Wojciech Wojsz (Dobermany) | 67,5% | 10. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 66,7% |
Fauli technicznych | # | Zawodnik | # |
---|
| 1. | Krzysztof Franczuk (Zryw) | 4,00 | 2. | Michał Kocy (Dobermany) | 4,00 | 3. | Bartosz Błachnio (Wataha) | 3,00 | 4. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 5. | Grzegorz Podulka (Budsar) | 3,00 | 6. | Bartosz Terlecki (Zryw) | 3,00 | 7. | Marcin Weselak (Budsar) | 3,00 | 8. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 2,00 | 9. | Robert Białkowski (Dobermany) | 2,00 | 10. | Mateusz Białkowski (Dobermany) | 2,00 | 11. | Sławomir Czajor (Green Peas) | 2,00 | 12. | Szymon Falewicz (Bociany Manhattan) | 2,00 | 13. | Michał Moralewicz (Budsar) | 2,00 | 14. | Marek Palej (Green Peas) | 2,00 | 15. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 2,00 | 16. | Dominik Rajczak (Energiczni) | 2,00 | 17. | Tomasz Sawicki (Se Gramy) | 2,00 | 18. | Tomasz Stankala (Gwiezdno Flota) | 2,00 | 19. | Grzegorz Walicki (Budsar) | 2,00 | 20. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 1,00 | 21. | Konrad Belicki (Bociany Manhattan) | 1,00 | 22. | Przemysław Breguła (Asy ¦l±ska) | 1,00 | 23. | Tomasz Czekaj (New York Bricks) | 1,00 | 24. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 1,00 | 25. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 26. | Mateusz Huras (Energiczni) | 1,00 | 27. | Kamil Kalinowski (Se Gramy) | 1,00 | 28. | Łukasz Klasa (Monstars) | 1,00 | 29. | Jarosław Kolenda (Hica) | 1,00 | 30. | Michał Kozik (Budsar) | 1,00 | 31. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 1,00 | 32. | Grzegorz Kurek (Atomic) | 1,00 | 33. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 34. | Mateusz Mazurkiewicz (W¶ciekłe Psy) | 1,00 | 35. | Paweł Mol (Hica) | 1,00 | 36. | Tomasz Mucha (Hica) | 1,00 | 37. | Bogusław Musiał (Dobermany) | 1,00 | 38. | Rafał Nowak (Zryw) | 1,00 | 39. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 1,00 | 40. | Piotr Pazdan (Dobermany) | 1,00 | 41. | Mariusz Piotrkowski (Budsar) | 1,00 | 42. | Mateusz Pomaranik (Pepega Squad) | 1,00 | 43. | Krzysztof Przondziono (Zryw) | 1,00 | 44. | Marcin Przybecki (Monstars) | 1,00 | 45. | Tomasz R±ba (Se Gramy) | 1,00 | 46. | Andrzej Sass (Atomic) | 1,00 | 47. | Bartosz Skop (Drozd) | 1,00 | 48. | Mariusz Soja (Atomic) | 1,00 | 49. | Jacek Sowa (Dobermany) | 1,00 | 50. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 51. | Damian Szastak (Wataha) | 1,00 | 52. | Marcin Szatka (Zryw) | 1,00 | 53. | Kamil Wania (Wielka Ki¶ć) | 1,00 | 54. | Łukasz Widera (PMB) | 1,00 | 55. | Paweł Wymazała (Asy ¦l±ska) | 1,00 | 56. | Adam Zadęcki (Green Peas) | 1,00 | 57. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 1,00 |
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy ¦l±ska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy ¦l±ska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|