Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2022/23

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: New York Bricks - Pepega Squad

2 LIGA, KOLEJKA 6, 06-11-2022 15:40
New York Bricks58
11
11
16
20
56
21
7
6
22
Pepega Squad

Relacja

 MVP - Tomasz Czekaj (New York Bricks)

Statystyki

New York Bricks

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
T.Czekaj81844.4%71353.8%1520.0%000.0%33634141717
K.Szymczyk3475.0%11100.0%2366.7%020.0%2133101811
M.Otrzonsek32114.3%1714.3%21414.3%3475.0%51665211110
P.Salamon51729.4%51241.7%050.0%5862.5%52712001510
M.Suiski1425.0%020.0%1250.0%000.0%404101036
S.Simoni21216.7%2540.0%070.0%010.0%729100142
M.Czarnecki000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
J.Kuc000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
T.Theil010.0%010.0%000.0%000.0%011000000
S.Kudzia030.0%010.0%020.0%000.0%21300010-1
SUMA228027.5%164238.1%63815.8%81553.3%2811391512485855

Pepega Squad

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Poloczek5771.4%55100.0%020.0%3475.0%971652231332
P.Wymazała2540.0%2540.0%000.0%2450.0%122140032616
M.Pomaranik41625.0%31323.1%1333.3%4666.7%72902331310
D.Smyl92437.5%71546.7%2922.2%030.0%43702122010
D.Nidziński010.0%010.0%000.0%000.0%101000000
T.Zgodziński020.0%020.0%000.0%000.0%202010100
M.Puc2922.2%2825.0%010.0%000.0%51610064-2
D.Zaczek010.0%010.0%000.0%000.0%00000010-2
A.Kacprzak050.0%040.0%010.0%000.0%11210010-3
SUMA227031.4%195435.2%31618.8%91752.9%411657779195661

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda druga
Kolejka 1
Grupa B:
PMB39:43Hicawięcej»
(28-01-2023 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 11
2 Liga:
Wielka Ki¶ć63:43Zrywwięcej»
(15-01-2023 11:40)
Dazynt70:64Bociany Manhattanwięcej»
(15-01-2023 10:20)
Asy ¦l±ska61:35New York Brickswięcej»
(15-01-2023 9:00)
1 Liga:
Green Peas48:27Energiczniwięcej»
(14-01-2023 16:00)
Dobermany63:56Budsarwięcej»
(14-01-2023 14:40)
Hica59:51PMBwięcej»
(14-01-2023 13:00)
Rybnik Team79:53W¶ciekłe Psywięcej»
(14-01-2023 11:40)
Se Gramy43:98Monstarswięcej»
(14-01-2023 10:20)
Gwiezdno Flota73:49Atomicwięcej»
(14-01-2023 9:00)
2 Liga:
Olimpia58:57Basket Czerwionkawięcej»
(14-01-2023 18:40)
Wataha94:49Pepega Squadwięcej»
(14-01-2023 17:20)