Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2022/23 - Runda zasadnicza - Kolejka 18: 2 Liga

(2023-03-11)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Grzywacz (Wielka Ki¶ć)58,00
2. Wieczorek (Olimpia)34,00
3. Mandowski (Zryw)33,00
4. Schlagner (Olimpia)26,00
5. Trałka (Basket Czerwionka)26,00
6. Szymczyk (New York Bricks)25,00
7. Szpala (Wielka Ki¶ć)23,00
8. Krajewski (Dobre Chłopaki)22,00
9. Wolski (Bociany Manhattan)21,00
10. Janik (Wielka Ki¶ć)19,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Grzywacz (Wielka Ki¶ć)41,00
2. Wieczorek (Olimpia)31,00
3. Trałka (Basket Czerwionka)30,00
4. Franczuk (Zryw)21,00
5. Dereniowski (Dobre Chłopaki)20,00
6. Smyl (Asy ¦l±ska)20,00
7. Szpala (Wielka Ki¶ć)20,00
8. Radziszewski (Bociany Manhattan)19,00
9. Janik (Wielka Ki¶ć)16,00
10. Krajewski (Dobre Chłopaki)15,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Schlagner1. Schlagner (Olimpia)23,00
2. Szymczyk (New York Bricks)17,00
3. Paluch (Wataha)16,00
4. Rospondek (Wataha)16,00
5. Żurawlow (Dobre Chłopaki)16,00
6. Mandowski (Zryw)14,00
7. Krajewski (Dobre Chłopaki)13,00
8. Wolski (Bociany Manhattan)13,00
9. Marszałek (Wataha)12,00
10. Wymazała (Asy ¦l±ska)11,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Grzywacz (Wielka Ki¶ć)10,00
2. Mandowski (Zryw)8,00
3. Czekaj (New York Bricks)6,00
4. Borysławski (Wielka Ki¶ć)5,00
5. Schlagner (Olimpia)5,00
6. Wolski (Bociany Manhattan)5,00
7. Franczuk (Zryw)4,00
8. Janik (Wielka Ki¶ć)4,00
9. Salamon (New York Bricks)4,00
10. Szastak (Wataha)4,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Grzywacz (Wielka Ki¶ć)7,00
2. Mieszczanin (Asy ¦l±ska)6,00
3. Krajewski (Dobre Chłopaki)4,00
4. Wieczorek (Olimpia)4,00
5. Breguła (Asy ¦l±ska)3,00
6. Janik (Wielka Ki¶ć)3,00
7. Radziszewski (Bociany Manhattan)3,00
8. Schlagner (Olimpia)3,00
9. Warzycha (Olimpia)3,00
10. Cuber (Basket Czerwionka)2,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Kałuziński1. Kałuziński (Basket Czerwionka)2,00
2. Mieszczanin (Asy ¦l±ska)2,00
3. Paluch (Wataha)2,00
4. Błachnio (Wataha)1,00
5. Cybula (Basket Czerwionka)1,00
6. Czekaj (New York Bricks)1,00
7. Grzywacz (Wielka Ki¶ć)1,00
8. Gumiński (Olimpia)1,00
9. Mandowski (Zryw)1,00
10. Przondziono (Zryw)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Zgodziński1. Zgodziński (Pepega Squad)7,00
2. Błachnio (Wataha)6,00
3. Krajewski (Dobre Chłopaki)6,00
4. Mieszczanin (Asy ¦l±ska)6,00
5. Puc (Pepega Squad)6,00
6. Szastak (Wataha)6,00
7. Cuber (Basket Czerwionka)5,00
8. Kucypera (Wataha)5,00
9. Przondziono (Zryw)5,00
10. Dereniowski (Dobre Chłopaki)4,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Grzywacz (Wielka Ki¶ć)81,3%
2. Szpala (Wielka Ki¶ć)76,9%
3. Mandowski (Zryw)66,7%
4. Krajewski (Dobre Chłopaki)63,6%
5. Wieczorek (Olimpia)57,1%
6. Przondziono (Zryw)50,0%
7. Szatka (Zryw)50,0%
8. Trałka (Basket Czerwionka)50,0%
9. Janik (Wielka Ki¶ć)46,7%
10. Radziszewski (Bociany Manhattan)44,4%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szatka1. Szatka (Zryw)60,0%
2. Wieczorek (Olimpia)60,0%
3. Franczuk (Zryw)50,0%
4. Grzywacz (Wielka Ki¶ć)50,0%
5. Trałka (Basket Czerwionka)42,9%
6. Gumiński (Olimpia)40,0%
7. Paluch (Wataha)40,0%
8. Janik (Wielka Ki¶ć)33,3%
9. Wójcik (Bociany Manhattan)33,3%
10. Janiszewski (Basket Czerwionka)30,0%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Grzywacz (Wielka Ki¶ć)92,3%
2. Trałka (Basket Czerwionka)78,6%
3. Franczuk (Zryw)57,1%
4. Janiszewski (Basket Czerwionka)50,0%
5. Paluch (Wataha)40,0%

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)