RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2022/23 - Runda zasadnicza - Kolejka 17: 2 Liga(2023-03-04) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Grzywacz (Wielka Kiść) | 41,00 | 2. | Przondziono (Zryw) | 40,00 | 3. | Trałka (Basket Czerwionka) | 32,00 | 4. | Bednarek (Wataha) | 27,00 | 5. | Warzycha (Olimpia) | 25,00 | 6. | Jurkiewicz (Zryw) | 23,00 | 7. | Kucypera (Wataha) | 22,00 | 8. | Szatka (Zryw) | 21,00 | 9. | Zason (Wielka Kiść) | 21,00 | 10. | Błachnio (Wataha) | 20,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Trałka (Basket Czerwionka) | 37,00 | 2. | Warzycha (Olimpia) | 32,00 | 3. | Kucypera (Wataha) | 28,00 | 4. | Grzywacz (Wielka Kiść) | 23,00 | 5. | Wieczorek (Olimpia) | 21,00 | 6. | Przondziono (Zryw) | 20,00 | 7. | Soballa (Asy Śląska) | 19,00 | 8. | Zason (Wielka Kiść) | 19,00 | 9. | Radziszewski (Bociany Manhattan) | 18,00 | 10. | Kubik (Pepega Squad) | 16,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bednarek (Wataha) | 18,00 | 2. | Grzywacz (Wielka Kiść) | 16,00 | 3. | Szymczyk (New York Bricks) | 14,00 | 4. | Breguła (Asy Śląska) | 12,00 | 5. | Wymazała (Asy Śląska) | 12,00 | 6. | Cybula (Basket Czerwionka) | 11,00 | 7. | Janiszewski (Basket Czerwionka) | 11,00 | 8. | Marszałek (Wataha) | 11,00 | 9. | Błachnio (Wataha) | 10,00 | 10. | Handzelewicz (Basket Czerwionka) | 10,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Grzywacz (Wielka Kiść) | 11,00 | 2. | Kucypera (Wataha) | 10,00 | 3. | Franczuk (Zryw) | 7,00 | 4. | Przondziono (Zryw) | 7,00 | 5. | Bednarek (Wataha) | 6,00 | 6. | Handzelewicz (Basket Czerwionka) | 6,00 | 7. | Mieszczanin (Asy Śląska) | 5,00 | 8. | Szastak (Wataha) | 5,00 | 9. | Breguła (Asy Śląska) | 4,00 | 10. | Cieślik (Zryw) | 4,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Przondziono (Zryw) | 8,00 | 2. | Janiszewski (Basket Czerwionka) | 6,00 | 3. | Fornagiel (Wataha) | 5,00 | 4. | Handzelewicz (Basket Czerwionka) | 5,00 | 5. | Szatka (Zryw) | 5,00 | 6. | Czekaj (New York Bricks) | 4,00 | 7. | Franczuk (Zryw) | 4,00 | 8. | Wieczorek (Olimpia) | 4,00 | 9. | Zgodziński (Pepega Squad) | 4,00 | 10. | Barnach (Bociany Manhattan) | 3,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bednarek (Wataha) | 3,00 | 2. | Cybula (Basket Czerwionka) | 3,00 | 3. | Cieślik (Zryw) | 2,00 | 4. | Jurkiewicz (Zryw) | 2,00 | 5. | Kałuziński (Basket Czerwionka) | 2,00 | 6. | Radziszewski (Bociany Manhattan) | 2,00 | 7. | Wymazała (Asy Śląska) | 2,00 | 8. | Breguła (Asy Śląska) | 1,00 | 9. | Czekaj (New York Bricks) | 1,00 | 10. | Fornagiel (Wataha) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Handzelewicz (Basket Czerwionka) | 7,00 | 2. | Kubik (Pepega Squad) | 7,00 | 3. | Wymazała (Asy Śląska) | 7,00 | 4. | Czekaj (New York Bricks) | 6,00 | 5. | Gaweł (Dobre Chłopaki) | 6,00 | 6. | Kucypera (Wataha) | 5,00 | 7. | Mieszczanin (Asy Śląska) | 5,00 | 8. | Salamon (New York Bricks) | 5,00 | 9. | Zgodziński (Pepega Squad) | 4,00 | 10. | Cieślik (Zryw) | 3,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Przondziono (Zryw) | 90,9% | 2. | Szpala (Wielka Kiść) | 66,7% | 3. | Zason (Wielka Kiść) | 66,7% | 4. | Jurkiewicz (Zryw) | 60,0% | 5. | Soballa (Asy Śląska) | 58,3% | 6. | Trałka (Basket Czerwionka) | 58,3% | 7. | Fornagiel (Wataha) | 55,6% | 8. | Kopeć (Zryw) | 55,6% | 9. | Cieślik (Zryw) | 54,6% | 10. | Bednarek (Wataha) | 50,0% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Soballa (Asy Śląska) | 71,4% | 2. | Zason (Wielka Kiść) | 60,0% | 3. | Grzywacz (Wielka Kiść) | 57,1% | 4. | Warzycha (Olimpia) | 50,0% | 5. | Rospondek (Wataha) | 40,0% | 6. | Nidziński (Pepega Squad) | 33,3% | 7. | Purzyński (Bociany Manhattan) | 30,0% | 8. | Wieczorek (Olimpia) | 25,0% | 9. | Szastak (Wataha) | 22,2% | 10. | Gaweł (Dobre Chłopaki) | 21,4% |
Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|