RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2022/23 - Runda zasadnicza - Kolejka 9: 2 Liga(2022-12-10) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Wieczorek (Olimpia) | 30,00 | 2. | Janiszewski (Basket Czerwionka) | 28,00 | 3. | Trałka (Basket Czerwionka) | 28,00 | 4. | Handzelewicz (Basket Czerwionka) | 27,00 | 5. | Wania (Wielka Kiść) | 24,00 | 6. | Kopeć (Zryw) | 19,00 | 7. | Przondziono (Zryw) | 17,00 | 8. | Franczuk (Zryw) | 15,00 | 9. | Grzywacz (Wielka Kiść) | 15,00 | 10. | Kowalski (Olimpia) | 15,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Wieczorek (Olimpia) | 30,00 | 2. | Janiszewski (Basket Czerwionka) | 25,00 | 3. | Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 22,00 | 4. | Grzywacz (Wielka Kiść) | 21,00 | 5. | Trałka (Basket Czerwionka) | 21,00 | 6. | Pomaranik (Dobre Chłopaki) | 16,00 | 7. | Franczuk (Zryw) | 15,00 | 8. | Przondziono (Zryw) | 15,00 | 9. | Radziszewski (Bociany Manhattan) | 15,00 | 10. | Knyrek (Olimpia) | 14,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Wania (Wielka Kiść) | 21,00 | 2. | Trałka (Basket Czerwionka) | 18,00 | 3. | Kowalski (Olimpia) | 14,00 | 4. | Kopeć (Zryw) | 13,00 | 5. | Wymazała (Asy Śląska) | 13,00 | 6. | Bryjak (Asy Śląska) | 12,00 | 7. | Wieczorek (Olimpia) | 12,00 | 8. | Janocha (Asy Śląska) | 11,00 | 9. | Żurawlow (Dobre Chłopaki) | 11,00 | 10. | Krajewski (Dobre Chłopaki) | 10,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Handzelewicz (Basket Czerwionka) | 7,00 | 2. | Janiszewski (Basket Czerwionka) | 4,00 | 3. | Kałuziński (Basket Czerwionka) | 4,00 | 4. | Czekaj (New York Bricks) | 3,00 | 5. | Franczuk (Zryw) | 3,00 | 6. | Kowalski (Olimpia) | 3,00 | 7. | Marszałek (Wataha) | 3,00 | 8. | Pomaranik (Dobre Chłopaki) | 3,00 | 9. | Szastak (Wataha) | 3,00 | 10. | Bednarek (Wataha) | 2,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Belicki (Bociany Manhattan) | 5,00 | 2. | Janiszewski (Basket Czerwionka) | 5,00 | 3. | Breguła (Asy Śląska) | 4,00 | 4. | Cuber (Basket Czerwionka) | 4,00 | 5. | Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 4,00 | 6. | Grzywacz (Wielka Kiść) | 4,00 | 7. | Łuczak (Asy Śląska) | 3,00 | 8. | Terlecki (Zryw) | 3,00 | 9. | Wania (Wielka Kiść) | 3,00 | 10. | Wcisło (Bociany Manhattan) | 3,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kałuziński (Basket Czerwionka) | 3,00 | 2. | Kowalski (Olimpia) | 2,00 | 3. | Szatka (Zryw) | 2,00 | 4. | Wolski (Bociany Manhattan) | 2,00 | 5. | Błachnio (Wataha) | 1,00 | 6. | Cieślik (Zryw) | 1,00 | 7. | Czekaj (New York Bricks) | 1,00 | 8. | Dutkowski (Dobre Chłopaki) | 1,00 | 9. | Fornagiel (Wataha) | 1,00 | 10. | Horublewicz (Dobre Chłopaki) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Pomaranik (Dobre Chłopaki) | 8,00 | 2. | Łuczak (Asy Śląska) | 5,00 | 3. | Radziszewski (Bociany Manhattan) | 5,00 | 4. | Trałka (Basket Czerwionka) | 5,00 | 5. | Bryjak (Asy Śląska) | 4,00 | 6. | Grzywacz (Wielka Kiść) | 4,00 | 7. | Krajewski (Dobre Chłopaki) | 4,00 | 8. | Mandowski (Zryw) | 4,00 | 9. | Przondziono (Zryw) | 4,00 | 10. | Salamon (New York Bricks) | 4,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Przondziono (Zryw) | 75,0% | 2. | Wcisło (Bociany Manhattan) | 57,1% | 3. | Forajter (Basket Czerwionka) | 55,6% | 4. | Janiszewski (Basket Czerwionka) | 52,6% | 5. | Pomaranik (Dobre Chłopaki) | 50,0% | 6. | Trałka (Basket Czerwionka) | 50,0% | 7. | Wieczorek (Olimpia) | 47,8% | 8. | Radziszewski (Bociany Manhattan) | 46,7% | 9. | Szatka (Zryw) | 45,5% | 10. | Kucypera (Wataha) | 42,9% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Janiszewski (Basket Czerwionka) | 50,0% | 2. | Wieczorek (Olimpia) | 46,2% | 3. | Salamon (New York Bricks) | 40,0% | 4. | Szastak (Wataha) | 40,0% | 5. | Franczuk (Zryw) | 33,3% | 6. | Paluch (Wataha) | 33,3% | 7. | Kałuziński (Basket Czerwionka) | 28,6% | 8. | Łuczak (Asy Śląska) | 28,6% | 9. | Zgodziński (Pepega Squad) | 22,2% | 10. | Grzywacz (Wielka Kiść) | 20,0% |
Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Belicki (Bociany Manhattan) | 50,0% | 2. | Falewicz (Bociany Manhattan) | 50,0% | 3. | Łuczak (Asy Śląska) | 33,3% |
Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|