Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2022/23 - Runda zasadnicza - Kolejka 5: 2 Liga

(2022-10-29)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Janik1. Janik (Wielka Kiść)29,00
2. Krajewski (Dobre Chłopaki)21,00
3. Dachowski (New York Bricks)20,00
4. Schlagner (Olimpia)17,00
5. Forajter (Basket Czerwionka)16,00
6. Cieślik (Zryw)14,00
7. Franczuk (Zryw)12,00
8. Mandowski (Zryw)12,00
9. Rospondek (Wataha)12,00
10. Warzycha (Olimpia)12,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Janik1. Janik (Wielka Kiść)21,00
2. Warzycha (Olimpia)20,00
3. Franczuk (Zryw)19,00
4. Cieślik (Zryw)18,00
5. Mieszczanin (Asy Śląska)17,00
6. Krajewski (Dobre Chłopaki)16,00
7. Dereniowski (Dobre Chłopaki)14,00
8. Schlagner (Olimpia)13,00
9. Grzywacz (Wielka Kiść)12,00
10. Pomaranik (Pepega Squad)12,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Schlagner1. Schlagner (Olimpia)16,00
2. Wieczorek (Olimpia)13,00
3. Dachowski (New York Bricks)12,00
4. Rospondek (Wataha)11,00
5. Forajter (Basket Czerwionka)10,00
6. Wolski (Bociany Manhattan)10,00
7. Wymazała (Asy Śląska)10,00
8. Breguła (Asy Śląska)9,00
9. Falewicz (Bociany Manhattan)9,00
10. Wasiewicz (Dobre Chłopaki)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Dereniowski1. Dereniowski (Dobre Chłopaki)5,00
2. Mieszczanin (Asy Śląska)5,00
3. Forajter (Basket Czerwionka)4,00
4. Nowak (Zryw)4,00
5. Belicki (Bociany Manhattan)3,00
6. Dachowski (New York Bricks)3,00
7. Dutkowski (Dobre Chłopaki)3,00
8. Handzelewicz (Basket Czerwionka)3,00
9. Kopeć (Zryw)3,00
10. Krajewski (Dobre Chłopaki)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Mieszczanin (Asy Śląska)6,00
2. Dachowski (New York Bricks)5,00
3. Krajewski (Dobre Chłopaki)5,00
4. Dereniowski (Dobre Chłopaki)4,00
5. Janik (Wielka Kiść)4,00
6. Belicki (Bociany Manhattan)3,00
7. Janiszewski (Basket Czerwionka)3,00
8. Patoła (Basket Czerwionka)3,00
9. Przondziono (Zryw)3,00
10. Szastak (Wataha)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Wymazała (Asy Śląska)3,00
2. Dachowski (New York Bricks)2,00
3. Janocha (Asy Śląska)2,00
4. Forajter (Basket Czerwionka)1,00
5. Handzelewicz (Basket Czerwionka)1,00
6. Mandowski (Zryw)1,00
7. Pomaranik (Dobre Chłopaki)1,00
8. Przondziono (Zryw)1,00
9. Rospondek (Wataha)1,00
10. Schlagner (Olimpia)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Mieszczanin (Asy Śląska)10,00
2. Dereniowski (Dobre Chłopaki)9,00
3. Przondziono (Zryw)7,00
4. Szastak (Wataha)7,00
5. Wieczorek (Olimpia)6,00
6. Grzywacz (Wielka Kiść)5,00
7. Handzelewicz (Basket Czerwionka)5,00
8. Pomaranik (Dobre Chłopaki)5,00
9. Pomaranik (Pepega Squad)4,00
10. Cieślik (Zryw)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Janik1. Janik (Wielka Kiść)66,7%
2. Cieślik (Zryw)60,0%
3. Purzyński (Bociany Manhattan)50,0%
4. Schlagner (Olimpia)50,0%
5. Franczuk (Zryw)46,7%
6. Krajewski (Dobre Chłopaki)46,2%
7. Forajter (Basket Czerwionka)45,5%
8. Radziszewski (Bociany Manhattan)45,5%
9. Szastak (Wataha)44,4%
10. Handzelewicz (Basket Czerwionka)41,7%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Cieślik1. Cieślik (Zryw)85,7%
2. Janik (Wielka Kiść)62,5%
3. Szastak (Wataha)60,0%
4. Franczuk (Zryw)45,5%
5. Krajewski (Dobre Chłopaki)40,0%
6. Dutkowski (Dobre Chłopaki)33,3%
7. Janiszewski (Basket Czerwionka)33,3%
8. Warzycha (Olimpia)30,0%
9. Dereniowski (Dobre Chłopaki)25,0%
10. Rospondek (Wataha)20,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Warzycha (Olimpia)37,5%
2. Puc (Pepega Squad)33,3%
3. Salamon (New York Bricks)33,3%
4. Schlagner (Olimpia)25,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Franczuk1. Franczuk (Zryw)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda druga
Kolejka 4
Grupa A:
Budsar0:20Rybnik Teamwięcej»
(02-03-2024 14:40)
Hica69:91Gwiezdno Flotawięcej»
(02-03-2024 13:00)
Green Peas48:81Dobermanywięcej»
(02-03-2024 11:40)
Grupa B:
Monstars72:55Wielka Kiśćwięcej»
(02-03-2024 16:00)
Atomic71:37Wściekłe Psywięcej»
(02-03-2024 10:20)
Basket Czerwionka62:67Energiczniwięcej»
(02-03-2024 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 14
2 Liga:
PMB36:69Watahawięcej»
(02-03-2024 18:40)
OKKS71:66Olimpiawięcej»
(02-03-2024 17:20)
Kolejka 13
Wataha66:54Zrywwięcej»
(25-02-2024 11:40)
Asy Śląska61:80Drozdwięcej»
(25-02-2024 10:20)
Dobre Chłopaki77:31Płomień Żorywięcej»
(25-02-2024 9:00)
Olimpia62:70PMBwięcej»
(24-02-2024 18:40)