RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2022/23 - Runda zasadnicza - Kolejka 1: 2 Liga(2022-10-01) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 27,00 | 2. | Juraszek (Wielka Kiść) | 26,00 | 3. | Trałka (Basket Czerwionka) | 24,00 | 4. | Wania (Wielka Kiść) | 22,00 | 5. | Żelazny (Asy Śląska) | 22,00 | 6. | Radziszewski (Bociany Manhattan) | 21,00 | 7. | Breguła (Asy Śląska) | 18,00 | 8. | Marszałek (Wataha) | 17,00 | 9. | Wieczorek (Olimpia) | 16,00 | 10. | Pomaranik (Pepega Squad) | 13,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 27,00 | 2. | Trałka (Basket Czerwionka) | 27,00 | 3. | Franczuk (Zryw) | 23,00 | 4. | Wania (Wielka Kiść) | 23,00 | 5. | Radziszewski (Bociany Manhattan) | 19,00 | 6. | Pomaranik (Pepega Squad) | 17,00 | 7. | Wieczorek (Olimpia) | 17,00 | 8. | Żelazny (Asy Śląska) | 17,00 | 9. | Smyl (Asy Śląska) | 16,00 | 10. | Szastak (Wataha) | 15,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Juraszek (Wielka Kiść) | 15,00 | 2. | Bednarek (Wataha) | 14,00 | 3. | Breguła (Asy Śląska) | 12,00 | 4. | Wania (Wielka Kiść) | 12,00 | 5. | Żelazny (Asy Śląska) | 12,00 | 6. | Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 11,00 | 7. | Cuber (Basket Czerwionka) | 9,00 | 8. | Wieczorek (Olimpia) | 9,00 | 9. | Dutkowski (Dobre Chłopaki) | 8,00 | 10. | Jurkiewicz (Zryw) | 8,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Czekaj (New York Bricks) | 5,00 | 2. | Białecki (Wielka Kiść) | 4,00 | 3. | Janiszewski (Basket Czerwionka) | 4,00 | 4. | Terlecki (Zryw) | 4,00 | 5. | Wieczorek (Olimpia) | 4,00 | 6. | Dutkowski (Dobre Chłopaki) | 3,00 | 7. | Sobczak (Wielka Kiść) | 3,00 | 8. | Żelazny (Asy Śląska) | 3,00 | 9. | Bednarek (Wataha) | 2,00 | 10. | Cieślik (Zryw) | 2,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Czekaj (New York Bricks) | 5,00 | 2. | Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 5,00 | 3. | Breguła (Asy Śląska) | 3,00 | 4. | Handzelewicz (Basket Czerwionka) | 3,00 | 5. | Janik (Wielka Kiść) | 3,00 | 6. | Juraszek (Wielka Kiść) | 3,00 | 7. | Kałuziński (Basket Czerwionka) | 3,00 | 8. | Radziszewski (Bociany Manhattan) | 3,00 | 9. | Szymczyk (New York Bricks) | 3,00 | 10. | Terlecki (Zryw) | 3,00 |
BlokiStraty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Franczuk (Zryw) | 9,00 | 2. | Janik (Wielka Kiść) | 6,00 | 3. | Puc (Pepega Squad) | 6,00 | 4. | Czekaj (New York Bricks) | 5,00 | 5. | Sobczak (Wielka Kiść) | 5,00 | 6. | Żelazny (Asy Śląska) | 5,00 | 7. | Żurawlow (Dobre Chłopaki) | 5,00 | 8. | Breguła (Asy Śląska) | 3,00 | 9. | Kujawski (New York Bricks) | 3,00 | 10. | Łokociejewski (Wielka Kiść) | 3,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Trałka (Basket Czerwionka) | 76,5% | 2. | Żelazny (Asy Śląska) | 66,7% | 3. | Radziszewski (Bociany Manhattan) | 61,5% | 4. | Juraszek (Wielka Kiść) | 55,6% | 5. | Smyl (Asy Śląska) | 50,0% | 6. | Wania (Wielka Kiść) | 50,0% | 7. | Żurawlow (Dobre Chłopaki) | 50,0% | 8. | Szastak (Wataha) | 45,5% | 9. | Franczuk (Zryw) | 45,0% | 10. | Breguła (Asy Śląska) | 44,4% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Cieślik (Zryw) | 42,9% | 2. | Franczuk (Zryw) | 38,5% | 3. | Janik (Wielka Kiść) | 25,0% | 4. | Janiszewski (Basket Czerwionka) | 25,0% | 5. | Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 22,2% | 6. | Smyl (Asy Śląska) | 20,0% | 7. | Czekaj (New York Bricks) | 14,3% | 8. | Łokociejewski (Wielka Kiść) | 14,3% | 9. | Wieczorek (Olimpia) | 12,5% | 10. | Warzycha (Olimpia) | 10,0% |
Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Faza półfinałowa | Spotkania 2 | | Para 1: | | Gwiezdno Flota | 72 | : | 56 | Budsar | więcej» | (13-04-2024 13:00) | | Para 2: | | Rybnik Team | 80 | : | 60 | Dobermany | więcej» | (13-04-2024 14:40) | | Spotkania 1 | | Para 1: | | Budsar | 80 | : | 111 | Gwiezdno Flota | więcej» | (06-04-2024 16:15) | | Para 2: | | Dobermany | 55 | : | 66 | Rybnik Team | więcej» | (06-04-2024 17:35) | | — Finały | Spotkania 3 | | O 1. miejsce: | | Dobermany | 64 | : | 42 | Rybnik Team | więcej» | (06-05-2023 13:20) | | Spotkania 2 | | Rybnik Team | 64 | : | 52 | Dobermany | więcej» | (29-04-2023 13:20) | | O 3. miejsce: | | Gwiezdno Flota | 62 | : | 68 | Monstars | więcej» | (29-04-2023 12:00) | | Spotkania 1 | | O 1. miejsce: | | Dobermany | 69 | : | 57 | Rybnik Team | więcej» | (22-04-2023 13:20) | | O 3. miejsce: | | Monstars | 59 | : | 38 | Gwiezdno Flota | więcej» | (22-04-2023 12:00) | |
Najbliższe meczeTabele |