Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2022/23

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2022/23): 2 Liga

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brzeziński1. Marek Brzeziński (Wataha)23,00
2. Marek Mandowski (Wielka Ki¶ć)22,50
3. Radosław Żelazny (Asy ¦l±ska)20,67
4. Mateusz Poloczek (Pepega Squad)20,00
5. Wojciech Trałka (Basket Czerwionka)19,67
6. Łukasz Kowalski (Olimpia)19,50
7. Przemysław Paluch (Wataha)19,50
8. Michał Wrona (Wataha)18,25
9. Łukasz Wojaczek (Basket Czerwionka)17,57
10. Kacper Wcisło (Bociany Manhattan)16,75

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Daniel Dereniowski (Dazynt)22,75
2. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)19,67
3. Wojciech Trałka (Basket Czerwionka)19,17
4. Adam Zadęcki (Olimpia)18,63
5. Kacper Wcisło (Bociany Manhattan)17,50
6. Radosław Żelazny (Asy ¦l±ska)16,33
7. Krzysztof Franczuk (Zryw)16,14
8. Bartłomiej Nowak (Wataha)16,00
9. Przemysław Paluch (Wataha)16,00
10. Mateusz Pomaranik (Pepega Squad)15,57

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Brzeziński1. Marek Brzeziński (Wataha)14,00
2. Marek Mandowski (Wielka Ki¶ć)12,00
3. Karol Schlagner (Olimpia)11,67
4. Łukasz Kowalski (Olimpia)11,50
5. Radosław Żelazny (Asy ¦l±ska)11,00
6. Przemysław Paluch (Wataha)10,50
7. Kacper Wcisło (Bociany Manhattan)10,50
8. Łukasz Wojaczek (Basket Czerwionka)10,43
9. Kamil Wania (Wielka Ki¶ć)10,29
10. Paweł Wymazała (Pepega Squad)10,25

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Wieczorek1. Robert Wieczorek (Olimpia)4,43
2. Michał Grzonka (Basket Czerwionka)4,00
3. Adrian Mieszczanin (Asy ¦l±ska)4,00
4. Patryk Krajewski (Dazynt)3,67
5. Bartosz Błachnio (Wataha)3,60
6. Radosław Żelazny (Asy ¦l±ska)3,33
7. Karol Janiszewski (Basket Czerwionka)3,29
8. Mateusz Poloczek (Pepega Squad)3,20
9. Marek Mandowski (Wielka Ki¶ć)3,17
10. Bartłomiej Sosin (Wielka Ki¶ć)3,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Adrian Mieszczanin (Asy ¦l±ska)4,20
2. Mateusz Poloczek (Pepega Squad)3,60
3. Miłosz Otrzonsek (New York Bricks)3,20
4. Marek Brzeziński (Wataha)3,00
5. Łukasz Kowalski (Olimpia)3,00
6. Radosław Żelazny (Asy ¦l±ska)3,00
7. Daniel Dereniowski (Dazynt)2,88
8. Rafał Janik (Wielka Ki¶ć)2,83
9. Tomasz Czekaj (New York Bricks)2,71
10. Patryk Krajewski (Dazynt)2,67

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Łukasz Ogon (Zryw)2,20
2. Sebastian Simoni (New York Bricks)1,67
3. Łukasz Kowalski (Olimpia)1,25
4. Paweł Wymazała (Pepega Squad)1,25
5. Marek Mandowski (Wielka Ki¶ć)1,17
6. Mateusz Pomaranik (Pepega Squad)1,14
7. Marek Brzeziński (Wataha)1,00
8. Łukasz Kałuziński (Basket Czerwionka)1,00
9. Miłosz Otrzonsek (New York Bricks)1,00
10. Mateusz Poloczek (Pepega Squad)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Adrian Mieszczanin (Asy ¦l±ska)5,20
2. Radosław Żelazny (Asy ¦l±ska)4,00
3. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)3,83
4. Marcin Puc (Pepega Squad)3,83
5. Daniel Dereniowski (Dazynt)3,63
6. Kamil Żurawlow (Dazynt)3,38
7. Krzysztof Przondziono (Zryw)3,33
8. Marcin Szatka (Zryw)3,33
9. Robert Wieczorek (Olimpia)3,29
10. Krzysztof Łuczak (Asy ¦l±ska)3,20

Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Marek Mandowski (Wielka Ki¶ć)54,3%
2. Wojciech Trałka (Basket Czerwionka)53,9%
3. Michał Wrona (Wataha)52,9%
4. Mateusz Forajter (Basket Czerwionka)50,7%
5. Kamil Pomaranik (Pepega Squad)47,3%
6. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)46,7%
7. Łukasz Ogon (Zryw)46,3%
8. Łukasz Wojaczek (Basket Czerwionka)45,6%
9. Rafał Janik (Wielka Ki¶ć)45,5%
10. Kuba Radziszewski (Bociany Manhattan)45,2%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Franczuk1. Krzysztof Franczuk (Zryw)42,0%
2. Kacper Wcisło (Bociany Manhattan)33,9%
3. Karol Janiszewski (Basket Czerwionka)31,5%
4. Robert Wieczorek (Olimpia)22,0%
5. Daniel Dereniowski (Dazynt)19,4%
6. Miłosz Otrzonsek (New York Bricks)11,5%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kuba Radziszewski (Bociany Manhattan)50,0%
2. Kacper Wcisło (Bociany Manhattan)48,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Konrad Belicki (Bociany Manhattan)1,00
2. Tomasz Czekaj (New York Bricks)1,00
3. Szymon Falewicz (Bociany Manhattan)1,00
4. Krzysztof Franczuk (Zryw)1,00
5. Rafał Nowak (Zryw)1,00
6. Krzysztof Nowakowski (Wielka Ki¶ć)1,00
7. Mateusz Pomaranik (Pepega Squad)1,00
8. Krzysztof Przondziono (Zryw)1,00
9. Adam Zadęcki (Olimpia)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 8
1 Liga:
Rybnik Team64:55Monstarswięcej»
(04-12-2022 13:00)
Budsar82:75Energiczniwięcej»
(04-12-2022 9:00)
2 Liga:
Pepega Squad47:79Wielka Ki¶ćwięcej»
(04-12-2022 17:20)
Basket Czerwionka57:51Zrywwięcej»
(04-12-2022 16:00)
Asy ¦l±ska28:79Watahawięcej»
(04-12-2022 14:40)
Dazynt67:54New York Brickswięcej»
(04-12-2022 11:40)
Bociany Manhattan35:54Olimpiawięcej»
(04-12-2022 10:20)
1 Liga:
Green Peas56:43W¶ciekłe Psywięcej»
(03-12-2022 18:00)
Dobermany59:55Atomicwięcej»
(03-12-2022 16:40)
Se Gramy0:20Hicawięcej»
(03-12-2022 15:20)
Gwiezdno Flota55:43PMBwięcej»
(03-12-2022 14:00)
Kolejka 7
2 Liga:
Zryw60:57Pepega Squadwięcej»
(20-11-2022 11:40)