RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Terminarz RALK (Sezon 2022/23) - Runda zasadnicza2 LigaKolejka 1 (2022-10-1, 2022-10-2)Wielka Ki¶ć | - | : | - | Basket Czerwionka | więcej» | (01-10-2022 17:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (01-10-2022 18:40) | | Olimpia Basket | - | : | - | Pepega Squad | więcej» | (02-10-2022 9:00) | | Zryw Siemianowice | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (02-10-2022 10:20) | | Wataha | - | : | - | Bociany Manhattan | więcej» | (02-10-2022 11:40) | |
Kolejka 2 (2022-10-8, 2022-10-9)Pepega Squad | - | : | - | Wataha | więcej» | (08-10-2022 17:20) | | Zryw Siemianowice | - | : | - | Wielka Ki¶ć | więcej» | (08-10-2022 18:40) | | Bociany Manhattan | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (09-10-2022 9:00) | | Basket Czerwionka | - | : | - | Olimpia Basket | więcej» | (09-10-2022 10:20) | | New York Bricks | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (09-10-2022 11:40) | |
Kolejka 3 (2022-10-15, 2022-10-16)Wataha | - | : | - | Basket Czerwionka | więcej» | (15-10-2022 17:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Pepega Squad | więcej» | (15-10-2022 18:40) | | Olimpia Basket | - | : | - | Zryw Siemianowice | więcej» | (16-10-2022 9:00) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Bociany Manhattan | więcej» | (16-10-2022 10:20) | | Wielka Ki¶ć | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (16-10-2022 11:40) | |
Kolejka 4 (2022-10-22, 2022-10-23)Wielka Ki¶ć | - | : | - | Olimpia Basket | więcej» | (22-10-2022 16:00) | | Zryw Siemianowice | - | : | - | Wataha | więcej» | (22-10-2022 17:20) | | Basket Czerwionka | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (22-10-2022 18:40) | | Pepega Squad | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (23-10-2022 10:20) | | New York Bricks | - | : | - | Bociany Manhattan | więcej» | (23-10-2022 11:40) | |
Kolejka 5 (2022-10-29, 2022-10-30)Olimpia Basket | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (29-10-2022 17:20) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Basket Czerwionka | więcej» | (29-10-2022 18:40) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Zryw Siemianowice | więcej» | (30-10-2022 9:00) | | Bociany Manhattan | - | : | - | Pepega Squad | więcej» | (30-10-2022 10:20) | | Wataha | - | : | - | Wielka Ki¶ć | więcej» | (30-10-2022 11:40) | |
Kolejka 6 (2022-11-6)Wielka Ki¶ć | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (06-11-2022 10:20) | | Zryw Siemianowice | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (06-11-2022 11:40) | | Olimpia Basket | - | : | - | Wataha | więcej» | (06-11-2022 13:00) | | Basket Czerwionka | - | : | - | Bociany Manhattan | więcej» | (06-11-2022 14:20) | | New York Bricks | - | : | - | Pepega Squad | więcej» | (06-11-2022 15:40) | |
Kolejka 7 (2022-11-19, 2022-11-20)Wataha | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (19-11-2022 17:20) | | New York Bricks | - | : | - | Basket Czerwionka | więcej» | (19-11-2022 18:40) | | Olimpia Basket | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (20-11-2022 9:00) | | Wielka Ki¶ć | - | : | - | Bociany Manhattan | więcej» | (20-11-2022 10:20) | | Zryw Siemianowice | - | : | - | Pepega Squad | więcej» | (20-11-2022 11:40) | |
Kolejka 8 (2022-12-4)Bociany Manhattan | - | : | - | Olimpia Basket | więcej» | (04-12-2022 10:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (04-12-2022 11:40) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Wataha | więcej» | (04-12-2022 14:40) | | Basket Czerwionka | - | : | - | Zryw Siemianowice | więcej» | (04-12-2022 16:00) | | Pepega Squad | - | : | - | Wielka Ki¶ć | więcej» | (04-12-2022 17:20) | |
Kolejka 9 (2022-12-11)Dobre Chłopaki | - | : | - | Olimpia Basket | więcej» | (11-12-2022 10:20) | | Bociany Manhattan | - | : | - | Zryw Siemianowice | więcej» | (11-12-2022 11:40) | | Pepega Squad | - | : | - | Basket Czerwionka | więcej» | (11-12-2022 13:00) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Wielka Ki¶ć | więcej» | (11-12-2022 14:20) | | Wataha | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (11-12-2022 15:40) | |
Kolejka 10 (2022-12-17, 2022-12-18)Basket Czerwionka | - | : | - | Wielka Ki¶ć | więcej» | (17-12-2022 17:20) | | New York Bricks | - | : | - | Zryw Siemianowice | więcej» | (17-12-2022 18:40) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (18-12-2022 9:00) | | Pepega Squad | - | : | - | Olimpia Basket | więcej» | (18-12-2022 10:20) | | Bociany Manhattan | - | : | - | Wataha | więcej» | (18-12-2022 11:40) | |
Kolejka 11 (2023-01-14, 2023-01-15)Wataha | - | : | - | Pepega Squad | więcej» | (14-01-2023 17:20) | | Olimpia Basket | - | : | - | Basket Czerwionka | więcej» | (14-01-2023 18:40) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (15-01-2023 9:00) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Bociany Manhattan | więcej» | (15-01-2023 10:20) | | Wielka Ki¶ć | - | : | - | Zryw Siemianowice | więcej» | (15-01-2023 11:40) | |
Kolejka 12 (2023-01-29)Pepega Squad | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (29-01-2023 10:20) | | Bociany Manhattan | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (29-01-2023 11:40) | | Zryw Siemianowice | - | : | - | Olimpia Basket | więcej» | (29-01-2023 13:00) | | Basket Czerwionka | - | : | - | Wataha | więcej» | (29-01-2023 14:20) | | New York Bricks | - | : | - | Wielka Ki¶ć | więcej» | (29-01-2023 15:40) | |
Kolejka 13 (2023-02-4, 2023-02-5)Dobre Chłopaki | - | : | - | Basket Czerwionka | więcej» | (04-02-2023 17:20) | | Olimpia Basket | - | : | - | Wielka Ki¶ć | więcej» | (04-02-2023 18:40) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Pepega Squad | więcej» | (05-02-2023 9:00) | | Bociany Manhattan | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (05-02-2023 10:20) | | Wataha | - | : | - | Zryw Siemianowice | więcej» | (05-02-2023 11:40) | |
Kolejka 14 (2023-02-11, 2023-02-12)Wielka Ki¶ć | - | : | - | Wataha | więcej» | (11-02-2023 17:20) | | Zryw Siemianowice | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (11-02-2023 18:40) | | New York Bricks | - | : | - | Olimpia Basket | więcej» | (12-02-2023 9:00) | | Pepega Squad | - | : | - | Bociany Manhattan | więcej» | (12-02-2023 10:20) | | Basket Czerwionka | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (12-02-2023 11:40) | |
Kolejka 15 (2023-02-18, 2023-02-19)Dobre Chłopaki | - | : | - | Wielka Ki¶ć | więcej» | (18-02-2023 17:20) | | Wataha | - | : | - | Olimpia Basket | więcej» | (18-02-2023 18:40) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Zryw Siemianowice | więcej» | (19-02-2023 9:00) | | Pepega Squad | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (19-02-2023 10:20) | | Bociany Manhattan | - | : | - | Basket Czerwionka | więcej» | (19-02-2023 11:40) | |
Kolejka 16 (2023-02-25, 2023-02-26)Olimpia Basket | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (25-02-2023 17:20) | | Wielka Ki¶ć | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (25-02-2023 18:40) | | Zryw Siemianowice | - | : | - | Bociany Manhattan | więcej» | (26-02-2023 9:00) | | Basket Czerwionka | - | : | - | Pepega Squad | więcej» | (26-02-2023 10:20) | | New York Bricks | - | : | - | Wataha | więcej» | (26-02-2023 11:40) | |
Kolejka 17 (2023-03-4, 2023-03-5)Asy ¦l±ska | - | : | - | Olimpia Basket | więcej» | (04-03-2023 14:20) | | Basket Czerwionka | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (04-03-2023 15:40) | | Pepega Squad | - | : | - | Zryw Siemianowice | więcej» | (05-03-2023 9:00) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (05-03-2023 10:20) | | Bociany Manhattan | - | : | - | Wielka Ki¶ć | więcej» | (05-03-2023 11:40) | |
Kolejka 18 (2023-03-11, 2023-03-12)New York Bricks | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (11-03-2023 14:20) | | Wielka Ki¶ć | - | : | - | Pepega Squad | więcej» | (11-03-2023 15:40) | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (12-03-2023 9:00) | | Olimpia Basket | - | : | - | Bociany Manhattan | więcej» | (12-03-2023 10:20) | | Zryw Siemianowice | - | : | - | Basket Czerwionka | więcej» | (12-03-2023 11:40) | |
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy ¦l±ska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy ¦l±ska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|