Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2022/23 - Runda zasadnicza - Kolejka 6: 1 Liga

(2022-11-06)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Szymura1. Szymura (Rybnik Team)33,00
2. Kampa (Rybnik Team)30,00
3. Usendiah (Dobermany)26,00
4. Adamczyk (Monstars)25,00
5. Napierała (Rybnik Team)24,00
6. Pierchała (Rybnik Team)24,00
7. Wojsz (Dobermany)24,00
8. Miszewski (Wściekłe Psy)22,00
9. Moralewicz (Budsar)21,00
10. Kubas (PMB)20,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Szymura1. Szymura (Rybnik Team)21,00
2. Adamczyk (Monstars)19,00
3. Kałuża (Wściekłe Psy)19,00
4. Napierała (Rybnik Team)19,00
5. Pierchała (Rybnik Team)19,00
6. Usendiah (Dobermany)19,00
7. Wcisło (Energiczni)19,00
8. Bednarz (Green Peas)18,00
9. Kampa (Rybnik Team)18,00
10. Wojsz (Dobermany)18,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Marchacz1. Marchacz (Gwiezdno Flota)14,00
2. Kruk (Rybnik Team)12,00
3. Widera (PMB)11,00
4. Wojsz (Dobermany)11,00
5. Bednarz (Green Peas)10,00
6. Wcisło (Energiczni)10,00
7. Kampa (Rybnik Team)9,00
8. Prykhodko (Se Gramy)9,00
9. Rąba (Se Gramy)9,00
10. Krawczyk (Green Peas)8,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Szymura1. Szymura (Rybnik Team)14,00
2. Usendiah (Dobermany)8,00
3. Rajczak (Energiczni)7,00
4. Zadęcki (Green Peas)7,00
5. Moralewicz (Budsar)6,00
6. Adamczyk (Monstars)5,00
7. Janus (Wściekłe Psy)5,00
8. Kubas (PMB)5,00
9. Muras (Rybnik Team)5,00
10. Pierchała (Rybnik Team)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Szymura1. Szymura (Rybnik Team)5,00
2. Kampa (Rybnik Team)4,00
3. Adamczyk (Monstars)3,00
4. Goj (Dobermany)3,00
5. Rajczak (Energiczni)3,00
6. Włodarczyk (Hica)3,00
7. Zadęcki (Green Peas)3,00
8. Janus (Wściekłe Psy)2,00
9. Kobylewski (Wściekłe Psy)2,00
10. Krawczyk (Green Peas)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Rybnik Team)5,00
2. Usendiah (Dobermany)3,00
3. Bednarz (Green Peas)2,00
4. Duda (Se Gramy)2,00
5. Wojsz (Dobermany)2,00
6. Adamczyk (Monstars)1,00
7. Filczek (Hica)1,00
8. Januszka (Budsar)1,00
9. Kampa (Dobermany)1,00
10. Kaptacz (Atomic)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Bednarz1. Bednarz (Green Peas)5,00
2. Masłowski (Se Gramy)5,00
3. Pokorski (Dobermany)5,00
4. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
5. Rajczak (Energiczni)4,00
6. Rąba (Se Gramy)4,00
7. Zadęcki (Green Peas)4,00
8. Kaptacz (Atomic)3,00
9. Kozik (Budsar)3,00
10. Lewicki (Monstars)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Napierała (Rybnik Team)75,0%
2. Palej (Green Peas)71,4%
3. Miszewski (Wściekłe Psy)70,0%
4. Marchacz (Gwiezdno Flota)66,7%
5. Kobylewski (Wściekłe Psy)62,5%
6. Sowa (Dobermany)62,5%
7. Kampa (Rybnik Team)56,3%
8. Wojsz (Dobermany)56,3%
9. Moralewicz (Budsar)55,6%
10. Kałuża (Wściekłe Psy)54,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Reszkiewicz1. Reszkiewicz (Budsar)57,1%
2. Kobylewski (Wściekłe Psy)50,0%
3. Pierchała (Rybnik Team)45,5%
4. Szymura (Rybnik Team)41,7%
5. Goj (Dobermany)40,0%
6. Polnik (Rybnik Team)40,0%
7. Rąba (Se Gramy)40,0%
8. Bednarz (Green Peas)37,5%
9. Kubas (PMB)33,3%
10. Adamczyk (Monstars)28,6%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Usendiah1. Usendiah (Dobermany)85,7%
2. Kaptacz (Atomic)80,0%
3. Włodarczyk (Hica)80,0%
4. Palej (Green Peas)66,7%
5. Swoboda (Gwiezdno Flota)66,7%
6. Bednarz (Green Peas)60,0%
7. Błoński (Green Peas)60,0%
8. Wcisło (Energiczni)55,6%
9. Kałuża (Wściekłe Psy)50,0%
10. Kozioł (Gwiezdno Flota)40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)