RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2022/23 - Runda zasadnicza - Kolejka 5: 1 Liga(2022-10-29) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Szabatowski (PMB) | 38,00 | 2. | Kaptacz (Atomic) | 28,00 | 3. | Kałuża (Wściekłe Psy) | 27,00 | 4. | Moralewicz (Budsar) | 27,00 | 5. | Wcisło (Energiczni) | 25,00 | 6. | Białkowski (Dobermany) | 23,00 | 7. | Nowrotek (Budsar) | 22,00 | 8. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 22,00 | 9. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 21,00 | 10. | Wojsz (Dobermany) | 20,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Szabatowski (PMB) | 30,00 | 2. | Białkowski (Dobermany) | 28,00 | 3. | Kaptacz (Atomic) | 27,00 | 4. | Podulka (Budsar) | 27,00 | 5. | Pierchała (Rybnik Team) | 25,00 | 6. | Wcisło (Energiczni) | 25,00 | 7. | Kałuża (Wściekłe Psy) | 22,00 | 8. | Bubel (Monstars) | 19,00 | 9. | Zadęcki (Green Peas) | 19,00 | 10. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 18,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Tataruch (Se Gramy) | 14,00 | 2. | Wojsz (Dobermany) | 14,00 | 3. | Zadęcki (Green Peas) | 14,00 | 4. | Bubel (Monstars) | 12,00 | 5. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 12,00 | 6. | Wcisło (Energiczni) | 12,00 | 7. | Kaczmarczyk (Hica) | 11,00 | 8. | Kampa (Rybnik Team) | 11,00 | 9. | Miszewski (Wściekłe Psy) | 11,00 | 10. | Szmal (Atomic) | 11,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Moralewicz (Budsar) | 11,00 | 2. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 8,00 | 3. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 7,00 | 4. | Pierchała (Rybnik Team) | 5,00 | 5. | Sass (Atomic) | 5,00 | 6. | Szabatowski (PMB) | 5,00 | 7. | Bartecki (Green Peas) | 4,00 | 8. | Białkowski (Dobermany) | 4,00 | 9. | Kubas (PMB) | 4,00 | 10. | Szymura (Rybnik Team) | 4,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Rajczak (Energiczni) | 8,00 | 2. | Wojsz (Dobermany) | 7,00 | 3. | Bartecki (Green Peas) | 5,00 | 4. | Kurek (Atomic) | 4,00 | 5. | Pazdan (Dobermany) | 4,00 | 6. | Sgodzaj (Hica) | 4,00 | 7. | Kocy (Dobermany) | 3,00 | 8. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 9. | Sass (Atomic) | 3,00 | 10. | Zielony (Wściekłe Psy) | 3,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Moralewicz (Budsar) | 3,00 | 2. | Bednarz (Green Peas) | 2,00 | 3. | Kurek (Atomic) | 2,00 | 4. | Szabatowski (PMB) | 2,00 | 5. | Tataruch (Se Gramy) | 2,00 | 6. | Zimek (PMB) | 2,00 | 7. | Bielecki (Energiczni) | 1,00 | 8. | Filczek (Hica) | 1,00 | 9. | Jacaszek (Energiczni) | 1,00 | 10. | Kampa (Rybnik Team) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kalinowski (Se Gramy) | 6,00 | 2. | Palej (Green Peas) | 6,00 | 3. | Kupczak (Rybnik Team) | 5,00 | 4. | Nowrotek (Budsar) | 5,00 | 5. | Pazdan (Dobermany) | 5,00 | 6. | Pierchała (Rybnik Team) | 5,00 | 7. | Sgodzaj (Hica) | 5,00 | 8. | Stępień (Atomic) | 5,00 | 9. | Tataruch (Se Gramy) | 5,00 | 10. | Włodarczyk (Hica) | 5,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Nowrotek (Budsar) | 77,8% | 2. | Szabatowski (PMB) | 76,5% | 3. | Stankala (Gwiezdno Flota) | 75,0% | 4. | Kaptacz (Atomic) | 68,8% | 5. | Kałuża (Wściekłe Psy) | 66,7% | 6. | Palej (Green Peas) | 63,6% | 7. | Włodarczyk (Hica) | 60,0% | 8. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 57,1% | 9. | Moralewicz (Budsar) | 54,6% | 10. | Kampa (Rybnik Team) | 50,0% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 66,7% | 2. | Pierchała (Rybnik Team) | 46,7% | 3. | Chrząstek (Gwiezdno Flota) | 45,5% | 4. | Wcisło (Energiczni) | 45,5% | 5. | Olesiński (Monstars) | 40,0% | 6. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 40,0% | 7. | Kurek (Atomic) | 37,5% | 8. | Szymura (Rybnik Team) | 36,4% | 9. | Podulka (Budsar) | 27,3% | 10. | Sgodzaj (Hica) | 25,0% |
Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|