Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2022/23 - Runda zasadnicza - Kolejka 3: 1 Liga

(2022-10-15)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Bubel1. Bubel (Monstars)39,00
2. Grzegorzewski (Hica)33,00
3. Weselak (Budsar)33,00
4. Kosmowski (Gwiezdno Flota)27,00
5. Januszka (Budsar)23,00
6. Kampa (Rybnik Team)22,00
7. R±ba (Se Gramy)21,00
8. Kozik (Budsar)20,00
9. Lato (Gwiezdno Flota)20,00
10. Włodarczyk (Hica)20,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
R±ba1. R±ba (Se Gramy)27,00
2. Bubel (Monstars)25,00
3. Włodarczyk (Hica)24,00
4. Grzegorzewski (Hica)22,00
5. Kosmowski (Gwiezdno Flota)22,00
6. Weselak (Budsar)22,00
7. Zielony (W¶ciekłe Psy)22,00
8. Kałuża (W¶ciekłe Psy)21,00
9. Sass (Atomic)20,00
10. Wcisło (Energiczni)20,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Bubel1. Bubel (Monstars)18,00
2. Grzegorzewski (Hica)17,00
3. Kozik (Budsar)14,00
4. Weselak (Budsar)13,00
5. Kosmowski (Gwiezdno Flota)11,00
6. Lato (Gwiezdno Flota)11,00
7. Muras (Rybnik Team)11,00
8. Swoboda (Gwiezdno Flota)11,00
9. Zadęcki (Green Peas)11,00
10. Januszka (Budsar)10,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Lato1. Lato (Gwiezdno Flota)8,00
2. Weselak (Budsar)7,00
3. Januszka (Budsar)6,00
4. Rajczak (Energiczni)6,00
5. Adamczyk (Monstars)5,00
6. Kaczmarczyk (Hica)5,00
7. Pokorski (Dobermany)5,00
8. Swoboda (Gwiezdno Flota)5,00
9. Sowa (Dobermany)4,00
10. Białdyga (Rybnik Team)3,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Sass1. Sass (Atomic)6,00
2. Muras (Rybnik Team)5,00
3. Błoński (Green Peas)4,00
4. Janus (W¶ciekłe Psy)4,00
5. Kiełtyka (PMB)4,00
6. Białdyga (Rybnik Team)3,00
7. Lato (Gwiezdno Flota)3,00
8. Pazdan (Dobermany)3,00
9. Tataruch (Se Gramy)3,00
10. Bartecki (Green Peas)2,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Kampa1. Kampa (Rybnik Team)5,00
2. Białkowski (Dobermany)2,00
3. Kałuża (W¶ciekłe Psy)2,00
4. Kiełtyka (PMB)2,00
5. Pru¶ (Energiczni)2,00
6. Szyda (Monstars)2,00
7. Białas (Hica)1,00
8. Białdyga (Rybnik Team)1,00
9. Filczek (Hica)1,00
10. Grzegorzewski (Hica)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Białdyga (Rybnik Team)4,00
2. Białkowski (Dobermany)4,00
3. Białkowski (Dobermany)4,00
4. Lato (Gwiezdno Flota)4,00
5. Soja (Atomic)4,00
6. Bartecki (Green Peas)3,00
7. Chrz±szcz (Hica)3,00
8. Hirsz (Gwiezdno Flota)3,00
9. Kosmowski (Gwiezdno Flota)3,00
10. Posłuszny (Energiczni)3,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kosmowski1. Kosmowski (Gwiezdno Flota)71,4%
2. Bubel (Monstars)68,8%
3. Pokorski (Dobermany)66,7%
4. Zielony (W¶ciekłe Psy)66,7%
5. Hirsz (Gwiezdno Flota)62,5%
6. Weselak (Budsar)56,3%
7. Chrz±szcz (Hica)54,6%
8. R±ba (Se Gramy)54,6%
9. Szabatowski (PMB)54,6%
10. Masłowski (Se Gramy)53,9%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Januszka1. Januszka (Budsar)60,0%
2. Włodarczyk (Hica)57,1%
3. Wcisło (Energiczni)50,0%
4. Kałuża (W¶ciekłe Psy)42,9%
5. Reszkiewicz (Budsar)35,7%
6. Polnik (Rybnik Team)33,3%
7. Swoboda (Gwiezdno Flota)22,2%
8. Janus (W¶ciekłe Psy)20,0%
9. Kaczmarczyk (Hica)20,0%
10. Kiełtyka (PMB)20,0%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Rajczak1. Rajczak (Energiczni)100,0%
2. Włodarczyk (Hica)100,0%
3. Hirsz (Gwiezdno Flota)80,0%
4. Kozik (Budsar)80,0%
5. Sala (Energiczni)66,7%
6. Białkowski (Dobermany)60,0%
7. Kaptacz (Atomic)60,0%
8. Sass (Atomic)60,0%
9. Polnik (Rybnik Team)55,6%
10. Weselak (Budsar)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Białkowski1. Białkowski (Dobermany)1,00
2. Grzegorzewski (Hica)1,00
3. Palej (Green Peas)1,00
4. Soja (Atomic)1,00
5. Zadęcki (Green Peas)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)