Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2022/23 - Runda zasadnicza - Kolejka 2: 1 Liga

(2022-10-08)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Białdyga (Rybnik Team)30,00
2. Zielony (W¶ciekłe Psy)29,00
3. Kałuża (W¶ciekłe Psy)23,00
4. Tataruch (Se Gramy)20,00
5. Kaptacz (Atomic)19,00
6. Zadęcki (Green Peas)18,00
7. Polnik (Rybnik Team)17,00
8. Wcisło (Energiczni)17,00
9. Kampa (Rybnik Team)16,00
10. Kosmowski (Gwiezdno Flota)16,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Białdyga (Rybnik Team)27,00
2. Kałuża (W¶ciekłe Psy)24,00
3. Zadęcki (Green Peas)24,00
4. Kaptacz (Atomic)19,00
5. Włodarczyk (Hica)19,00
6. R±ba (Se Gramy)18,00
7. Palej (Green Peas)17,00
8. Kosmowski (Gwiezdno Flota)16,00
9. Tataruch (Se Gramy)16,00
10. Hiltawski (Green Peas)15,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Polnik (Rybnik Team)12,00
2. R±ba (Se Gramy)12,00
3. Bubel (Monstars)11,00
4. Stępień (Atomic)10,00
5. Wcisło (Energiczni)10,00
6. Miszewski (W¶ciekłe Psy)9,00
7. Pazdan (Dobermany)9,00
8. Rajczak (Energiczni)9,00
9. Zadęcki (Green Peas)9,00
10. Janus (W¶ciekłe Psy)8,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Zielony1. Zielony (W¶ciekłe Psy)10,00
2. Moralewicz (Budsar)7,00
3. Lato (Gwiezdno Flota)5,00
4. Białdyga (Rybnik Team)4,00
5. Bubel (Monstars)4,00
6. Janus (W¶ciekłe Psy)4,00
7. Kaczmarczyk (Hica)4,00
8. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
9. Muras (Rybnik Team)4,00
10. Usendiah (Dobermany)4,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Krawczyk1. Krawczyk (Green Peas)5,00
2. Bartecki (Green Peas)4,00
3. Kaczmarczyk (Hica)4,00
4. Bednarz (Green Peas)3,00
5. Januszka (Budsar)3,00
6. Lato (Gwiezdno Flota)3,00
7. Majchrzyk (Atomic)3,00
8. Sgodzaj (Hica)3,00
9. Zadęcki (Green Peas)3,00
10. Zielony (W¶ciekłe Psy)3,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Hirsz1. Hirsz (Gwiezdno Flota)3,00
2. Kampa (Rybnik Team)3,00
3. Kaptacz (Atomic)3,00
4. Tataruch (Se Gramy)2,00
5. Bednarz (Green Peas)1,00
6. Marchacz (Gwiezdno Flota)1,00
7. Stankala (Gwiezdno Flota)1,00
8. Stępień (Atomic)1,00
9. Zadęcki (Green Peas)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)6,00
2. Majchrzyk (Atomic)6,00
3. Prykhodko (Se Gramy)5,00
4. R±ba (Se Gramy)5,00
5. Bednarz (Green Peas)4,00
6. Bubel (Monstars)4,00
7. G±ciarz (Atomic)4,00
8. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
9. Podulka (Budsar)4,00
10. Polnik (Rybnik Team)4,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Zielony1. Zielony (W¶ciekłe Psy)75,0%
2. Białdyga (Rybnik Team)72,7%
3. Kaptacz (Atomic)69,2%
4. Palej (Green Peas)66,7%
5. Tataruch (Se Gramy)66,7%
6. Włodarczyk (Hica)63,6%
7. Kałuża (W¶ciekłe Psy)58,8%
8. Broda (W¶ciekłe Psy)57,1%
9. Kampa (Rybnik Team)54,6%
10. Grzegorzewski (Hica)50,0%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Białdyga (Rybnik Team)75,0%
2. Filczek (Hica)60,0%
3. Pazdan (Dobermany)60,0%
4. Polnik (Rybnik Team)40,0%
5. R±ba (Se Gramy)40,0%
6. Wcisło (Energiczni)40,0%
7. Zadęcki (Green Peas)40,0%
8. Podulka (Budsar)33,3%
9. Palicki (Green Peas)28,6%
10. Zarzycki (Monstars)28,6%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Białdyga (Rybnik Team)83,3%
2. Maziarz (Energiczni)80,0%
3. Weselak (Budsar)77,8%
4. Usendiah (Dobermany)76,9%
5. Hirsz (Gwiezdno Flota)66,7%
6. Palej (Green Peas)60,0%
7. Prykhodko (Se Gramy)40,0%
8. Zadęcki (Green Peas)40,0%
9. Moralewicz (Budsar)33,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Białkowski1. Białkowski (Dobermany)1,00
2. Hirsz (Gwiezdno Flota)1,00
3. Kocy (Dobermany)1,00
4. Mucha (Hica)1,00
5. Musiał (Dobermany)1,00
6. Palej (Green Peas)1,00
7. Podulka (Budsar)1,00
8. Stankala (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda druga
Kolejka 4
Grupa A:
Budsar0:20Rybnik Teamwięcej»
(02-03-2024 14:40)
Hica69:91Gwiezdno Flotawięcej»
(02-03-2024 13:00)
Green Peas48:81Dobermanywięcej»
(02-03-2024 11:40)
Grupa B:
Monstars72:55Wielka Ki¶ćwięcej»
(02-03-2024 16:00)
Atomic71:37W¶ciekłe Psywięcej»
(02-03-2024 10:20)
Basket Czerwionka62:67Energiczniwięcej»
(02-03-2024 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 14
2 Liga:
PMB36:69Watahawięcej»
(02-03-2024 18:40)
OKKS71:66Olimpiawięcej»
(02-03-2024 17:20)
Kolejka 13
Wataha66:54Zrywwięcej»
(25-02-2024 11:40)
Asy ¦l±ska61:80Drozdwięcej»
(25-02-2024 10:20)
Dobre Chłopaki77:31Płomień Żorywięcej»
(25-02-2024 9:00)
Olimpia62:70PMBwięcej»
(24-02-2024 18:40)