Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2022/23

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2022/23): 1 Liga

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Rusek1. Tomasz Rusek (Dobermany)23,67
2. Dawid Komandzik (PMB)22,25
3. Marcin Weselak (Budsar)22,00
4. Artur Bubel (Monstars)21,50
5. Wojciech Kampa (Rybnik Team)21,00
6. Łukasz Grzegorzewski (Hica)19,00
7. Przemysław Bednarz (Green Peas)18,71
8. Michał Moralewicz (Budsar)18,71
9. Tomasz Szymura (Rybnik Team)18,67
10. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)18,60

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Komandzik1. Dawid Komandzik (PMB)21,63
2. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)21,50
3. Michał Kafarski (Energiczni)19,00
4. Sebastian Stępień (Energiczni)19,00
5. Artur Bubel (Monstars)18,50
6. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)18,00
7. Sebastian Kałuża (Wściekłe Psy)17,86
8. Tomasz Kaptacz (Atomic)17,38
9. Marcin Weselak (Budsar)16,80
10. Grzegorz Podulka (Budsar)16,60

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Rusek1. Tomasz Rusek (Dobermany)13,33
2. Artur Bubel (Monstars)13,00
3. Mateusz Józefów (Dobermany)10,67
4. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)10,67
5. Przemysław Bednarz (Green Peas)10,29
6. Dawid Komandzik (PMB)10,25
7. Paweł Juraszek (Budsar)9,83
8. Łukasz Grzegorzewski (Hica)9,67
9. Wojciech Kampa (Rybnik Team)9,57
10. Szymon Tataruch (Se Gramy)9,40

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Szymura1. Tomasz Szymura (Rybnik Team)6,67
2. Michał Moralewicz (Budsar)6,00
3. Dominik Rajczak (Energiczni)5,63
4. Bassey Usendiah (Dobermany)5,00
5. Adam Pierchała (Rybnik Team)4,20
6. Marcin Weselak (Budsar)4,00
7. Przemysław Bednarz (Green Peas)3,86
8. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)3,75
9. Łukasz Adamczyk (Monstars)3,50
10. Marek Kubas (PMB)3,50

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Rajczak1. Dominik Rajczak (Energiczni)4,63
2. Jarosław Olesiński (Monstars)3,29
3. Paweł Muras (Rybnik Team)3,00
4. Marcin Bartecki (Green Peas)2,86
5. Michał Krawczyk (Green Peas)2,83
6. Michał Kafarski (Energiczni)2,80
7. Wojciech Wojsz (Dobermany)2,80
8. Arkadiusz Migas (PMB)2,67
9. Andrzej Sass (Atomic)2,60
10. Robert Sgodzaj (Hica)2,40

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Rusek1. Tomasz Rusek (Dobermany)5,33
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)2,86
3. Przemysław Bednarz (Green Peas)2,57
4. Wojciech Wojsz (Dobermany)1,40
5. Sławomir Ćwikła (Gwiezdno Flota)1,33
6. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,25
7. Mateusz Maziarz (Energiczni)1,00
8. Szymon Tataruch (Se Gramy)1,00
9. Dawid Komandzik (PMB)0,75
10. Bassey Usendiah (Dobermany)0,75

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kamil Kalinowski (Se Gramy)4,33
2. Karol Kupczak (Rybnik Team)4,00
3. Mariusz Soja (Atomic)4,00
4. Adam Pierchała (Rybnik Team)3,60
5. Marcin Bartecki (Green Peas)3,57
6. Artur Bubel (Monstars)3,33
7. Damian Posłuszny (Energiczni)3,33
8. Vladyslav Prykhodko (Se Gramy)3,33
9. Yurii Zaslavskyi (Se Gramy)3,25
10. Krzysztof Masłowski (Se Gramy)3,20

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kaptacz1. Tomasz Kaptacz (Atomic)57,4%
2. Marek Palej (Green Peas)56,9%
3. Marcin Weselak (Budsar)55,9%
4. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)55,1%
5. Wojciech Kampa (Rybnik Team)51,0%
6. Paweł Zielony (Wściekłe Psy)50,7%
7. Paweł Juraszek (Budsar)50,0%
8. Artur Bubel (Monstars)49,5%
9. Michał Włodarczyk (Hica)49,3%
10. Dawid Komandzik (PMB)48,9%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Pierchała1. Adam Pierchała (Rybnik Team)36,0%
2. Tomasz Szymura (Rybnik Team)34,4%
3. Dawid Komandzik (PMB)30,2%
4. Sebastian Stępień (Energiczni)20,3%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Stępień1. Sebastian Stępień (Energiczni)74,4%
2. Dawid Komandzik (PMB)60,4%
3. Dominik Rajczak (Energiczni)53,7%
4. Tomasz Kaptacz (Atomic)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Podulka1. Grzegorz Podulka (Budsar)3,00
2. Marek Palej (Green Peas)2,00
3. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,00
4. Mateusz Białkowski (Dobermany)1,00
5. Robert Białkowski (Dobermany)1,00
6. Sławomir Czajor (Green Peas)1,00
7. Łukasz Grzegorzewski (Hica)1,00
8. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)1,00
9. Kamil Kalinowski (Se Gramy)1,00
10. Michał Kocy (Dobermany)1,00
11. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
12. Tomasz Mucha (Hica)1,00
13. Bogusław Musiał (Dobermany)1,00
14. Jarosław Olesiński (Monstars)1,00
15. Dominik Rajczak (Energiczni)1,00
16. Tomasz Rąba (Se Gramy)1,00
17. Mariusz Soja (Atomic)1,00
18. Tomasz Stankala (Gwiezdno Flota)1,00
19. Marcin Weselak (Budsar)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 8
1 Liga:
Rybnik Team64:55Monstarswięcej»
(04-12-2022 13:00)
Budsar82:75Energiczniwięcej»
(04-12-2022 9:00)
2 Liga:
Pepega Squad47:79Wielka Kiśćwięcej»
(04-12-2022 17:20)
Basket Czerwionka57:51Zrywwięcej»
(04-12-2022 16:00)
Asy Śląska28:79Watahawięcej»
(04-12-2022 14:40)
Dazynt67:54New York Brickswięcej»
(04-12-2022 11:40)
Bociany Manhattan35:54Olimpiawięcej»
(04-12-2022 10:20)
1 Liga:
Green Peas56:43Wściekłe Psywięcej»
(03-12-2022 18:00)
Dobermany59:55Atomicwięcej»
(03-12-2022 16:40)
Se Gramy0:20Hicawięcej»
(03-12-2022 15:20)
Gwiezdno Flota55:43PMBwięcej»
(03-12-2022 14:00)
Kolejka 7
2 Liga:
Zryw60:57Pepega Squadwięcej»
(20-11-2022 11:40)