Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2022/23): 1 Liga

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)23,57
2. Marcin Weselak (Budsar)22,85
3. Tomasz Rusek (Dobermany)20,43
4. Przemysław Bednarz (Green Peas)20,36
5. Artur Bubel (Monstars)20,10
6. Łukasz Grzegorzewski (Hica)19,83
7. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)19,17
8. Adam Marchacz (Gwiezdno Flota)18,36
9. Tomasz Szymura (Rybnik Team)18,08
10. Wojciech Wojsz (Dobermany)18,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Podulka1. Grzegorz Podulka (Budsar)18,88
2. Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy)18,67
3. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)18,67
4. Kacper Wcisło (Energiczni)18,28
5. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)18,20
6. Wojciech Kampa (Rybnik Team)17,93
7. Artur Bubel (Monstars)17,80
8. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)17,67
9. Adam Zadęcki (Green Peas)17,17
10. Marcin Weselak (Budsar)16,92

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Weselak1. Marcin Weselak (Budsar)11,38
2. Tomasz Rusek (Dobermany)11,29
3. Artur Bubel (Monstars)11,20
4. Przemysław Bednarz (Green Peas)11,00
5. Łukasz Grzegorzewski (Hica)10,67
6. Wojciech Kampa (Rybnik Team)10,64
7. Szymon Tataruch (Se Gramy)9,85
8. Adam Marchacz (Gwiezdno Flota)9,71
9. Kacper Wcisło (Energiczni)9,28
10. Mariusz Soja (Atomic)8,67

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Szymura1. Tomasz Szymura (Rybnik Team)6,17
2. Michał Moralewicz (Budsar)5,64
3. Adam Pierchała (Rybnik Team)5,50
4. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)5,43
5. Dominik Rajczak (Energiczni)4,67
6. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)4,40
7. Paweł Mol (Hica)4,33
8. Bassey Usendiah (Dobermany)4,17
9. Marcin Bartecki (Green Peas)3,73
10. Jacek Sowa (Dobermany)3,64

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Rajczak1. Dominik Rajczak (Energiczni)3,80
2. Jarosław Olesiński (Monstars)3,46
3. Adam Białdyga (Rybnik Team)2,75
4. Paweł Mol (Hica)2,67
5. Jacek Sowa (Dobermany)2,57
6. Marcin Bartecki (Green Peas)2,53
7. Kacper Wcisło (Energiczni)2,50
8. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)2,40
9. Paweł Muras (Rybnik Team)2,33
10. Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy)2,20

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Rusek1. Tomasz Rusek (Dobermany)4,57
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)3,29
3. Przemysław Bednarz (Green Peas)2,00
4. Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy)1,17
5. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,06
6. Aleks Folwarczny (PMB)1,00
7. Marek Kaczmarek (Rybnik Team)1,00
8. Wojciech Wojsz (Dobermany)0,90
9. Szymon Filczek (Hica)0,86
10. Tomasz Stankala (Gwiezdno Flota)0,75

Straty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Kamil Kalinowski (Se Gramy)4,33
2. Krzysztof Masłowski (Se Gramy)3,83
3. Tomasz Wróbel (Budsar)3,67
4. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)3,50
5. Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy)3,33
6. Damian Posłuszny (Energiczni)3,33
7. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)3,33
8. Michał Moralewicz (Budsar)3,21
9. Kacper Wcisło (Energiczni)3,17
10. Marcin Bartecki (Green Peas)3,07

Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Marchacz1. Adam Marchacz (Gwiezdno Flota)60,8%
2. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)58,8%
3. Bartłomiej ¦wiatowski (W¶ciekłe Psy)58,2%
4. Robert Białkowski (Dobermany)57,6%
5. Wojciech Kampa (Rybnik Team)56,4%
6. Błażej Napierała (Rybnik Team)55,8%
7. Tomasz Kaptacz (Atomic)54,7%
8. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)54,6%
9. Marcin Weselak (Budsar)53,3%
10. Marek Palej (Green Peas)50,8%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)42,1%
2. Tomasz Szymura (Rybnik Team)41,0%
3. Grzegorz Podulka (Budsar)37,3%
4. Adam Pierchała (Rybnik Team)35,4%
5. Grzegorz Kurek (Atomic)33,6%
6. Przemysław Bednarz (Green Peas)33,3%
7. Michał Włodarczyk (Hica)32,9%
8. Marek Kubas (PMB)31,9%
9. Dominik Rajczak (Energiczni)31,9%
10. Kacper Wcisło (Energiczni)31,1%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Włodarczyk1. Michał Włodarczyk (Hica)79,7%
2. Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy)74,5%
3. Marcin Weselak (Budsar)65,6%
4. Dominik Rajczak (Energiczni)61,5%
5. Artur Bubel (Monstars)57,5%
6. Kacper Wcisło (Energiczni)56,3%
7. Łukasz Klasa (Monstars)54,4%
8. Michał Moralewicz (Budsar)52,4%
9. Marcin Bartecki (Green Peas)52,3%
10. Tomasz Kaptacz (Atomic)48,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kocy1. Michał Kocy (Dobermany)3,00
2. Grzegorz Podulka (Budsar)3,00
3. Robert Białkowski (Dobermany)2,00
4. Sławomir Czajor (Green Peas)2,00
5. Michał Moralewicz (Budsar)2,00
6. Marek Palej (Green Peas)2,00
7. Adam Pierchała (Rybnik Team)2,00
8. Dominik Rajczak (Energiczni)2,00
9. Tomasz Sawicki (Se Gramy)2,00
10. Tomasz Stankala (Gwiezdno Flota)2,00
11. Marcin Weselak (Budsar)2,00
12. Łukasz Adamczyk (Monstars)1,00
13. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,00
14. Łukasz Grzegorzewski (Hica)1,00
15. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)1,00
16. Mateusz Huras (Energiczni)1,00
17. Kamil Kalinowski (Se Gramy)1,00
18. Jarosław Kolenda (Hica)1,00
19. Michał Kozik (Budsar)1,00
20. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
21. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)1,00
22. Paweł Mol (Hica)1,00
23. Tomasz Mucha (Hica)1,00
24. Bogusław Musiał (Dobermany)1,00
25. Jarosław Olesiński (Monstars)1,00
26. Marcin Przybecki (Monstars)1,00
27. Tomasz R±ba (Se Gramy)1,00
28. Andrzej Sass (Atomic)1,00
29. Mariusz Soja (Atomic)1,00
30. Grzegorz Walicki (Budsar)1,00
31. Adam Zadęcki (Green Peas)1,00
32. Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 14
2 Liga:
Płomień Żory52:50Asy ¦l±skawięcej»
(03-03-2024 9:00)
RALK — Runda druga
Kolejka 4
Grupa A:
Budsar0:20Rybnik Teamwięcej»
(02-03-2024 14:40)
Hica69:91Gwiezdno Flotawięcej»
(02-03-2024 13:00)
Green Peas48:81Dobermanywięcej»
(02-03-2024 11:40)
Grupa B:
Monstars72:55Wielka Ki¶ćwięcej»
(02-03-2024 16:00)
Atomic71:37W¶ciekłe Psywięcej»
(02-03-2024 10:20)
Basket Czerwionka62:67Energiczniwięcej»
(02-03-2024 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 14
2 Liga:
PMB36:69Watahawięcej»
(02-03-2024 18:40)
OKKS71:66Olimpiawięcej»
(02-03-2024 17:20)
Kolejka 13
Wataha66:54Zrywwięcej»
(25-02-2024 11:40)
Asy ¦l±ska61:80Drozdwięcej»
(25-02-2024 10:20)
Dobre Chłopaki77:31Płomień Żorywięcej»
(25-02-2024 9:00)