Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Terminarz RALK (Sezon 2022/23) - Runda zasadnicza

1 Liga

Kolejka 1 (2022-10-1)

Piaśniki Magic Balls-:-Energiczniwięcej»
(01-10-2022 9:00)
Atomic Sosnowiec-:-Se Gramywięcej»
(01-10-2022 10:20)
Budsar Zabrze-:-Rybnik Teamwięcej»
(01-10-2022 11:40)
Wściekłe Psy-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(01-10-2022 13:00)
Monstars Będzin-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(01-10-2022 14:40)
Green Peas-:-Dobermany Tychywięcej»
(01-10-2022 16:00)

Kolejka 2 (2022-10-8)

Se Gramy-:-Wściekłe Psywięcej»
(08-10-2022 9:00)
Rybnik Team-:-Green Peaswięcej»
(08-10-2022 10:20)
Gwiezdno Flota-:-Budsar Zabrzewięcej»
(08-10-2022 11:40)
Hica Ruda Śląska-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(08-10-2022 13:00)
Energiczni-:-Dobermany Tychywięcej»
(08-10-2022 14:40)
Piaśniki Magic Balls-:-Monstars Będzinwięcej»
(08-10-2022 16:00)

Kolejka 3 (2022-10-15)

Atomic Sosnowiec-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(15-10-2022 9:00)
Wściekłe Psy-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(15-10-2022 10:20)
Dobermany Tychy-:-Rybnik Teamwięcej»
(15-10-2022 11:40)
Budsar Zabrze-:-Se Gramywięcej»
(15-10-2022 13:00)
Monstars Będzin-:-Energiczniwięcej»
(15-10-2022 14:40)
Green Peas-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(15-10-2022 16:00)

Kolejka 4 (2022-10-22, 2022-10-23)

Se Gramy-:-Green Peaswięcej»
(22-10-2022 9:00)
Energiczni-:-Rybnik Teamwięcej»
(22-10-2022 10:20)
Monstars Będzin-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(22-10-2022 11:40)
Hica Ruda Śląska-:-Budsar Zabrzewięcej»
(22-10-2022 13:00)
Gwiezdno Flota-:-Dobermany Tychywięcej»
(22-10-2022 14:40)
Piaśniki Magic Balls-:-Wściekłe Psywięcej»
(23-10-2022 9:00)

Kolejka 5 (2022-10-29)

Budsar Zabrze-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(29-10-2022 9:00)
Atomic Sosnowiec-:-Energiczniwięcej»
(29-10-2022 10:20)
Rybnik Team-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(29-10-2022 11:40)
Green Peas-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(29-10-2022 13:00)
Wściekłe Psy-:-Monstars Będzinwięcej»
(29-10-2022 14:40)
Dobermany Tychy-:-Se Gramywięcej»
(29-10-2022 16:00)

Kolejka 6 (2022-11-5, 2022-11-6)

Piaśniki Magic Balls-:-Green Peaswięcej»
(05-11-2022 9:00)
Hica Ruda Śląska-:-Dobermany Tychywięcej»
(05-11-2022 10:20)
Atomic Sosnowiec-:-Wściekłe Psywięcej»
(05-11-2022 11:40)
Monstars Będzin-:-Budsar Zabrzewięcej»
(05-11-2022 13:00)
Se Gramy-:-Rybnik Teamwięcej»
(05-11-2022 14:20)
Energiczni-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(06-11-2022 9:00)

Kolejka 7 (2022-11-19)

Hica Ruda Śląska-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(19-11-2022 9:00)
Atomic Sosnowiec-:-Green Peaswięcej»
(19-11-2022 10:20)
Energiczni-:-Se Gramywięcej»
(19-11-2022 11:40)
Wściekłe Psy-:-Budsar Zabrzewięcej»
(19-11-2022 13:00)
Monstars Będzin-:-Dobermany Tychywięcej»
(19-11-2022 14:40)
Piaśniki Magic Balls-:-Rybnik Teamwięcej»
(19-11-2022 16:00)

Kolejka 8 (2022-12-3, 2022-12-4)

Gwiezdno Flota-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(03-12-2022 14:00)
Se Gramy-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(03-12-2022 15:20)
Dobermany Tychy-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(03-12-2022 16:40)
Green Peas-:-Wściekłe Psywięcej»
(03-12-2022 18:00)
Budsar Zabrze-:-Energiczniwięcej»
(04-12-2022 9:00)
Rybnik Team-:-Monstars Będzinwięcej»
(04-12-2022 13:00)

Kolejka 9 (2022-12-10, 2022-12-11)

Wściekłe Psy-:-Energiczniwięcej»
(10-12-2022 9:00)
Budsar Zabrze-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(10-12-2022 10:20)
Green Peas-:-Monstars Będzinwięcej»
(10-12-2022 11:40)
Dobermany Tychy-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(10-12-2022 13:00)
Rybnik Team-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(10-12-2022 14:20)
Gwiezdno Flota-:-Se Gramywięcej»
(11-12-2022 9:00)

Kolejka 10 (2022-12-17)

Piaśniki Magic Balls-:-Se Gramywięcej»
(17-12-2022 9:00)
Energiczni-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(17-12-2022 10:20)
Monstars Będzin-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(17-12-2022 11:40)
Atomic Sosnowiec-:-Rybnik Teamwięcej»
(17-12-2022 13:00)
Wściekłe Psy-:-Dobermany Tychywięcej»
(17-12-2022 14:40)
Budsar Zabrze-:-Green Peaswięcej»
(17-12-2022 16:00)

Kolejka 11 (2023-01-14)

Gwiezdno Flota-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(14-01-2023 9:00)
Se Gramy-:-Monstars Będzinwięcej»
(14-01-2023 10:20)
Rybnik Team-:-Wściekłe Psywięcej»
(14-01-2023 11:40)
Hica Ruda Śląska-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(14-01-2023 13:00)
Dobermany Tychy-:-Budsar Zabrzewięcej»
(14-01-2023 14:40)
Green Peas-:-Energiczniwięcej»
(14-01-2023 16:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)