Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2022/23

Współpracujemy z:
Sfera TV


Wyniki RALK (Sezon 2022/23) - Runda zasadnicza

1 Liga

Kolejka 8 (2022-12-3, 2022-12-4)

Gwiezdno Flota55:43Piaśniki Magic Ballswięcej»
(03-12-2022 14:00)
Se Gramy0:20Hica Ruda Śląskawięcej»
(03-12-2022 15:20)
Dobermany Tychy59:55Atomic Sosnowiecwięcej»
(03-12-2022 16:40)
Green Peas56:43Wściekłe Psywięcej»
(03-12-2022 18:00)
Budsar Zabrze82:75Energiczniwięcej»
(04-12-2022 9:00)
Rybnik Team64:55Monstars Będzinwięcej»
(04-12-2022 13:00)

Kolejka 7 (2022-11-19)

Hica Ruda Śląska50:62Gwiezdno Flotawięcej»
(19-11-2022 9:00)
Atomic Sosnowiec46:59Green Peaswięcej»
(19-11-2022 10:20)
Energiczni97:43Se Gramywięcej»
(19-11-2022 11:40)
Wściekłe Psy66:63Budsar Zabrzewięcej»
(19-11-2022 13:00)
Monstars Będzin52:49Dobermany Tychywięcej»
(19-11-2022 14:40)
Piaśniki Magic Balls55:70Rybnik Teamwięcej»
(19-11-2022 16:00)

Kolejka 6 (2022-11-5, 2022-11-6)

Piaśniki Magic Balls80:69Green Peaswięcej»
(05-11-2022 9:00)
Hica Ruda Śląska54:67Dobermany Tychywięcej»
(05-11-2022 10:20)
Atomic Sosnowiec65:89Wściekłe Psywięcej»
(05-11-2022 11:40)
Monstars Będzin57:47Budsar Zabrzewięcej»
(05-11-2022 13:00)
Se Gramy47:97Rybnik Teamwięcej»
(05-11-2022 14:20)
Energiczni66:53Gwiezdno Flotawięcej»
(06-11-2022 9:00)

Kolejka 5 (2022-10-29)

Budsar Zabrze76:63Piaśniki Magic Ballswięcej»
(29-10-2022 9:00)
Atomic Sosnowiec60:41Energiczniwięcej»
(29-10-2022 10:20)
Rybnik Team59:86Gwiezdno Flotawięcej»
(29-10-2022 11:40)
Green Peas56:63Hica Ruda Śląskawięcej»
(29-10-2022 13:00)
Wściekłe Psy64:65Monstars Będzinwięcej»
(29-10-2022 14:40)
Dobermany Tychy81:42Se Gramywięcej»
(29-10-2022 16:00)

Kolejka 4 (2022-10-22, 2022-10-23)

Se Gramy49:101Green Peaswięcej»
(22-10-2022 9:00)
Energiczni64:46Rybnik Teamwięcej»
(22-10-2022 10:20)
Monstars Będzin65:41Atomic Sosnowiecwięcej»
(22-10-2022 11:40)
Hica Ruda Śląska59:78Budsar Zabrzewięcej»
(22-10-2022 13:00)
Gwiezdno Flota62:60Dobermany Tychywięcej»
(22-10-2022 14:40)
Piaśniki Magic Balls57:62Wściekłe Psywięcej»
(23-10-2022 9:00)

Kolejka 3 (2022-10-15)

Atomic Sosnowiec48:61Piaśniki Magic Ballswięcej»
(15-10-2022 9:00)
Wściekłe Psy60:72Hica Ruda Śląskawięcej»
(15-10-2022 10:20)
Dobermany Tychy47:54Rybnik Teamwięcej»
(15-10-2022 11:40)
Budsar Zabrze74:57Se Gramywięcej»
(15-10-2022 13:00)
Monstars Będzin68:56Energiczniwięcej»
(15-10-2022 14:40)
Green Peas49:76Gwiezdno Flotawięcej»
(15-10-2022 16:00)

Kolejka 2 (2022-10-8)

Se Gramy54:84Wściekłe Psywięcej»
(08-10-2022 9:00)
Rybnik Team72:54Green Peaswięcej»
(08-10-2022 10:20)
Gwiezdno Flota52:57Budsar Zabrzewięcej»
(08-10-2022 11:40)
Hica Ruda Śląska58:52Atomic Sosnowiecwięcej»
(08-10-2022 13:00)
Energiczni66:73Dobermany Tychywięcej»
(08-10-2022 14:40)
Piaśniki Magic Balls32:56Monstars Będzinwięcej»
(08-10-2022 16:00)

Kolejka 1 (2022-10-1)

Piaśniki Magic Balls52:56Energiczniwięcej»
(01-10-2022 9:00)
Atomic Sosnowiec86:32Se Gramywięcej»
(01-10-2022 10:20)
Budsar Zabrze81:64Rybnik Teamwięcej»
(01-10-2022 11:40)
Wściekłe Psy36:60Gwiezdno Flotawięcej»
(01-10-2022 13:00)
Monstars Będzin58:70Hica Ruda Śląskawięcej»
(01-10-2022 14:40)
Green Peas64:55Dobermany Tychywięcej»
(01-10-2022 16:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 8
1 Liga:
Rybnik Team64:55Monstarswięcej»
(04-12-2022 13:00)
Budsar82:75Energiczniwięcej»
(04-12-2022 9:00)
2 Liga:
Pepega Squad47:79Wielka Kiśćwięcej»
(04-12-2022 17:20)
Basket Czerwionka57:51Zrywwięcej»
(04-12-2022 16:00)
Asy Śląska28:79Watahawięcej»
(04-12-2022 14:40)
Dazynt67:54New York Brickswięcej»
(04-12-2022 11:40)
Bociany Manhattan35:54Olimpiawięcej»
(04-12-2022 10:20)
1 Liga:
Green Peas56:43Wściekłe Psywięcej»
(03-12-2022 18:00)
Dobermany59:55Atomicwięcej»
(03-12-2022 16:40)
Se Gramy0:20Hicawięcej»
(03-12-2022 15:20)
Gwiezdno Flota55:43PMBwięcej»
(03-12-2022 14:00)
Kolejka 7
2 Liga:
Zryw60:57Pepega Squadwięcej»
(20-11-2022 11:40)