Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Terminarz RALK (Sezon 2022/23) - Runda zasadnicza

Kolejka 1 (2022-10-01)

Pia¶niki Magic Balls-:-Energiczniwięcej»
(01-10-2022 9:00)
Atomic Sosnowiec-:-Se Gramywięcej»
(01-10-2022 10:20)
Budsar Zabrze-:-Rybnik Teamwięcej»
(01-10-2022 11:40)
W¶ciekłe Psy-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(01-10-2022 13:00)
Monstars Będzin-:-Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(01-10-2022 14:40)
Green Peas-:-Dobermany Tychywięcej»
(01-10-2022 16:00)
Wielka Ki¶ć-:-Basket Czerwionkawięcej»
(01-10-2022 17:20)
Dobre Chłopaki-:-Asy ¦l±skawięcej»
(01-10-2022 18:40)
Olimpia Basket-:-Pepega Squadwięcej»
(02-10-2022 9:00)
Zryw Siemianowice-:-New York Brickswięcej»
(02-10-2022 10:20)
Wataha-:-Bociany Manhattanwięcej»
(02-10-2022 11:40)

Kolejka 2 (2022-10-08)

Se Gramy-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(08-10-2022 9:00)
Rybnik Team-:-Green Peaswięcej»
(08-10-2022 10:20)
Gwiezdno Flota-:-Budsar Zabrzewięcej»
(08-10-2022 11:40)
Hica Ruda ¦l±ska-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(08-10-2022 13:00)
Energiczni-:-Dobermany Tychywięcej»
(08-10-2022 14:40)
Pia¶niki Magic Balls-:-Monstars Będzinwięcej»
(08-10-2022 16:00)
Pepega Squad-:-Watahawięcej»
(08-10-2022 17:20)
Zryw Siemianowice-:-Wielka Ki¶ćwięcej»
(08-10-2022 18:40)
Bociany Manhattan-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(09-10-2022 9:00)
Basket Czerwionka-:-Olimpia Basketwięcej»
(09-10-2022 10:20)
New York Bricks-:-Asy ¦l±skawięcej»
(09-10-2022 11:40)

Kolejka 3 (2022-10-15)

Atomic Sosnowiec-:-Pia¶niki Magic Ballswięcej»
(15-10-2022 9:00)
W¶ciekłe Psy-:-Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(15-10-2022 10:20)
Dobermany Tychy-:-Rybnik Teamwięcej»
(15-10-2022 11:40)
Budsar Zabrze-:-Se Gramywięcej»
(15-10-2022 13:00)
Monstars Będzin-:-Energiczniwięcej»
(15-10-2022 14:40)
Green Peas-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(15-10-2022 16:00)
Wataha-:-Basket Czerwionkawięcej»
(15-10-2022 17:20)
Dobre Chłopaki-:-Pepega Squadwięcej»
(15-10-2022 18:40)
Olimpia Basket-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(16-10-2022 9:00)
Asy ¦l±ska-:-Bociany Manhattanwięcej»
(16-10-2022 10:20)
Wielka Ki¶ć-:-New York Brickswięcej»
(16-10-2022 11:40)

Kolejka 4 (2022-10-22)

Se Gramy-:-Green Peaswięcej»
(22-10-2022 9:00)
Energiczni-:-Rybnik Teamwięcej»
(22-10-2022 10:20)
Monstars Będzin-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(22-10-2022 11:40)
Hica Ruda ¦l±ska-:-Budsar Zabrzewięcej»
(22-10-2022 13:00)
Gwiezdno Flota-:-Dobermany Tychywięcej»
(22-10-2022 14:40)
Wielka Ki¶ć-:-Olimpia Basketwięcej»
(22-10-2022 16:00)
Zryw Siemianowice-:-Watahawięcej»
(22-10-2022 17:20)
Basket Czerwionka-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(22-10-2022 18:40)
Pia¶niki Magic Balls-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(23-10-2022 9:00)
Pepega Squad-:-Asy ¦l±skawięcej»
(23-10-2022 10:20)
New York Bricks-:-Bociany Manhattanwięcej»
(23-10-2022 11:40)

Kolejka 5 (2022-10-29)

Budsar Zabrze-:-Pia¶niki Magic Ballswięcej»
(29-10-2022 9:00)
Atomic Sosnowiec-:-Energiczniwięcej»
(29-10-2022 10:20)
Rybnik Team-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(29-10-2022 11:40)
Green Peas-:-Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(29-10-2022 13:00)
W¶ciekłe Psy-:-Monstars Będzinwięcej»
(29-10-2022 14:40)
Dobermany Tychy-:-Se Gramywięcej»
(29-10-2022 16:00)
Olimpia Basket-:-New York Brickswięcej»
(29-10-2022 17:20)
Asy ¦l±ska-:-Basket Czerwionkawięcej»
(29-10-2022 18:40)
Dobre Chłopaki-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(30-10-2022 9:00)
Bociany Manhattan-:-Pepega Squadwięcej»
(30-10-2022 10:20)
Wataha-:-Wielka Ki¶ćwięcej»
(30-10-2022 11:40)

Kolejka 6 (2022-11-06)

Pia¶niki Magic Balls-:-Green Peaswięcej»
(05-11-2022 9:00)
Hica Ruda ¦l±ska-:-Dobermany Tychywięcej»
(05-11-2022 10:20)
Atomic Sosnowiec-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(05-11-2022 11:40)
Monstars Będzin-:-Budsar Zabrzewięcej»
(05-11-2022 13:00)
Se Gramy-:-Rybnik Teamwięcej»
(05-11-2022 14:20)
Energiczni-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(06-11-2022 9:00)
Wielka Ki¶ć-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(06-11-2022 10:20)
Zryw Siemianowice-:-Asy ¦l±skawięcej»
(06-11-2022 11:40)
Olimpia Basket-:-Watahawięcej»
(06-11-2022 13:00)
Basket Czerwionka-:-Bociany Manhattanwięcej»
(06-11-2022 14:20)
New York Bricks-:-Pepega Squadwięcej»
(06-11-2022 15:40)

Kolejka 7 (2022-11-19)

Hica Ruda ¦l±ska-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(19-11-2022 9:00)
Atomic Sosnowiec-:-Green Peaswięcej»
(19-11-2022 10:20)
Energiczni-:-Se Gramywięcej»
(19-11-2022 11:40)
W¶ciekłe Psy-:-Budsar Zabrzewięcej»
(19-11-2022 13:00)
Monstars Będzin-:-Dobermany Tychywięcej»
(19-11-2022 14:40)
Pia¶niki Magic Balls-:-Rybnik Teamwięcej»
(19-11-2022 16:00)
Wataha-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(19-11-2022 17:20)
New York Bricks-:-Basket Czerwionkawięcej»
(19-11-2022 18:40)
Olimpia Basket-:-Asy ¦l±skawięcej»
(20-11-2022 9:00)
Wielka Ki¶ć-:-Bociany Manhattanwięcej»
(20-11-2022 10:20)
Zryw Siemianowice-:-Pepega Squadwięcej»
(20-11-2022 11:40)

Kolejka 8 (2022-12-03)

Gwiezdno Flota-:-Pia¶niki Magic Ballswięcej»
(03-12-2022 14:00)
Se Gramy-:-Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(03-12-2022 15:20)
Dobermany Tychy-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(03-12-2022 16:40)
Green Peas-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(03-12-2022 18:00)
Budsar Zabrze-:-Energiczniwięcej»
(04-12-2022 9:00)
Bociany Manhattan-:-Olimpia Basketwięcej»
(04-12-2022 10:20)
Dobre Chłopaki-:-New York Brickswięcej»
(04-12-2022 11:40)
Rybnik Team-:-Monstars Będzinwięcej»
(04-12-2022 13:00)
Asy ¦l±ska-:-Watahawięcej»
(04-12-2022 14:40)
Basket Czerwionka-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(04-12-2022 16:00)
Pepega Squad-:-Wielka Ki¶ćwięcej»
(04-12-2022 17:20)

Kolejka 9 (2022-12-10)

W¶ciekłe Psy-:-Energiczniwięcej»
(10-12-2022 9:00)
Budsar Zabrze-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(10-12-2022 10:20)
Green Peas-:-Monstars Będzinwięcej»
(10-12-2022 11:40)
Dobermany Tychy-:-Pia¶niki Magic Ballswięcej»
(10-12-2022 13:00)
Rybnik Team-:-Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(10-12-2022 14:20)
Gwiezdno Flota-:-Se Gramywięcej»
(11-12-2022 9:00)
Dobre Chłopaki-:-Olimpia Basketwięcej»
(11-12-2022 10:20)
Bociany Manhattan-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(11-12-2022 11:40)
Pepega Squad-:-Basket Czerwionkawięcej»
(11-12-2022 13:00)
Asy ¦l±ska-:-Wielka Ki¶ćwięcej»
(11-12-2022 14:20)
Wataha-:-New York Brickswięcej»
(11-12-2022 15:40)

Kolejka 10 (2022-12-17)

Pia¶niki Magic Balls-:-Se Gramywięcej»
(17-12-2022 9:00)
Energiczni-:-Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(17-12-2022 10:20)
Monstars Będzin-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(17-12-2022 11:40)
Atomic Sosnowiec-:-Rybnik Teamwięcej»
(17-12-2022 13:00)
W¶ciekłe Psy-:-Dobermany Tychywięcej»
(17-12-2022 14:40)
Budsar Zabrze-:-Green Peaswięcej»
(17-12-2022 16:00)
Basket Czerwionka-:-Wielka Ki¶ćwięcej»
(17-12-2022 17:20)
New York Bricks-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(17-12-2022 18:40)
Asy ¦l±ska-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(18-12-2022 9:00)
Pepega Squad-:-Olimpia Basketwięcej»
(18-12-2022 10:20)
Bociany Manhattan-:-Watahawięcej»
(18-12-2022 11:40)

Kolejka 11 (2023-01-14)

Gwiezdno Flota-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(14-01-2023 9:00)
Se Gramy-:-Monstars Będzinwięcej»
(14-01-2023 10:20)
Rybnik Team-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(14-01-2023 11:40)
Hica Ruda ¦l±ska-:-Pia¶niki Magic Ballswięcej»
(14-01-2023 13:00)
Dobermany Tychy-:-Budsar Zabrzewięcej»
(14-01-2023 14:40)
Green Peas-:-Energiczniwięcej»
(14-01-2023 16:00)
Wataha-:-Pepega Squadwięcej»
(14-01-2023 17:20)
Olimpia Basket-:-Basket Czerwionkawięcej»
(14-01-2023 18:40)
Asy ¦l±ska-:-New York Brickswięcej»
(15-01-2023 9:00)
Dobre Chłopaki-:-Bociany Manhattanwięcej»
(15-01-2023 10:20)
Wielka Ki¶ć-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(15-01-2023 11:40)

Kolejka 12 (2023-01-29)

Pepega Squad-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(29-01-2023 10:20)
Bociany Manhattan-:-Asy ¦l±skawięcej»
(29-01-2023 11:40)
Zryw Siemianowice-:-Olimpia Basketwięcej»
(29-01-2023 13:00)
Basket Czerwionka-:-Watahawięcej»
(29-01-2023 14:20)
New York Bricks-:-Wielka Ki¶ćwięcej»
(29-01-2023 15:40)

Kolejka 13 (2023-02-04)

Dobre Chłopaki-:-Basket Czerwionkawięcej»
(04-02-2023 17:20)
Olimpia Basket-:-Wielka Ki¶ćwięcej»
(04-02-2023 18:40)
Asy ¦l±ska-:-Pepega Squadwięcej»
(05-02-2023 9:00)
Bociany Manhattan-:-New York Brickswięcej»
(05-02-2023 10:20)
Wataha-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(05-02-2023 11:40)

Kolejka 14 (2023-02-11)

Wielka Ki¶ć-:-Watahawięcej»
(11-02-2023 17:20)
Zryw Siemianowice-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(11-02-2023 18:40)
New York Bricks-:-Olimpia Basketwięcej»
(12-02-2023 9:00)
Pepega Squad-:-Bociany Manhattanwięcej»
(12-02-2023 10:20)
Basket Czerwionka-:-Asy ¦l±skawięcej»
(12-02-2023 11:40)

Kolejka 15 (2023-02-18)

Dobre Chłopaki-:-Wielka Ki¶ćwięcej»
(18-02-2023 17:20)
Wataha-:-Olimpia Basketwięcej»
(18-02-2023 18:40)
Asy ¦l±ska-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(19-02-2023 9:00)
Pepega Squad-:-New York Brickswięcej»
(19-02-2023 10:20)
Bociany Manhattan-:-Basket Czerwionkawięcej»
(19-02-2023 11:40)

Kolejka 16 (2023-02-25)

Olimpia Basket-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(25-02-2023 17:20)
Wielka Ki¶ć-:-Asy ¦l±skawięcej»
(25-02-2023 18:40)
Zryw Siemianowice-:-Bociany Manhattanwięcej»
(26-02-2023 9:00)
Basket Czerwionka-:-Pepega Squadwięcej»
(26-02-2023 10:20)
New York Bricks-:-Watahawięcej»
(26-02-2023 11:40)

Kolejka 17 (2023-03-04)

Asy ¦l±ska-:-Olimpia Basketwięcej»
(04-03-2023 14:20)
Basket Czerwionka-:-New York Brickswięcej»
(04-03-2023 15:40)
Pepega Squad-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(05-03-2023 9:00)
Dobre Chłopaki-:-Watahawięcej»
(05-03-2023 10:20)
Bociany Manhattan-:-Wielka Ki¶ćwięcej»
(05-03-2023 11:40)

Kolejka 18 (2023-03-11)

New York Bricks-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(11-03-2023 14:20)
Wielka Ki¶ć-:-Pepega Squadwięcej»
(11-03-2023 15:40)
Wataha-:-Asy ¦l±skawięcej»
(12-03-2023 9:00)
Olimpia Basket-:-Bociany Manhattanwięcej»
(12-03-2023 10:20)
Zryw Siemianowice-:-Basket Czerwionkawięcej»
(12-03-2023 11:40)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda druga
Kolejka 4
Grupa A:
Budsar0:20Rybnik Teamwięcej»
(02-03-2024 14:40)
Hica69:91Gwiezdno Flotawięcej»
(02-03-2024 13:00)
Green Peas48:81Dobermanywięcej»
(02-03-2024 11:40)
Grupa B:
Monstars72:55Wielka Ki¶ćwięcej»
(02-03-2024 16:00)
Atomic71:37W¶ciekłe Psywięcej»
(02-03-2024 10:20)
Basket Czerwionka62:67Energiczniwięcej»
(02-03-2024 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 14
2 Liga:
PMB36:69Watahawięcej»
(02-03-2024 18:40)
OKKS71:66Olimpiawięcej»
(02-03-2024 17:20)
Kolejka 13
Wataha66:54Zrywwięcej»
(25-02-2024 11:40)
Asy ¦l±ska61:80Drozdwięcej»
(25-02-2024 10:20)
Dobre Chłopaki77:31Płomień Żorywięcej»
(25-02-2024 9:00)
Olimpia62:70PMBwięcej»
(24-02-2024 18:40)