Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2022/23

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: PMB - Hica

GRUPA B, KOLEJKA 1, 28-01-2023 9:00
Pia¶niki Magic Balls39
8
13
7
11
43
11
11
11
10
Hica Ruda ¦l±ska

Relacja

MVP - Szymon Filczek (Hica Ruda ¦l±ska)

 

Statystyki

Pia¶niki Magic Balls

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Kubas1812.5%030.0%1520.0%000.0%91103403310
Ł.Widera3650.0%3650.0%000.0%000.0%336200269
A.Migas2540.0%020.0%2366.7%000.0%213100166
D.Komandzik41822.2%31127.3%1714.3%4757.1%55103005134
M.Wierzbicki11100.0%11100.0%000.0%000.0%101000023
W.Zimek1250.0%1250.0%000.0%000.0%314000223
T.Kiełtyka1520.0%000.0%1520.0%030.0%303110130
A.Szabatowski1911.1%1714.3%020.0%22100.0%01122054-4
SUMA145425.9%93228.1%52222.7%61250.0%2612381270193931

Hica Ruda ¦l±ska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
S.Filczek51338.5%2728.6%3650.0%1250.0%551000231414
Ł.Grzegorzewski31030.0%3837.5%020.0%3560.0%729230599
K.Kaczmarczyk010.0%010.0%000.0%000.0%617220109
J.Kolenda41136.4%3560.0%1616.7%1250.0%1123303107
M.Białas2366.7%2366.7%000.0%000.0%011110046
W.Wojtyczka11010.0%030.0%1714.3%000.0%314200030
M.Włodarczyk1714.3%030.0%1425.0%000.0%40410063-4
SUMA165529.1%103033.3%62524.0%5955.6%2611371192184341

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda druga
Kolejka 1
Grupa B:
Atomic95:44Se Gramywięcej»
(28-01-2023 10:20)
PMB39:43Hicawięcej»
(28-01-2023 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 11
2 Liga:
Wielka Ki¶ć63:43Zrywwięcej»
(15-01-2023 11:40)
Dazynt70:64Bociany Manhattanwięcej»
(15-01-2023 10:20)
Asy ¦l±ska61:35New York Brickswięcej»
(15-01-2023 9:00)
1 Liga:
Green Peas48:27Energiczniwięcej»
(14-01-2023 16:00)
Dobermany63:56Budsarwięcej»
(14-01-2023 14:40)
Hica59:51PMBwięcej»
(14-01-2023 13:00)
Rybnik Team79:53W¶ciekłe Psywięcej»
(14-01-2023 11:40)
Se Gramy43:98Monstarswięcej»
(14-01-2023 10:20)
2 Liga:
Olimpia58:57Basket Czerwionkawięcej»
(14-01-2023 18:40)
Wataha94:49Pepega Squadwięcej»
(14-01-2023 17:20)