RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2022/23 - Runda druga - Kolejka 3: Grupa B(2023-02-11) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Bednarz (Green Peas) | 27,00 | 2. | Grzegorzewski (Hica) | 26,00 | 3. | Palicki (Green Peas) | 24,00 | 4. | Krawczyk (Green Peas) | 23,00 | 5. | Kurek (Atomic) | 22,00 | 6. | Tataruch (Se Gramy) | 22,00 | 7. | Bartecki (Green Peas) | 21,00 | 8. | Palej (Green Peas) | 16,00 | 9. | ¦wiatowski (W¶ciekłe Psy) | 14,00 | 10. | G±ciarz (Atomic) | 11,00 |
Punkty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Kurek (Atomic) | 25,00 | 2. | Palej (Green Peas) | 23,00 | 3. | Grzegorzewski (Hica) | 19,00 | 4. | Bartecki (Green Peas) | 16,00 | 5. | Tataruch (Se Gramy) | 16,00 | 6. | Włodarczyk (Hica) | 16,00 | 7. | Bednarz (Green Peas) | 15,00 | 8. | Palicki (Green Peas) | 15,00 | 9. | Szabatowski (PMB) | 15,00 | 10. | G±ciarz (Atomic) | 14,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Bednarz (Green Peas) | 14,00 | 2. | ¦wiatowski (W¶ciekłe Psy) | 13,00 | 3. | Tataruch (Se Gramy) | 13,00 | 4. | Palicki (Green Peas) | 11,00 | 5. | Grzegorzewski (Hica) | 9,00 | 6. | Szmal (Atomic) | 9,00 | 7. | Bartecki (Green Peas) | 8,00 | 8. | Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 8,00 | 9. | Kaptacz (Atomic) | 8,00 | 10. | Miszewski (W¶ciekłe Psy) | 8,00 |
Asysty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Krawczyk (Green Peas) | 6,00 | 2. | Bartecki (Green Peas) | 5,00 | 3. | Czajor (Green Peas) | 5,00 | 4. | Bednarz (Green Peas) | 4,00 | 5. | Mol (Hica) | 4,00 | 6. | Tataruch (Se Gramy) | 4,00 | 7. | Widera (PMB) | 4,00 | 8. | Grzegorzewski (Hica) | 3,00 | 9. | Kaczmarczyk (Hica) | 3,00 | 10. | Kurek (Atomic) | 3,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Bartecki (Green Peas) | 6,00 | 2. | Czajor (Green Peas) | 6,00 | 3. | Krawczyk (Green Peas) | 4,00 | 4. | Szmal (Atomic) | 3,00 | 5. | Tataruch (Se Gramy) | 3,00 | 6. | Zielony (W¶ciekłe Psy) | 3,00 | 7. | Folwarczny (PMB) | 2,00 | 8. | Mol (Hica) | 2,00 | 9. | Palicki (Green Peas) | 2,00 | 10. | Szabatowski (PMB) | 2,00 |
BlokiStraty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Masłowski (Se Gramy) | 8,00 | 2. | Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 6,00 | 3. | Bartecki (Green Peas) | 5,00 | 4. | G±ciarz (Atomic) | 5,00 | 5. | Szabatowski (PMB) | 5,00 | 6. | Kaczmarczyk (Hica) | 4,00 | 7. | Kolenda (Hica) | 4,00 | 8. | Kurek (Atomic) | 4,00 | 9. | Tataruch (Se Gramy) | 4,00 | 10. | Zaslavskyi (Se Gramy) | 4,00 |
Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | G±ciarz (Atomic) | 71,4% | 2. | Grzegorzewski (Hica) | 63,6% | 3. | Krawczyk (Green Peas) | 63,6% | 4. | Bednarz (Green Peas) | 58,3% | 5. | Bartecki (Green Peas) | 50,0% | 6. | Palicki (Green Peas) | 50,0% | 7. | Kurek (Atomic) | 47,1% | 8. | Tataruch (Se Gramy) | 43,8% | 9. | Palej (Green Peas) | 43,5% | 10. | Kolenda (Hica) | 42,9% |
Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy ¦l±ska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy ¦l±ska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|