RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2022/23 - Runda druga - Kolejka 1: Grupa B(2023-01-28) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Soja (Atomic) | 34,00 | 2. | Kaptacz (Atomic) | 31,00 | 3. | Bednarz (Green Peas) | 28,00 | 4. | Bartecki (Green Peas) | 21,00 | 5. | Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 21,00 | 6. | Krawczyk (Green Peas) | 19,00 | 7. | Kurek (Atomic) | 19,00 | 8. | Sass (Atomic) | 18,00 | 9. | Palej (Green Peas) | 16,00 | 10. | Filczek (Hica) | 14,00 |
Punkty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 25,00 | 2. | Kaptacz (Atomic) | 23,00 | 3. | Soja (Atomic) | 20,00 | 4. | Bednarz (Green Peas) | 19,00 | 5. | Palej (Green Peas) | 19,00 | 6. | Bartecki (Green Peas) | 15,00 | 7. | Filczek (Hica) | 14,00 | 8. | Kurek (Atomic) | 13,00 | 9. | Kobylewski (W¶ciekłe Psy) | 12,00 | 10. | Sass (Atomic) | 12,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Soja (Atomic) | 14,00 | 2. | Bednarz (Green Peas) | 10,00 | 3. | Filczek (Hica) | 10,00 | 4. | Kubas (PMB) | 10,00 | 5. | Grzegorzewski (Hica) | 9,00 | 6. | Majchrzyk (Atomic) | 9,00 | 7. | Kaptacz (Atomic) | 8,00 | 8. | Kaczmarczyk (Hica) | 7,00 | 9. | Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 7,00 | 10. | Tataruch (Se Gramy) | 7,00 |
Asysty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Kurek (Atomic) | 6,00 | 2. | Soja (Atomic) | 6,00 | 3. | Bednarz (Green Peas) | 5,00 | 4. | Kołodziej (Atomic) | 5,00 | 5. | Bartecki (Green Peas) | 4,00 | 6. | Błoński (Green Peas) | 4,00 | 7. | Kubas (PMB) | 4,00 | 8. | R±ba (Se Gramy) | 4,00 | 9. | Sass (Atomic) | 4,00 | 10. | Grzegorzewski (Hica) | 3,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Bartecki (Green Peas) | 4,00 | 2. | Zaslavskyi (Se Gramy) | 4,00 | 3. | Zielony (W¶ciekłe Psy) | 4,00 | 4. | Błoński (Green Peas) | 3,00 | 5. | Janus (W¶ciekłe Psy) | 3,00 | 6. | Kobylewski (W¶ciekłe Psy) | 3,00 | 7. | Kolenda (Hica) | 3,00 | 8. | Krawczyk (Green Peas) | 3,00 | 9. | Kubas (PMB) | 3,00 | 10. | Grzegorzewski (Hica) | 2,00 |
BlokiStraty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 8,00 | 2. | Włodarczyk (Hica) | 6,00 | 3. | Grzegorzewski (Hica) | 5,00 | 4. | Szabatowski (PMB) | 5,00 | 5. | Bartecki (Green Peas) | 4,00 | 6. | Majchrzyk (Atomic) | 4,00 | 7. | R±ba (Se Gramy) | 4,00 | 8. | Tataruch (Se Gramy) | 4,00 | 9. | Zaslavskyi (Se Gramy) | 4,00 | 10. | Filczek (Hica) | 3,00 |
Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Kaptacz (Atomic) | 78,6% | 2. | Bartecki (Green Peas) | 62,5% | 3. | Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 60,0% | 4. | Soja (Atomic) | 56,3% | 5. | Bednarz (Green Peas) | 53,9% | 6. | Masłowski (Se Gramy) | 50,0% | 7. | Palej (Green Peas) | 50,0% | 8. | Sass (Atomic) | 50,0% | 9. | Szmal (Atomic) | 50,0% | 10. | Kurek (Atomic) | 46,2% |
Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Filczek (Hica) | 50,0% | 2. | Palej (Green Peas) | 50,0% | 3. | Kobylewski (W¶ciekłe Psy) | 44,4% | 4. | Czajor (Green Peas) | 40,0% | 5. | Zaslavskyi (Se Gramy) | 40,0% | 6. | Soja (Atomic) | 28,6% | 7. | Kiełtyka (PMB) | 20,0% | 8. | Kubas (PMB) | 20,0% | 9. | R±ba (Se Gramy) | 20,0% | 10. | Kolenda (Hica) | 16,7% |
Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Faza półfinałowa | Spotkania 2 | | Para 1: | | Gwiezdno Flota | 72 | : | 56 | Budsar | więcej» | (13-04-2024 13:00) | | Para 2: | | Rybnik Team | 80 | : | 60 | Dobermany | więcej» | (13-04-2024 14:40) | | Spotkania 1 | | Para 1: | | Budsar | 80 | : | 111 | Gwiezdno Flota | więcej» | (06-04-2024 16:15) | | Para 2: | | Dobermany | 55 | : | 66 | Rybnik Team | więcej» | (06-04-2024 17:35) | | — Finały | Spotkania 3 | | O 1. miejsce: | | Dobermany | 64 | : | 42 | Rybnik Team | więcej» | (06-05-2023 13:20) | | Spotkania 2 | | Rybnik Team | 64 | : | 52 | Dobermany | więcej» | (29-04-2023 13:20) | | O 3. miejsce: | | Gwiezdno Flota | 62 | : | 68 | Monstars | więcej» | (29-04-2023 12:00) | | Spotkania 1 | | O 1. miejsce: | | Dobermany | 69 | : | 57 | Rybnik Team | więcej» | (22-04-2023 13:20) | | O 3. miejsce: | | Monstars | 59 | : | 38 | Gwiezdno Flota | więcej» | (22-04-2023 12:00) | |
Najbliższe meczeTabele |