RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2022/23): Grupa BEvaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 19,38 | 2. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 18,29 | 3. | Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 16,25 | 4. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 16,11 | 5. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 15,12 | 6. | Szymon Tataruch (Se Gramy) | 13,85 | 7. | Mariusz Soja (Atomic) | 13,22 | 8. | Adam Zadęcki (Green Peas) | 13,06 | 9. | Grzegorz Kurek (Atomic) | 12,00 | 10. | Robert Sgodzaj (Hica) | 11,30 |
Punkty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 18,67 | 2. | Adam Zadęcki (Green Peas) | 17,17 | 3. | Michał Włodarczyk (Hica) | 15,47 | 4. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 14,83 | 5. | Szymon Tataruch (Se Gramy) | 14,31 | 6. | Grzegorz Kurek (Atomic) | 14,19 | 7. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 14,14 | 8. | Adam Szabatowski (PMB) | 13,88 | 9. | Robert Sgodzaj (Hica) | 13,70 | 10. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 13,59 |
Zbiórki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 10,77 | 2. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 10,29 | 3. | Szymon Tataruch (Se Gramy) | 9,85 | 4. | Mariusz Soja (Atomic) | 9,11 | 5. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 7,28 | 6. | Marcin Palicki (Green Peas) | 6,87 | 7. | Bartłomiej ¦wiatowski (W¶ciekłe Psy) | 6,76 | 8. | Michał Stępień (Atomic) | 6,75 | 9. | Vladyslav Prykhodko (Se Gramy) | 6,73 | 10. | Grzegorz Miszewski (W¶ciekłe Psy) | 6,56 |
Asysty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 3,88 | 2. | Marek Kubas (PMB) | 3,80 | 3. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 3,65 | 4. | Krzysztof Kaczmarczyk (Hica) | 3,64 | 5. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 3,38 | 6. | Paweł Mol (Hica) | 3,33 | 7. | Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 3,00 | 8. | Mariusz Soja (Atomic) | 3,00 | 9. | Adam Zadęcki (Green Peas) | 2,89 | 10. | Michał Krawczyk (Green Peas) | 2,87 |
Przechwyty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 2,69 | 2. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 2,35 | 3. | Paweł Mol (Hica) | 2,33 | 4. | Adam Zadęcki (Green Peas) | 2,06 | 5. | Michał Krawczyk (Green Peas) | 2,00 | 6. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 1,85 | 7. | Robert Sgodzaj (Hica) | 1,80 | 8. | Przemysław Błoński (Green Peas) | 1,69 | 9. | Andrzej Sass (Atomic) | 1,67 | 10. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 1,57 |
Bloki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 1,85 | 2. | Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 1,17 | 3. | Szymon Filczek (Hica) | 1,12 | 4. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 1,06 | 5. | Sebastian Kołodziej (Atomic) | 1,00 | 6. | Michał Stępień (Atomic) | 0,69 | 7. | Szymon Tataruch (Se Gramy) | 0,62 | 8. | Marcin Palicki (Green Peas) | 0,60 | 9. | Andrzej Sass (Atomic) | 0,58 | 10. | Vladyslav Prykhodko (Se Gramy) | 0,45 |
Straty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Kamil Kalinowski (Se Gramy) | 4,33 | 2. | Krzysztof Masłowski (Se Gramy) | 3,83 | 3. | Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 3,33 | 4. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 3,06 | 5. | Paweł Mol (Hica) | 3,00 | 6. | Tomasz R±ba (Se Gramy) | 3,00 | 7. | Adam Szabatowski (PMB) | 3,00 | 8. | Yurii Zaslavskyi (Se Gramy) | 3,00 | 9. | Adam Zadęcki (Green Peas) | 2,89 | 10. | Tomasz Sawicki (Se Gramy) | 2,88 |
Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Bartłomiej ¦wiatowski (W¶ciekłe Psy) | 57,9% | 2. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 54,7% | 3. | Marek Palej (Green Peas) | 49,7% | 4. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 47,6% | 5. | Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 45,5% | 6. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 45,5% | 7. | Michał Stępień (Atomic) | 44,3% | 8. | Adam Szabatowski (PMB) | 44,0% | 9. | Michał Krawczyk (Green Peas) | 44,0% | 10. | Michał Włodarczyk (Hica) | 44,0% |
Skuteczno¶ć za 3 (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Michał Włodarczyk (Hica) | 33,7% | 2. | Maciej G±ciarz (Atomic) | 32,7% | 3. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 31,9% | 4. | Grzegorz Kurek (Atomic) | 31,9% | 5. | Konrad Kobylewski (W¶ciekłe Psy) | 30,2% | 6. | Szymon Filczek (Hica) | 29,8% | 7. | Marek Kubas (PMB) | 28,9% | 8. | Krzysztof Masłowski (Se Gramy) | 28,6% | 9. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 27,9% | 10. | Adam Zadęcki (Green Peas) | 26,0% |
Skuteczno¶ć za 1 (min. 40 rzutów)Fauli technicznych | # | Zawodnik | # |
---|
| 1. | Sławomir Czajor (Green Peas) | 2,00 | 2. | Marek Palej (Green Peas) | 2,00 | 3. | Tomasz Sawicki (Se Gramy) | 2,00 | 4. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 1,00 | 5. | Kamil Kalinowski (Se Gramy) | 1,00 | 6. | Jarosław Kolenda (Hica) | 1,00 | 7. | Grzegorz Kurek (Atomic) | 1,00 | 8. | Mateusz Mazurkiewicz (W¶ciekłe Psy) | 1,00 | 9. | Paweł Mol (Hica) | 1,00 | 10. | Tomasz Mucha (Hica) | 1,00 | 11. | Tomasz R±ba (Se Gramy) | 1,00 | 12. | Andrzej Sass (Atomic) | 1,00 | 13. | Mariusz Soja (Atomic) | 1,00 | 14. | Łukasz Widera (PMB) | 1,00 | 15. | Adam Zadęcki (Green Peas) | 1,00 | 16. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 1,00 |
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Asy ¦l±ska | 39 | : | 77 | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Drozd | 69 | : | 66 | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Płomień Żory | 74 | : | 67 | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | 99 | : | 69 | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | 74 | : | 70 | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Dobermany | 51 | : | 46 | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Hica | 65 | : | 88 | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Dobre Chłopaki | 90 | : | 60 | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | New York Bricks | 50 | : | 69 | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Kolejka 16 | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 18 | | 2 Liga: | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (13-04-2024 9:00) | | OKKS | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (13-04-2024 10:20) | | PMB | - | : | - | Drozd | więcej» | (13-04-2024 11:40) | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (13-04-2024 16:00) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (13-04-2024 17:20) | |
|