RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2022/23): Grupa AEvaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 23,57 | 2. | Marcin Weselak (Budsar) | 22,85 | 3. | Tomasz Rusek (Dobermany) | 20,43 | 4. | Artur Bubel (Monstars) | 20,10 | 5. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 19,17 | 6. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 18,36 | 7. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 18,08 | 8. | Wojciech Wojsz (Dobermany) | 18,00 | 9. | Dominik Rajczak (Energiczni) | 17,60 | 10. | Kacper Wcisło (Energiczni) | 16,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Grzegorz Podulka (Budsar) | 18,88 | 2. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 18,67 | 3. | Kacper Wcisło (Energiczni) | 18,28 | 4. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 18,20 | 5. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 17,93 | 6. | Artur Bubel (Monstars) | 17,80 | 7. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 17,67 | 8. | Marcin Weselak (Budsar) | 16,92 | 9. | Dominik Rajczak (Energiczni) | 16,87 | 10. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 16,08 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Marcin Weselak (Budsar) | 11,38 | 2. | Tomasz Rusek (Dobermany) | 11,29 | 3. | Artur Bubel (Monstars) | 11,20 | 4. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 10,64 | 5. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 9,71 | 6. | Kacper Wcisło (Energiczni) | 9,28 | 7. | Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota) | 8,25 | 8. | Wojciech Wojsz (Dobermany) | 8,00 | 9. | Paweł Muras (Rybnik Team) | 7,67 | 10. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 7,13 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 6,17 | 2. | Michał Moralewicz (Budsar) | 5,64 | 3. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 5,50 | 4. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 5,43 | 5. | Dominik Rajczak (Energiczni) | 4,67 | 6. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 4,40 | 7. | Bassey Usendiah (Dobermany) | 4,17 | 8. | Jacek Sowa (Dobermany) | 3,64 | 9. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 3,50 | 10. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 3,50 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Dominik Rajczak (Energiczni) | 3,80 | 2. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 3,46 | 3. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 2,75 | 4. | Jacek Sowa (Dobermany) | 2,57 | 5. | Kacper Wcisło (Energiczni) | 2,50 | 6. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 2,40 | 7. | Paweł Muras (Rybnik Team) | 2,33 | 8. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 1,67 | 9. | Piotr Pazdan (Dobermany) | 1,67 | 10. | Michał Moralewicz (Budsar) | 1,64 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Tomasz Rusek (Dobermany) | 4,57 | 2. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 3,29 | 3. | Marek Kaczmarek (Rybnik Team) | 1,00 | 4. | Wojciech Wojsz (Dobermany) | 0,90 | 5. | Tomasz Stankala (Gwiezdno Flota) | 0,75 | 6. | Bassey Usendiah (Dobermany) | 0,67 | 7. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 0,67 | 8. | Mateusz Maziarz (Energiczni) | 0,62 | 9. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 0,60 | 10. | Szymon Kampa (Dobermany) | 0,60 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Tomasz Wróbel (Budsar) | 3,67 | 2. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 3,50 | 3. | Damian Posłuszny (Energiczni) | 3,33 | 4. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 3,33 | 5. | Michał Moralewicz (Budsar) | 3,21 | 6. | Kacper Wcisło (Energiczni) | 3,17 | 7. | Piotr Pazdan (Dobermany) | 3,00 | 8. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 3,00 | 9. | Adrian Wilk (Monstars) | 3,00 | 10. | Grzegorz Podulka (Budsar) | 2,88 |
Skuteczność z gry (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 60,8% | 2. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 58,8% | 3. | Robert Białkowski (Dobermany) | 57,6% | 4. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 56,4% | 5. | Błażej Napierała (Rybnik Team) | 55,8% | 6. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 54,6% | 7. | Marcin Weselak (Budsar) | 53,3% | 8. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 48,7% | 9. | Arkadiusz Pokorski (Dobermany) | 48,4% | 10. | Wojciech Wojsz (Dobermany) | 46,4% |
Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 42,1% | 2. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 41,0% | 3. | Grzegorz Podulka (Budsar) | 37,3% | 4. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 35,4% | 5. | Dominik Rajczak (Energiczni) | 31,9% | 6. | Kacper Wcisło (Energiczni) | 31,1% | 7. | Michał Moralewicz (Budsar) | 30,4% | 8. | Michał Goj (Dobermany) | 30,2% | 9. | Grzegorz Walicki (Budsar) | 30,2% | 10. | Artur Lewicki (Monstars) | 29,3% |
Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)Fauli technicznych | # | Zawodnik | # |
---|
| 1. | Michał Kocy (Dobermany) | 3,00 | 2. | Grzegorz Podulka (Budsar) | 3,00 | 3. | Robert Białkowski (Dobermany) | 2,00 | 4. | Michał Moralewicz (Budsar) | 2,00 | 5. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 2,00 | 6. | Dominik Rajczak (Energiczni) | 2,00 | 7. | Tomasz Stankala (Gwiezdno Flota) | 2,00 | 8. | Marcin Weselak (Budsar) | 2,00 | 9. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 1,00 | 10. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 1,00 | 11. | Mateusz Białkowski (Dobermany) | 1,00 | 12. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 13. | Mateusz Huras (Energiczni) | 1,00 | 14. | Michał Kozik (Budsar) | 1,00 | 15. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 16. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 17. | Bogusław Musiał (Dobermany) | 1,00 | 18. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 1,00 | 19. | Marcin Przybecki (Monstars) | 1,00 | 20. | Grzegorz Walicki (Budsar) | 1,00 |
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|