Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Wyniki RALK (Sezon 2022/23) - Runda druga

Kolejka 5 (2023-02-25)

Se Gramy42:104Piaśniki Magic Ballswięcej»
(25-02-2023 9:00)
Green Peas62:44Atomic Sosnowiecwięcej»
(25-02-2023 10:20)
Gwiezdno Flota66:56Monstars Będzinwięcej»
(25-02-2023 11:40)
Wściekłe Psy69:90Hica Ruda Śląskawięcej»
(25-02-2023 13:00)
Dobermany Tychy59:57Energiczniwięcej»
(25-02-2023 14:40)
Rybnik Team67:58Budsar Zabrzewięcej»
(25-02-2023 16:00)

Kolejka 4 (2023-02-18)

Atomic Sosnowiec82:56Wściekłe Psywięcej»
(18-02-2023 9:00)
Piaśniki Magic Balls64:75Green Peaswięcej»
(18-02-2023 10:20)
Energiczni67:85Gwiezdno Flotawięcej»
(18-02-2023 11:40)
Budsar Zabrze73:99Dobermany Tychywięcej»
(18-02-2023 13:00)
Hica Ruda Śląska82:67Se Gramywięcej»
(18-02-2023 14:40)
Monstars Będzin56:86Rybnik Teamwięcej»
(18-02-2023 16:00)

Kolejka 3 (2023-02-11)

Wściekłe Psy50:47Piaśniki Magic Ballswięcej»
(11-02-2023 9:00)
Green Peas85:49Se Gramywięcej»
(11-02-2023 10:20)
Atomic Sosnowiec64:66Hica Ruda Śląskawięcej»
(11-02-2023 11:40)
Budsar Zabrze53:55Energiczniwięcej»
(11-02-2023 13:00)
Dobermany Tychy65:71Monstars Będzinwięcej»
(11-02-2023 14:40)
Rybnik Team68:58Gwiezdno Flotawięcej»
(11-02-2023 16:00)

Kolejka 2 (2023-02-04)

Se Gramy71:99Wściekłe Psywięcej»
(04-02-2023 9:00)
Monstars Będzin48:61Budsar Zabrzewięcej»
(04-02-2023 10:20)
Piaśniki Magic Balls40:64Atomic Sosnowiecwięcej»
(04-02-2023 11:40)
Hica Ruda Śląska58:53Green Peaswięcej»
(04-02-2023 13:00)
Gwiezdno Flota75:70Dobermany Tychywięcej»
(04-02-2023 14:40)
Energiczni68:70Rybnik Teamwięcej»
(04-02-2023 16:00)

Kolejka 1 (2023-01-28)

Piaśniki Magic Balls39:43Hica Ruda Śląskawięcej»
(28-01-2023 9:00)
Atomic Sosnowiec95:44Se Gramywięcej»
(28-01-2023 10:20)
Budsar Zabrze48:67Gwiezdno Flotawięcej»
(28-01-2023 11:40)
Monstars Będzin64:48Energiczniwięcej»
(28-01-2023 13:00)
Dobermany Tychy77:51Rybnik Teamwięcej»
(28-01-2023 14:20)
Wściekłe Psy60:82Green Peaswięcej»
(29-01-2023 9:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)