RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2022/23): O 3. miejsceEvaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 19,00 | 2. | Artur Bubel (Monstars) | 15,33 | 3. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 13,40 | 4. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 12,86 | 5. | Łukasz Zarzycki (Monstars) | 12,00 | 6. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 11,40 | 7. | Artur Lewicki (Monstars) | 9,29 | 8. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 9,00 | 9. | Łukasz Klasa (Monstars) | 7,50 | 10. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 6,57 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 25,00 | 2. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 17,60 | 3. | Artur Bubel (Monstars) | 16,00 | 4. | Łukasz Zarzycki (Monstars) | 14,00 | 5. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 12,14 | 6. | Łukasz Klasa (Monstars) | 8,83 | 7. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 7,57 | 8. | Artur Lewicki (Monstars) | 6,57 | 9. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 5,80 | 10. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 5,14 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 7,20 | 2. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 7,00 | 3. | Artur Bubel (Monstars) | 5,83 | 4. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 4,14 | 5. | Artur Lewicki (Monstars) | 4,00 | 6. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 3,86 | 7. | Łukasz Klasa (Monstars) | 3,67 | 8. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 3,67 | 9. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 3,40 | 10. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 3,29 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 4,86 | 2. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 3,57 | 3. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 3,14 | 4. | Artur Bubel (Monstars) | 2,00 | 5. | Artur Lewicki (Monstars) | 2,00 | 6. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 1,80 | 7. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 1,71 | 8. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 1,43 | 9. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 1,40 | 10. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 1,33 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 2,57 | 2. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 1,86 | 3. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 1,60 | 4. | Artur Lewicki (Monstars) | 1,57 | 5. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 6. | Łukasz Klasa (Monstars) | 1,00 | 7. | Łukasz Zarzycki (Monstars) | 1,00 | 8. | Artur Bubel (Monstars) | 0,83 | 9. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 0,83 | 10. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 0,71 |
BlokiStraty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 3,43 | 2. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 2,60 | 3. | Artur Bubel (Monstars) | 2,50 | 4. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 2,29 | 5. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 2,14 | 6. | Marcin Szyda (Monstars) | 2,00 | 7. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 1,71 | 8. | Łukasz Klasa (Monstars) | 1,17 | 9. | Artur Lewicki (Monstars) | 1,14 | 10. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 1,00 |
Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|