RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2022/23): O 1. miejsceEvaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Tomasz Rusek (Dobermany) | 17,43 | 2. | Bassey Usendiah (Dobermany) | 15,57 | 3. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 15,22 | 4. | Wojciech Wojsz (Dobermany) | 12,11 | 5. | Mateusz Białkowski (Dobermany) | 10,25 | 6. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 9,78 | 7. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 8,60 | 8. | Jacek Sowa (Dobermany) | 8,57 | 9. | Michał Goj (Dobermany) | 7,89 | 10. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 7,56 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bassey Usendiah (Dobermany) | 15,57 | 2. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 14,22 | 3. | Michał Goj (Dobermany) | 11,44 | 4. | Mateusz Białkowski (Dobermany) | 10,63 | 5. | Wojciech Wojsz (Dobermany) | 10,22 | 6. | Tomasz Rusek (Dobermany) | 9,71 | 7. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 9,67 | 8. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 9,20 | 9. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 8,71 | 10. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 7,44 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 8,56 | 2. | Tomasz Rusek (Dobermany) | 8,14 | 3. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 8,00 | 4. | Wojciech Wojsz (Dobermany) | 6,33 | 5. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 4,00 | 6. | Jacek Sowa (Dobermany) | 3,86 | 7. | Bassey Usendiah (Dobermany) | 3,86 | 8. | Paweł Muras (Rybnik Team) | 3,71 | 9. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 3,29 | 10. | Mateusz Białkowski (Dobermany) | 3,13 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bassey Usendiah (Dobermany) | 3,71 | 2. | Jacek Sowa (Dobermany) | 3,29 | 3. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 3,22 | 4. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 3,00 | 5. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 2,67 | 6. | Szymon Kampa (Dobermany) | 2,17 | 7. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 2,14 | 8. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 2,14 | 9. | Michał Goj (Dobermany) | 2,11 | 10. | Mateusz Białkowski (Dobermany) | 1,63 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Jacek Sowa (Dobermany) | 2,00 | 2. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 1,56 | 3. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 1,33 | 4. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 1,29 | 5. | Mateusz Białkowski (Dobermany) | 1,25 | 6. | Bassey Usendiah (Dobermany) | 1,14 | 7. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 1,00 | 8. | Arkadiusz Pokorski (Dobermany) | 1,00 | 9. | Wojciech Wojsz (Dobermany) | 0,89 | 10. | Tomasz Rusek (Dobermany) | 0,86 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Tomasz Rusek (Dobermany) | 2,71 | 2. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 1,22 | 3. | Robert Białkowski (Dobermany) | 0,43 | 4. | Wojciech Wojsz (Dobermany) | 0,33 | 5. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 0,33 | 6. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 0,29 | 7. | Szymon Kampa (Dobermany) | 0,17 | 8. | Błażej Napierała (Rybnik Team) | 0,17 | 9. | Michał Kocy (Dobermany) | 0,14 | 10. | Jacek Sowa (Dobermany) | 0,14 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 2,14 | 2. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 2,11 | 3. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 2,11 | 4. | Mateusz Białkowski (Dobermany) | 2,00 | 5. | Bassey Usendiah (Dobermany) | 2,00 | 6. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 1,86 | 7. | Jacek Sowa (Dobermany) | 1,86 | 8. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 1,80 | 9. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 1,67 | 10. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 1,67 |
Skuteczność z gry (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Mateusz Białkowski (Dobermany) | 54,7% | 2. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 50,0% | 3. | Tomasz Rusek (Dobermany) | 48,1% | 4. | Bassey Usendiah (Dobermany) | 46,8% | 5. | Wojciech Wojsz (Dobermany) | 46,8% | 6. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 40,4% | 7. | Michał Goj (Dobermany) | 37,0% | 8. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 36,8% | 9. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 31,4% | 10. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 28,1% |
Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|