Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2022/23

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2022/23)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Rusek1. Tomasz Rusek (Dobermany)23,67
2. Marek Brzeziński (Wataha)23,00
3. Marek Mandowski (Wielka Ki¶ć)22,50
4. Dawid Komandzik (PMB)22,25
5. Marcin Weselak (Budsar)22,00
6. Artur Bubel (Monstars)21,50
7. Wojciech Kampa (Rybnik Team)21,00
8. Radosław Żelazny (Asy ¦l±ska)20,67
9. Mateusz Poloczek (Pepega Squad)20,00
10. Wojciech Trałka (Basket Czerwionka)19,67

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Daniel Dereniowski (Dazynt)22,75
2. Dawid Komandzik (PMB)21,63
3. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)21,50
4. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)19,67
5. Wojciech Trałka (Basket Czerwionka)19,17
6. Michał Kafarski (Energiczni)19,00
7. Sebastian Stępień (Energiczni)19,00
8. Adam Zadęcki (Olimpia)18,63
9. Artur Bubel (Monstars)18,50
10. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)18,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Brzeziński1. Marek Brzeziński (Wataha)14,00
2. Tomasz Rusek (Dobermany)13,33
3. Artur Bubel (Monstars)13,00
4. Marek Mandowski (Wielka Ki¶ć)12,00
5. Karol Schlagner (Olimpia)11,67
6. Łukasz Kowalski (Olimpia)11,50
7. Radosław Żelazny (Asy ¦l±ska)11,00
8. Mateusz Józefów (Dobermany)10,67
9. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)10,67
10. Przemysław Paluch (Wataha)10,50

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Szymura1. Tomasz Szymura (Rybnik Team)6,67
2. Michał Moralewicz (Budsar)6,00
3. Dominik Rajczak (Energiczni)5,63
4. Bassey Usendiah (Dobermany)5,00
5. Robert Wieczorek (Olimpia)4,43
6. Adam Pierchała (Rybnik Team)4,20
7. Michał Grzonka (Basket Czerwionka)4,00
8. Adrian Mieszczanin (Asy ¦l±ska)4,00
9. Marcin Weselak (Budsar)4,00
10. Przemysław Bednarz (Green Peas)3,86

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Rajczak1. Dominik Rajczak (Energiczni)4,63
2. Adrian Mieszczanin (Asy ¦l±ska)4,20
3. Mateusz Poloczek (Pepega Squad)3,60
4. Jarosław Olesiński (Monstars)3,29
5. Miłosz Otrzonsek (New York Bricks)3,20
6. Marek Brzeziński (Wataha)3,00
7. Łukasz Kowalski (Olimpia)3,00
8. Paweł Muras (Rybnik Team)3,00
9. Radosław Żelazny (Asy ¦l±ska)3,00
10. Daniel Dereniowski (Dazynt)2,88

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Rusek1. Tomasz Rusek (Dobermany)5,33
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)2,86
3. Przemysław Bednarz (Green Peas)2,57
4. Łukasz Ogon (Zryw)2,20
5. Sebastian Simoni (New York Bricks)1,67
6. Wojciech Wojsz (Dobermany)1,40
7. Sławomir Ćwikła (Gwiezdno Flota)1,33
8. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,25
9. Łukasz Kowalski (Olimpia)1,25
10. Paweł Wymazała (Pepega Squad)1,25

Straty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Adrian Mieszczanin (Asy ¦l±ska)5,20
2. Kamil Kalinowski (Se Gramy)4,33
3. Karol Kupczak (Rybnik Team)4,00
4. Mariusz Soja (Atomic)4,00
5. Radosław Żelazny (Asy ¦l±ska)4,00
6. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)3,83
7. Marcin Puc (Pepega Squad)3,83
8. Daniel Dereniowski (Dazynt)3,63
9. Adam Pierchała (Rybnik Team)3,60
10. Marcin Bartecki (Green Peas)3,57

Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kaptacz1. Tomasz Kaptacz (Atomic)57,4%
2. Marek Palej (Green Peas)56,9%
3. Marcin Weselak (Budsar)55,9%
4. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)55,1%
5. Marek Mandowski (Wielka Ki¶ć)54,3%
6. Wojciech Trałka (Basket Czerwionka)53,9%
7. Michał Wrona (Wataha)52,9%
8. Wojciech Kampa (Rybnik Team)51,0%
9. Mateusz Forajter (Basket Czerwionka)50,7%
10. Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy)50,7%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Franczuk1. Krzysztof Franczuk (Zryw)42,0%
2. Adam Pierchała (Rybnik Team)36,0%
3. Tomasz Szymura (Rybnik Team)34,4%
4. Kacper Wcisło (Bociany Manhattan)33,9%
5. Karol Janiszewski (Basket Czerwionka)31,5%
6. Dawid Komandzik (PMB)30,2%
7. Robert Wieczorek (Olimpia)22,0%
8. Sebastian Stępień (Energiczni)20,3%
9. Daniel Dereniowski (Dazynt)19,4%
10. Miłosz Otrzonsek (New York Bricks)11,5%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Stępień1. Sebastian Stępień (Energiczni)74,4%
2. Dawid Komandzik (PMB)60,4%
3. Dominik Rajczak (Energiczni)53,7%
4. Tomasz Kaptacz (Atomic)50,0%
5. Kuba Radziszewski (Bociany Manhattan)50,0%
6. Kacper Wcisło (Bociany Manhattan)48,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Podulka1. Grzegorz Podulka (Budsar)3,00
2. Marek Palej (Green Peas)2,00
3. Konrad Belicki (Bociany Manhattan)1,00
4. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,00
5. Mateusz Białkowski (Dobermany)1,00
6. Robert Białkowski (Dobermany)1,00
7. Sławomir Czajor (Green Peas)1,00
8. Tomasz Czekaj (New York Bricks)1,00
9. Szymon Falewicz (Bociany Manhattan)1,00
10. Krzysztof Franczuk (Zryw)1,00
11. Łukasz Grzegorzewski (Hica)1,00
12. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)1,00
13. Kamil Kalinowski (Se Gramy)1,00
14. Michał Kocy (Dobermany)1,00
15. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
16. Tomasz Mucha (Hica)1,00
17. Bogusław Musiał (Dobermany)1,00
18. Rafał Nowak (Zryw)1,00
19. Krzysztof Nowakowski (Wielka Ki¶ć)1,00
20. Jarosław Olesiński (Monstars)1,00
21. Mateusz Pomaranik (Pepega Squad)1,00
22. Krzysztof Przondziono (Zryw)1,00
23. Dominik Rajczak (Energiczni)1,00
24. Tomasz R±ba (Se Gramy)1,00
25. Mariusz Soja (Atomic)1,00
26. Tomasz Stankala (Gwiezdno Flota)1,00
27. Marcin Weselak (Budsar)1,00
28. Adam Zadęcki (Olimpia)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 8
1 Liga:
Rybnik Team64:55Monstarswięcej»
(04-12-2022 13:00)
Budsar82:75Energiczniwięcej»
(04-12-2022 9:00)
2 Liga:
Pepega Squad47:79Wielka Ki¶ćwięcej»
(04-12-2022 17:20)
Basket Czerwionka57:51Zrywwięcej»
(04-12-2022 16:00)
Asy ¦l±ska28:79Watahawięcej»
(04-12-2022 14:40)
Dazynt67:54New York Brickswięcej»
(04-12-2022 11:40)
Bociany Manhattan35:54Olimpiawięcej»
(04-12-2022 10:20)
1 Liga:
Green Peas56:43W¶ciekłe Psywięcej»
(03-12-2022 18:00)
Dobermany59:55Atomicwięcej»
(03-12-2022 16:40)
Se Gramy0:20Hicawięcej»
(03-12-2022 15:20)
Gwiezdno Flota55:43PMBwięcej»
(03-12-2022 14:00)
Kolejka 7
2 Liga:
Zryw60:57Pepega Squadwięcej»
(20-11-2022 11:40)