RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2022/23)Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Paweł Nowrotek (Budsar) | 31,00 | 2. | Marcin Weselak (Budsar) | 23,00 | 3. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 22,00 | 4. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 20,50 | 5. | Krzysztof Kaczmarczyk (Hica) | 19,00 | 6. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 19,00 | 7. | Kamil Handzelewicz (Basket Czerwionka) | 18,00 | 8. | Wojciech Trałka (Basket Czerwionka) | 18,00 | 9. | Tomasz Rusek (Dobermany) | 17,43 | 10. | Mateusz Forajter (Basket Czerwionka) | 17,00 |
Punkty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 25,00 | 2. | Paweł Nowrotek (Budsar) | 24,00 | 3. | Wojciech Trałka (Basket Czerwionka) | 20,50 | 4. | Marcin Weselak (Budsar) | 20,33 | 5. | Adam Szabatowski (PMB) | 18,50 | 6. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 17,60 | 7. | Krzysztof Franczuk (Zryw) | 17,00 | 8. | Robert Sgodzaj (Hica) | 17,00 | 9. | Artur Bubel (Monstars) | 16,00 | 10. | Bassey Usendiah (Dobermany) | 15,57 |
Zbiórki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Krzysztof Kaczmarczyk (Hica) | 12,00 | 2. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 11,00 | 3. | Krzysztof Rospondek (Wataha) | 10,50 | 4. | Paweł Nowrotek (Budsar) | 10,00 | 5. | Mariusz Soja (Atomic) | 10,00 | 6. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 9,50 | 7. | Marcin Weselak (Budsar) | 9,33 | 8. | Michał Jurkiewicz (Zryw) | 9,00 | 9. | Robert Sgodzaj (Hica) | 9,00 | 10. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 8,56 |
Asysty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 7,00 | 2. | Michał Moralewicz (Budsar) | 6,33 | 3. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 6,00 | 4. | Marek Kubas (PMB) | 5,00 | 5. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 4,86 | 6. | Kamil Handzelewicz (Basket Czerwionka) | 4,50 | 7. | Paweł Janus (W¶ciekłe Psy) | 4,50 | 8. | Damian Szastak (Wataha) | 4,50 | 9. | Karol Janiszewski (Basket Czerwionka) | 4,00 | 10. | Krzysztof Kaczmarczyk (Hica) | 4,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 5,00 | 2. | Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy) | 3,50 | 3. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 3,00 | 4. | Kamil Handzelewicz (Basket Czerwionka) | 3,00 | 5. | Łukasz Ogon (Płomień Żory) | 3,00 | 6. | Damian Szastak (Wataha) | 3,00 | 7. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 2,57 | 8. | Maciej G±ciarz (Atomic) | 2,50 | 9. | Grzegorz Podulka (Budsar) | 2,50 | 10. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 2,00 |
Bloki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Tomasz Rusek (Dobermany) | 2,71 | 2. | Szymon Filczek (Hica) | 2,33 | 3. | Mateusz Forajter (Basket Czerwionka) | 2,00 | 4. | Sebastian Kołodziej (Atomic) | 2,00 | 5. | Dominik Jacaszek (Energiczni) | 1,50 | 6. | Michał Stępień (Atomic) | 1,50 | 7. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 1,22 | 8. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 1,00 | 9. | Adrian Cybula (Basket Czerwionka) | 1,00 | 10. | Michał Jurkiewicz (Zryw) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Karol Janiszewski (Basket Czerwionka) | 5,00 | 2. | Kamil Handzelewicz (Basket Czerwionka) | 4,50 | 3. | Tomasz Kaptacz (Atomic) | 4,00 | 4. | Damian Szastak (Wataha) | 4,00 | 5. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 3,43 | 6. | Paweł Mol (Hica) | 3,33 | 7. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 3,00 | 8. | Przemysław Błoński (Green Peas) | 3,00 | 9. | Michał Broda (W¶ciekłe Psy) | 3,00 | 10. | Dominik Sala (Energiczni) | 3,00 |
Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Mateusz Białkowski (Dobermany) | 54,7% | 2. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 52,1% | 3. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 50,0% | 4. | Artur Bubel (Monstars) | 50,0% | 5. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 50,0% | 6. | Tomasz Rusek (Dobermany) | 48,1% | 7. | Bassey Usendiah (Dobermany) | 46,8% | 8. | Wojciech Wojsz (Dobermany) | 46,8% | 9. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 40,4% | 10. | Michał Goj (Dobermany) | 37,0% |
Skuteczno¶ć za 3 (min. 50 rzutów)Fauli technicznych | # | Zawodnik | # |
---|
| 1. | Bartosz Błachnio (Wataha) | 2,00 | 2. | Krzysztof Franczuk (Zryw) | 2,00 | 3. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 2,00 | 4. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 1,00 | 5. | Mateusz Białkowski (Dobermany) | 1,00 | 6. | Łukasz Klasa (Monstars) | 1,00 | 7. | Michał Kocy (Dobermany) | 1,00 | 8. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 1,00 | 9. | Grzegorz Kurek (Atomic) | 1,00 | 10. | Mateusz Mazurkiewicz (W¶ciekłe Psy) | 1,00 | 11. | Piotr Pazdan (Dobermany) | 1,00 | 12. | Mariusz Piotrkowski (Budsar) | 1,00 | 13. | Jacek Sowa (Dobermany) | 1,00 | 14. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 15. | Bartosz Terlecki (Zryw) | 1,00 | 16. | Grzegorz Walicki (Budsar) | 1,00 | 17. | Marcin Weselak (Budsar) | 1,00 | 18. | Łukasz Widera (PMB) | 1,00 |
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy ¦l±ska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy ¦l±ska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|