Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2022/23)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Nowrotek1. Paweł Nowrotek (Budsar)31,00
2. Marcin Weselak (Budsar)23,00
3. Marcin Bartecki (Green Peas)22,00
4. Paweł Zielony (Wściekłe Psy)20,50
5. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)19,00
6. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)19,00
7. Kamil Handzelewicz (Basket Czerwionka)18,00
8. Wojciech Trałka (Basket Czerwionka)18,00
9. Tomasz Rusek (Dobermany)17,43
10. Mateusz Forajter (Basket Czerwionka)17,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kosmowski1. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)25,00
2. Paweł Nowrotek (Budsar)24,00
3. Wojciech Trałka (Basket Czerwionka)20,50
4. Marcin Weselak (Budsar)20,33
5. Adam Szabatowski (PMB)18,50
6. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)17,60
7. Krzysztof Franczuk (Zryw)17,00
8. Robert Sgodzaj (Hica)17,00
9. Artur Bubel (Monstars)16,00
10. Bassey Usendiah (Dobermany)15,57

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kaczmarczyk1. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)12,00
2. Marcin Bartecki (Green Peas)11,00
3. Krzysztof Rospondek (Wataha)10,50
4. Paweł Nowrotek (Budsar)10,00
5. Mariusz Soja (Atomic)10,00
6. Przemysław Bednarz (Green Peas)9,50
7. Marcin Weselak (Budsar)9,33
8. Michał Jurkiewicz (Zryw)9,00
9. Robert Sgodzaj (Hica)9,00
10. Wojciech Kampa (Rybnik Team)8,56

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Zielony1. Paweł Zielony (Wściekłe Psy)7,00
2. Michał Moralewicz (Budsar)6,33
3. Marcin Bartecki (Green Peas)6,00
4. Marek Kubas (PMB)5,00
5. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,86
6. Kamil Handzelewicz (Basket Czerwionka)4,50
7. Paweł Janus (Wściekłe Psy)4,50
8. Damian Szastak (Wataha)4,50
9. Karol Janiszewski (Basket Czerwionka)4,00
10. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Marcin Bartecki (Green Peas)5,00
2. Paweł Zielony (Wściekłe Psy)3,50
3. Łukasz Grzegorzewski (Hica)3,00
4. Kamil Handzelewicz (Basket Czerwionka)3,00
5. Łukasz Ogon (Płomień Żory)3,00
6. Damian Szastak (Wataha)3,00
7. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)2,57
8. Maciej Gąciarz (Atomic)2,50
9. Grzegorz Podulka (Budsar)2,50
10. Przemysław Bednarz (Green Peas)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Rusek1. Tomasz Rusek (Dobermany)2,71
2. Szymon Filczek (Hica)2,33
3. Mateusz Forajter (Basket Czerwionka)2,00
4. Sebastian Kołodziej (Atomic)2,00
5. Dominik Jacaszek (Energiczni)1,50
6. Michał Stępień (Atomic)1,50
7. Wojciech Kampa (Rybnik Team)1,22
8. Przemysław Bednarz (Green Peas)1,00
9. Adrian Cybula (Basket Czerwionka)1,00
10. Michał Jurkiewicz (Zryw)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Janiszewski1. Karol Janiszewski (Basket Czerwionka)5,00
2. Kamil Handzelewicz (Basket Czerwionka)4,50
3. Tomasz Kaptacz (Atomic)4,00
4. Damian Szastak (Wataha)4,00
5. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)3,43
6. Paweł Mol (Hica)3,33
7. Marcin Bartecki (Green Peas)3,00
8. Przemysław Błoński (Green Peas)3,00
9. Michał Broda (Wściekłe Psy)3,00
10. Dominik Sala (Energiczni)3,00

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Białkowski1. Mateusz Białkowski (Dobermany)54,7%
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)52,1%
3. Łukasz Adamczyk (Monstars)50,0%
4. Artur Bubel (Monstars)50,0%
5. Wojciech Kampa (Rybnik Team)50,0%
6. Tomasz Rusek (Dobermany)48,1%
7. Bassey Usendiah (Dobermany)46,8%
8. Wojciech Wojsz (Dobermany)46,8%
9. Adam Białdyga (Rybnik Team)40,4%
10. Michał Goj (Dobermany)37,0%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szymura1. Tomasz Szymura (Rybnik Team)36,0%
2. Michał Goj (Dobermany)31,6%
3. Adam Pierchała (Rybnik Team)30,2%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Błachnio1. Bartosz Błachnio (Wataha)2,00
2. Krzysztof Franczuk (Zryw)2,00
3. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)2,00
4. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,00
5. Mateusz Białkowski (Dobermany)1,00
6. Łukasz Klasa (Monstars)1,00
7. Michał Kocy (Dobermany)1,00
8. Karol Kupczak (Rybnik Team)1,00
9. Grzegorz Kurek (Atomic)1,00
10. Mateusz Mazurkiewicz (Wściekłe Psy)1,00
11. Piotr Pazdan (Dobermany)1,00
12. Mariusz Piotrkowski (Budsar)1,00
13. Jacek Sowa (Dobermany)1,00
14. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)1,00
15. Bartosz Terlecki (Zryw)1,00
16. Grzegorz Walicki (Budsar)1,00
17. Marcin Weselak (Budsar)1,00
18. Łukasz Widera (PMB)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)