RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2022/23): Para 2Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 20,30 | 2. | Artur Bubel (Monstars) | 18,31 | 3. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 13,48 | 4. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 11,29 | 5. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 11,16 | 6. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 10,68 | 7. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 10,47 | 8. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 10,42 | 9. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 10,09 | 10. | Artur Lewicki (Monstars) | 10,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Artur Bubel (Monstars) | 17,13 | 2. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 16,48 | 3. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 12,33 | 4. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 11,67 | 5. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 11,21 | 6. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 11,16 | 7. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 11,09 | 8. | Adrian Wilk (Monstars) | 10,75 | 9. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 10,27 | 10. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 9,53 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 9,83 | 2. | Artur Bubel (Monstars) | 9,19 | 3. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 7,42 | 4. | Paweł Muras (Rybnik Team) | 5,94 | 5. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 5,33 | 6. | Artur Lewicki (Monstars) | 5,00 | 7. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 4,84 | 8. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 4,47 | 9. | Łukasz Klasa (Monstars) | 4,35 | 10. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 3,57 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 4,67 | 2. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 4,42 | 3. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 3,27 | 4. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 3,21 | 5. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 2,64 | 6. | Artur Bubel (Monstars) | 2,56 | 7. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 2,37 | 8. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 2,33 | 9. | Artur Lewicki (Monstars) | 2,13 | 10. | Paweł Muras (Rybnik Team) | 1,63 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 2,63 | 2. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 1,64 | 3. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 1,64 | 4. | Paweł Muras (Rybnik Team) | 1,50 | 5. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 1,50 | 6. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 1,33 | 7. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 1,33 | 8. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 1,27 | 9. | Adrian Wilk (Monstars) | 1,25 | 10. | Artur Lewicki (Monstars) | 1,13 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 2,48 | 2. | Marek Kaczmarek (Rybnik Team) | 0,67 | 3. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 0,42 | 4. | Marcin Szyda (Monstars) | 0,30 | 5. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 0,27 | 6. | Błażej Napierała (Rybnik Team) | 0,27 | 7. | Łukasz Klasa (Monstars) | 0,24 | 8. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 0,21 | 9. | Artur Lewicki (Monstars) | 0,19 | 10. | Łukasz Zarzycki (Monstars) | 0,15 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Adrian Wilk (Monstars) | 3,00 | 2. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 2,58 | 3. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 2,50 | 4. | Artur Bubel (Monstars) | 2,50 | 5. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 2,42 | 6. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 2,18 | 7. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 1,93 | 8. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 1,91 | 9. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 1,81 | 10. | Artur Lewicki (Monstars) | 1,50 |
Skuteczność z gry (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 54,1% | 2. | Błażej Napierała (Rybnik Team) | 51,8% | 3. | Artur Bubel (Monstars) | 46,8% | 4. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 43,5% | 5. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 43,0% | 6. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 42,4% | 7. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 42,4% | 8. | Artur Lewicki (Monstars) | 38,9% | 9. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 37,7% | 10. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 37,3% |
Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 39,5% | 2. | Artur Bubel (Monstars) | 37,5% | 3. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 35,0% | 4. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 34,3% | 5. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 33,6% | 6. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 32,9% | 7. | Artur Lewicki (Monstars) | 31,8% | 8. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 30,5% | 9. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 29,0% | 10. | Wiktor Wierzbicki (Monstars) | 25,4% |
Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|