RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2022/23): Para 2Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Artur Bubel (Monstars) | 15,33 | 2. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 15,22 | 3. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 12,86 | 4. | Łukasz Zarzycki (Monstars) | 12,00 | 5. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 9,78 | 6. | Artur Lewicki (Monstars) | 9,29 | 7. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 8,60 | 8. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 7,56 | 9. | Łukasz Klasa (Monstars) | 7,50 | 10. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 7,33 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Artur Bubel (Monstars) | 16,00 | 2. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 14,22 | 3. | Łukasz Zarzycki (Monstars) | 14,00 | 4. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 12,14 | 5. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 9,67 | 6. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 9,20 | 7. | Łukasz Klasa (Monstars) | 8,83 | 8. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 8,71 | 9. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 7,44 | 10. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 7,33 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 8,56 | 2. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 8,00 | 3. | Artur Bubel (Monstars) | 5,83 | 4. | Artur Lewicki (Monstars) | 4,00 | 5. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 4,00 | 6. | Paweł Muras (Rybnik Team) | 3,71 | 7. | Łukasz Klasa (Monstars) | 3,67 | 8. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 3,67 | 9. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 3,29 | 10. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 3,29 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 3,57 | 2. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 3,22 | 3. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 3,00 | 4. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 2,67 | 5. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 2,14 | 6. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 2,14 | 7. | Artur Bubel (Monstars) | 2,00 | 8. | Artur Lewicki (Monstars) | 2,00 | 9. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 1,33 | 10. | Łukasz Klasa (Monstars) | 1,17 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 1,86 | 2. | Artur Lewicki (Monstars) | 1,57 | 3. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 1,56 | 4. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 1,33 | 5. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 1,29 | 6. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 1,00 | 7. | Łukasz Klasa (Monstars) | 1,00 | 8. | Łukasz Zarzycki (Monstars) | 1,00 | 9. | Artur Bubel (Monstars) | 0,83 | 10. | Jarosław Olesiński (Monstars) | 0,83 |
BlokiStraty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Artur Bubel (Monstars) | 2,50 | 2. | Łukasz Adamczyk (Monstars) | 2,29 | 3. | Adam Białdyga (Rybnik Team) | 2,14 | 4. | Adam Pierchała (Rybnik Team) | 2,11 | 5. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 2,11 | 6. | Marcin Szyda (Monstars) | 2,00 | 7. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 1,86 | 8. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 1,80 | 9. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 1,67 | 10. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 1,67 |
Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|