Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2022/23): Para 1

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kosmowski1. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)19,14
2. Tomasz Rusek (Dobermany)18,93
3. Adam Marchacz (Gwiezdno Flota)16,53
4. Wojciech Wojsz (Dobermany)15,21
5. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)14,20
6. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)13,25
7. Bassey Usendiah (Dobermany)13,00
8. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)11,55
9. Tomasz Stankala (Gwiezdno Flota)11,00
10. Michał Goj (Dobermany)10,58

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kosmowski1. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)19,57
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)17,90
3. Michał Goj (Dobermany)13,84
4. Bassey Usendiah (Dobermany)13,62
5. Wojciech Wojsz (Dobermany)12,63
6. Mateusz Białkowski (Dobermany)12,38
7. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)12,25
8. Tomasz Rusek (Dobermany)9,21
9. Adam Marchacz (Gwiezdno Flota)9,11
10. Tomasz Stankala (Gwiezdno Flota)9,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Rusek1. Tomasz Rusek (Dobermany)9,71
2. Adam Marchacz (Gwiezdno Flota)9,05
3. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)8,25
4. Wojciech Wojsz (Dobermany)7,21
5. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)6,57
6. Tomasz Stankala (Gwiezdno Flota)5,50
7. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)4,73
8. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)4,73
9. Krzysztof Michalak (Dobermany)4,25
10. Piotr Pazdan (Dobermany)4,20

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)5,24
2. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)4,00
3. Bassey Usendiah (Dobermany)3,92
4. Jacek Sowa (Dobermany)3,52
5. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)2,55
6. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)2,25
7. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)2,24
8. Tomasz Rusek (Dobermany)2,14
9. Mateusz Białkowski (Dobermany)1,94
10. Michał Goj (Dobermany)1,89

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Lato1. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)2,45
2. Jacek Sowa (Dobermany)2,38
3. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)1,50
4. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)1,29
5. Wojciech Wojsz (Dobermany)1,26
6. Piotr Pazdan (Dobermany)1,10
7. Bassey Usendiah (Dobermany)1,08
8. Mateusz Białkowski (Dobermany)1,06
9. Arkadiusz Pokorski (Dobermany)1,00
10. Szymon Kampa (Dobermany)0,94

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Rusek1. Tomasz Rusek (Dobermany)3,64
2. Tomasz Stankala (Gwiezdno Flota)0,75
3. Wojciech Wojsz (Dobermany)0,63
4. Adam Marchacz (Gwiezdno Flota)0,47
5. Szymon Kampa (Dobermany)0,44
6. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)0,41
7. Robert Białkowski (Dobermany)0,37
8. Bassey Usendiah (Dobermany)0,31
9. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)0,25
10. Arkadiusz Pokorski (Dobermany)0,25

Straty

#ZawodnikŚrednia
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)3,48
2. Jacek Sowa (Dobermany)2,33
3. Mateusz Białkowski (Dobermany)2,19
4. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)2,10
5. Piotr Pazdan (Dobermany)2,10
6. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)1,95
7. Bassey Usendiah (Dobermany)1,92
8. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)1,86
9. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)1,76
10. Szymon Kampa (Dobermany)1,75

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Marchacz1. Adam Marchacz (Gwiezdno Flota)58,6%
2. Robert Białkowski (Dobermany)56,3%
3. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)56,3%
4. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)53,2%
5. Mateusz Białkowski (Dobermany)46,8%
6. Wojciech Wojsz (Dobermany)46,5%
7. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)46,0%
8. Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota)45,5%
9. Tomasz Rusek (Dobermany)42,5%
10. Piotr Pazdan (Dobermany)42,3%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)36,5%
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)35,7%
3. Michał Goj (Dobermany)30,7%
4. Bassey Usendiah (Dobermany)28,2%
5. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)25,0%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Usendiah1. Bassey Usendiah (Dobermany)80,4%
2. Michał Goj (Dobermany)73,6%
3. Robert Białkowski (Dobermany)71,4%
4. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)70,7%
5. Wojciech Wojsz (Dobermany)67,5%
6. Mateusz Białkowski (Dobermany)57,5%
7. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)53,2%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kocy1. Michał Kocy (Dobermany)4,00
2. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)3,00
3. Robert Białkowski (Dobermany)2,00
4. Mateusz Białkowski (Dobermany)2,00
5. Tomasz Stankala (Gwiezdno Flota)2,00
6. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)1,00
7. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)1,00
8. Bogusław Musiał (Dobermany)1,00
9. Piotr Pazdan (Dobermany)1,00
10. Jacek Sowa (Dobermany)1,00
11. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)