RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2022/23): Para 1Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 19,00 | 2. | Tomasz Rusek (Dobermany) | 17,43 | 3. | Bassey Usendiah (Dobermany) | 15,57 | 4. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 13,40 | 5. | Wojciech Wojsz (Dobermany) | 12,11 | 6. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 11,40 | 7. | Mateusz Białkowski (Dobermany) | 10,25 | 8. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 9,00 | 9. | Jacek Sowa (Dobermany) | 8,57 | 10. | Michał Goj (Dobermany) | 7,89 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 25,00 | 2. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 17,60 | 3. | Bassey Usendiah (Dobermany) | 15,57 | 4. | Michał Goj (Dobermany) | 11,44 | 5. | Mateusz Białkowski (Dobermany) | 10,63 | 6. | Wojciech Wojsz (Dobermany) | 10,22 | 7. | Tomasz Rusek (Dobermany) | 9,71 | 8. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 7,57 | 9. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 5,80 | 10. | Piotr Pazdan (Dobermany) | 5,25 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Tomasz Rusek (Dobermany) | 8,14 | 2. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 7,20 | 3. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 7,00 | 4. | Wojciech Wojsz (Dobermany) | 6,33 | 5. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 4,14 | 6. | Jacek Sowa (Dobermany) | 3,86 | 7. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 3,86 | 8. | Bassey Usendiah (Dobermany) | 3,86 | 9. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 3,40 | 10. | Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 3,17 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 4,86 | 2. | Bassey Usendiah (Dobermany) | 3,71 | 3. | Jacek Sowa (Dobermany) | 3,29 | 4. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 3,14 | 5. | Szymon Kampa (Dobermany) | 2,17 | 6. | Michał Goj (Dobermany) | 2,11 | 7. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 1,80 | 8. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 1,71 | 9. | Mateusz Białkowski (Dobermany) | 1,63 | 10. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 1,43 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 2,57 | 2. | Jacek Sowa (Dobermany) | 2,00 | 3. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 1,60 | 4. | Mateusz Białkowski (Dobermany) | 1,25 | 5. | Bassey Usendiah (Dobermany) | 1,14 | 6. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 7. | Arkadiusz Pokorski (Dobermany) | 1,00 | 8. | Wojciech Wojsz (Dobermany) | 0,89 | 9. | Tomasz Rusek (Dobermany) | 0,86 | 10. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 0,71 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Tomasz Rusek (Dobermany) | 2,71 | 2. | Robert Białkowski (Dobermany) | 0,43 | 3. | Wojciech Wojsz (Dobermany) | 0,33 | 4. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 0,20 | 5. | Szymon Kampa (Dobermany) | 0,17 | 6. | Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 0,17 | 7. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 0,14 | 8. | Michał Kocy (Dobermany) | 0,14 | 9. | Jacek Sowa (Dobermany) | 0,14 | 10. | Michał Goj (Dobermany) | 0,11 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 3,43 | 2. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 2,60 | 3. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 2,14 | 4. | Mateusz Białkowski (Dobermany) | 2,00 | 5. | Bassey Usendiah (Dobermany) | 2,00 | 6. | Jacek Sowa (Dobermany) | 1,86 | 7. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 1,71 | 8. | Michał Goj (Dobermany) | 1,56 | 9. | Szymon Kampa (Dobermany) | 1,17 | 10. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 1,00 |
Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Asy Śląska | 39 | : | 77 | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Drozd | 69 | : | 66 | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Płomień Żory | 74 | : | 67 | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | 99 | : | 69 | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | 74 | : | 70 | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Dobermany | 51 | : | 46 | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Hica | 65 | : | 88 | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Dobre Chłopaki | 90 | : | 60 | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | New York Bricks | 50 | : | 69 | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Kolejka 16 | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 18 | | 2 Liga: | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (13-04-2024 9:00) | | OKKS | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (13-04-2024 10:20) | | PMB | - | : | - | Drozd | więcej» | (13-04-2024 11:40) | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (13-04-2024 16:00) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (13-04-2024 17:20) | |
|