Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2022/23): Para 2-7

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)20,30
2. Łukasz Grzegorzewski (Hica)18,29
3. Tomasz Szymura (Rybnik Team)13,48
4. Robert Sgodzaj (Hica)11,30
5. Adam Pierchała (Rybnik Team)11,16
6. Michał Włodarczyk (Hica)11,13
7. Bartosz Polnik (Rybnik Team)10,47
8. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)10,42
9. Szymon Filczek (Hica)10,35
10. Adam Białdyga (Rybnik Team)10,09

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)16,48
2. Michał Włodarczyk (Hica)15,47
3. Łukasz Grzegorzewski (Hica)14,14
4. Robert Sgodzaj (Hica)13,70
5. Tomasz Szymura (Rybnik Team)12,33
6. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)11,67
7. Adam Pierchała (Rybnik Team)11,16
8. Adam Białdyga (Rybnik Team)11,09
9. Karol Kupczak (Rybnik Team)10,27
10. Bartosz Polnik (Rybnik Team)9,53

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Grzegorzewski1. Łukasz Grzegorzewski (Hica)10,29
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)9,83
3. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)7,42
4. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)6,36
5. Szymon Filczek (Hica)6,12
6. Paweł Muras (Rybnik Team)5,94
7. Robert Sgodzaj (Hica)5,70
8. Bartosz Polnik (Rybnik Team)5,33
9. Adam Pierchała (Rybnik Team)4,84
10. Jarosław Kolenda (Hica)3,89

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Szymura1. Tomasz Szymura (Rybnik Team)4,67
2. Adam Pierchała (Rybnik Team)4,42
3. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)3,64
4. Paweł Mol (Hica)3,33
5. Karol Kupczak (Rybnik Team)3,27
6. Łukasz Grzegorzewski (Hica)2,71
7. Adam Białdyga (Rybnik Team)2,64
8. Bartosz Polnik (Rybnik Team)2,33
9. Jarosław Kolenda (Hica)2,22
10. Robert Sgodzaj (Hica)2,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Paweł Mol (Hica)2,33
2. Robert Sgodzaj (Hica)1,80
3. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,64
4. Łukasz Grzegorzewski (Hica)1,57
5. Paweł Muras (Rybnik Team)1,50
6. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)1,50
7. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,33
8. Tomasz Szymura (Rybnik Team)1,33
9. Karol Kupczak (Rybnik Team)1,27
10. Michał Włodarczyk (Hica)1,13

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)2,48
2. Szymon Filczek (Hica)1,12
3. Marek Kaczmarek (Rybnik Team)0,67
4. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)0,42
5. Łukasz Grzegorzewski (Hica)0,29
6. Adam Białdyga (Rybnik Team)0,27
7. Błażej Napierała (Rybnik Team)0,27
8. Marek Białas (Hica)0,20
9. Jarosław Muras (Rybnik Team)0,13
10. Jarosław Kolenda (Hica)0,11

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Paweł Mol (Hica)3,00
2. Adam Pierchała (Rybnik Team)2,58
3. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)2,42
4. Michał Włodarczyk (Hica)2,33
5. Robert Sgodzaj (Hica)2,20
6. Adam Białdyga (Rybnik Team)2,18
7. Łukasz Grzegorzewski (Hica)2,14
8. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)2,09
9. Jarosław Kolenda (Hica)2,00
10. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,93

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)54,1%
2. Błażej Napierała (Rybnik Team)51,8%
3. Łukasz Grzegorzewski (Hica)47,6%
4. Michał Włodarczyk (Hica)44,0%
5. Adam Białdyga (Rybnik Team)42,4%
6. Tomasz Szymura (Rybnik Team)42,4%
7. Szymon Filczek (Hica)40,9%
8. Rafał Chrząszcz (Hica)40,4%
9. Jarosław Kolenda (Hica)40,2%
10. Robert Sgodzaj (Hica)39,0%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szymura1. Tomasz Szymura (Rybnik Team)39,5%
2. Adam Białdyga (Rybnik Team)35,0%
3. Karol Kupczak (Rybnik Team)34,3%
4. Michał Włodarczyk (Hica)33,7%
5. Adam Pierchała (Rybnik Team)33,6%
6. Bartosz Polnik (Rybnik Team)32,9%
7. Szymon Filczek (Hica)29,8%
8. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)29,0%
9. Robert Sgodzaj (Hica)24,2%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Włodarczyk1. Michał Włodarczyk (Hica)79,5%
2. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)66,7%
3. Wojciech Kampa (Rybnik Team)37,9%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Adam Białdyga (Rybnik Team)2,00
2. Adam Pierchała (Rybnik Team)2,00
3. Łukasz Grzegorzewski (Hica)1,00
4. Jarosław Kolenda (Hica)1,00
5. Karol Kupczak (Rybnik Team)1,00
6. Paweł Mol (Hica)1,00
7. Tomasz Mucha (Hica)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)