Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2022/23 - Baraże - Spotkania 2: Para I11-II2

(2023-03-25)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Sass1. Sass (Atomic)20,00
2. Jurkiewicz (Zryw)15,00
3. Gąciarz (Atomic)14,00
4. Kołodziej (Atomic)14,00
5. Kopeć (Zryw)13,00
6. Szatka (Zryw)12,00
7. Soja (Atomic)11,00
8. Przondziono (Zryw)10,00
9. Franczuk (Zryw)7,00
10. Kurek (Atomic)4,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Sass1. Sass (Atomic)17,00
2. Szatka (Zryw)16,00
3. Przondziono (Zryw)12,00
4. Soja (Atomic)12,00
5. Franczuk (Zryw)10,00
6. Gąciarz (Atomic)9,00
7. Kurek (Atomic)9,00
8. Jurkiewicz (Zryw)8,00
9. Kołodziej (Atomic)8,00
10. Kopeć (Zryw)5,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Gąciarz1. Gąciarz (Atomic)10,00
2. Jurkiewicz (Zryw)10,00
3. Kołodziej (Atomic)9,00
4. Sass (Atomic)8,00
5. Soja (Atomic)8,00
6. Kopeć (Zryw)6,00
7. Przondziono (Zryw)4,00
8. Terlecki (Zryw)4,00
9. Kurek (Atomic)3,00
10. Szatka (Zryw)3,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kołodziej1. Kołodziej (Atomic)6,00
2. Kopeć (Zryw)5,00
3. Franczuk (Zryw)4,00
4. Jurkiewicz (Zryw)4,00
5. Przondziono (Zryw)3,00
6. Sass (Atomic)3,00
7. Soja (Atomic)3,00
8. Gąciarz (Atomic)2,00
9. Kurek (Atomic)2,00
10. Nowak (Zryw)1,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Gąciarz1. Gąciarz (Atomic)3,00
2. Jurkiewicz (Zryw)2,00
3. Franczuk (Zryw)1,00
4. Kołodziej (Atomic)1,00
5. Kurek (Atomic)1,00
6. Przondziono (Zryw)1,00
7. Sass (Atomic)1,00
8. Szatka (Zryw)1,00
9. Terlecki (Zryw)1,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kołodziej1. Kołodziej (Atomic)3,00
2. Gąciarz (Atomic)1,00
3. Hanak (Zryw)1,00
4. Jurkiewicz (Zryw)1,00
5. Nowak (Zryw)1,00
6. Sass (Atomic)1,00
7. Soja (Atomic)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Soja (Atomic)4,00
2. Gąciarz (Atomic)2,00
3. Kołodziej (Atomic)2,00
4. Kurek (Atomic)2,00
5. Sass (Atomic)2,00
6. Szatka (Zryw)2,00
7. Terlecki (Zryw)2,00
8. Franczuk (Zryw)1,00
9. Jurkiewicz (Zryw)1,00
10. Nowak (Zryw)1,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Sass1. Sass (Atomic)50,0%
2. Szatka (Zryw)50,0%
3. Soja (Atomic)40,0%
4. Jurkiewicz (Zryw)36,4%
5. Przondziono (Zryw)36,4%
6. Franczuk (Zryw)30,8%
7. Gąciarz (Atomic)30,0%
8. Kołodziej (Atomic)25,0%
9. Kurek (Atomic)25,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Soja (Atomic)42,9%
2. Kurek (Atomic)25,0%
3. Franczuk (Zryw)20,0%
4. Szatka (Zryw)20,0%
5. Gąciarz (Atomic)14,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Sass1. Sass (Atomic)66,7%
2. Przondziono (Zryw)60,0%
3. Kopeć (Zryw)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Terlecki1. Terlecki (Zryw)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)