Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2022/23): Para I11-II2

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Mandowski1. Marek Mandowski (Zryw)18,85
2. Tomasz Kaptacz (Atomic)16,11
3. Mariusz Soja (Atomic)13,22
4. Krzysztof Przondziono (Zryw)12,37
5. Grzegorz Kurek (Atomic)12,00
6. Krzysztof Franczuk (Zryw)11,32
7. Andrzej Sass (Atomic)11,25
8. Michał Jurkiewicz (Zryw)10,75
9. Michał Stępień (Atomic)8,69
10. Marcin Szatka (Zryw)8,56

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Franczuk1. Krzysztof Franczuk (Zryw)17,05
2. Tomasz Kaptacz (Atomic)14,83
3. Grzegorz Kurek (Atomic)14,19
4. Marek Mandowski (Zryw)11,62
5. Krzysztof Przondziono (Zryw)10,68
6. Andrzej Sass (Atomic)10,50
7. Marcin Szatka (Zryw)9,69
8. Mariusz Soja (Atomic)9,56
9. Maciej Gąciarz (Atomic)7,29
10. Sebastian Kołodziej (Atomic)6,83

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Mandowski1. Marek Mandowski (Zryw)9,69
2. Mariusz Soja (Atomic)9,11
3. Michał Jurkiewicz (Zryw)7,81
4. Tomasz Kaptacz (Atomic)7,28
5. Michał Stępień (Atomic)6,75
6. Andrzej Sass (Atomic)6,33
7. Kamil Kopeć (Zryw)5,71
8. Sebastian Kołodziej (Atomic)5,33
9. Maciej Gąciarz (Atomic)4,79
10. Radosław Szmal (Atomic)4,78

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Mandowski1. Marek Mandowski (Zryw)3,15
2. Mariusz Soja (Atomic)3,00
3. Radosław Szmal (Atomic)2,78
4. Sebastian Kołodziej (Atomic)2,50
5. Krzysztof Franczuk (Zryw)2,42
6. Grzegorz Kurek (Atomic)2,38
7. Marcin Szatka (Zryw)2,31
8. Andrzej Sass (Atomic)2,17
9. Maciej Gąciarz (Atomic)2,14
10. Krzysztof Przondziono (Zryw)1,89

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Przondziono1. Krzysztof Przondziono (Zryw)1,68
2. Andrzej Sass (Atomic)1,67
3. Krzysztof Franczuk (Zryw)1,53
4. Grzegorz Kurek (Atomic)1,44
5. Michał Majchrzyk (Atomic)1,42
6. Rafał Nowak (Zryw)1,38
7. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,33
8. Radosław Szmal (Atomic)1,28
9. Marcin Szatka (Zryw)1,19
10. Maciej Gąciarz (Atomic)1,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,06
2. Sebastian Kołodziej (Atomic)1,00
3. Marek Mandowski (Zryw)0,77
4. Michał Jurkiewicz (Zryw)0,75
5. Michał Stępień (Atomic)0,69
6. Rafał Nowak (Zryw)0,62
7. Andrzej Sass (Atomic)0,58
8. Krzysztof Przondziono (Zryw)0,47
9. Marcin Szatka (Zryw)0,38
10. Mariusz Soja (Atomic)0,33

Straty

#ZawodnikŚrednia
Przondziono1. Krzysztof Przondziono (Zryw)2,74
2. Krzysztof Franczuk (Zryw)2,68
3. Maciej Gąciarz (Atomic)2,50
4. Grzegorz Kurek (Atomic)2,38
5. Mariusz Soja (Atomic)2,33
6. Marcin Szatka (Zryw)2,19
7. Tomasz Kaptacz (Atomic)2,17
8. Michał Majchrzyk (Atomic)2,17
9. Andrzej Sass (Atomic)2,17
10. Radosław Szmal (Atomic)1,94

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Mandowski1. Marek Mandowski (Zryw)56,1%
2. Krzysztof Przondziono (Zryw)55,1%
3. Tomasz Kaptacz (Atomic)54,7%
4. Kamil Kopeć (Zryw)45,3%
5. Michał Jurkiewicz (Zryw)44,3%
6. Michał Stępień (Atomic)44,3%
7. Marcin Szatka (Zryw)44,1%
8. Piotr Krawiec (Zryw)43,1%
9. Krzysztof Franczuk (Zryw)40,3%
10. Andrzej Sass (Atomic)39,2%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Franczuk1. Krzysztof Franczuk (Zryw)38,5%
2. Maciej Gąciarz (Atomic)32,7%
3. Grzegorz Kurek (Atomic)31,9%
4. Marcin Szatka (Zryw)30,8%
5. Tomasz Cieślik (Zryw)29,9%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Franczuk1. Krzysztof Franczuk (Zryw)62,5%
2. Andrzej Sass (Atomic)58,0%
3. Tomasz Kaptacz (Atomic)50,6%
4. Kamil Kopeć (Zryw)42,9%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Franczuk1. Krzysztof Franczuk (Zryw)4,00
2. Bartosz Terlecki (Zryw)3,00
3. Grzegorz Kurek (Atomic)1,00
4. Rafał Nowak (Zryw)1,00
5. Krzysztof Przondziono (Zryw)1,00
6. Andrzej Sass (Atomic)1,00
7. Mariusz Soja (Atomic)1,00
8. Marcin Szatka (Zryw)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)