Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2022/23): Para I10-II3

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Handzelewicz1. Kamil Handzelewicz (Basket Czerwionka)18,00
2. Wojciech Trałka (Basket Czerwionka)18,00
3. Mateusz Forajter (Basket Czerwionka)17,00
4. Adam Szabatowski (PMB)17,00
5. Łukasz Kałuziński (Basket Czerwionka)12,50
6. Adrian Cybula (Basket Czerwionka)10,00
7. Witold Zimek (PMB)10,00
8. Marek Kubas (PMB)9,00
9. Karol Janiszewski (Basket Czerwionka)8,00
10. Kacper Kuśmierczak (PMB)6,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Trałka1. Wojciech Trałka (Basket Czerwionka)20,50
2. Adam Szabatowski (PMB)18,50
3. Mateusz Forajter (Basket Czerwionka)12,00
4. Kamil Handzelewicz (Basket Czerwionka)11,00
5. Karol Janiszewski (Basket Czerwionka)11,00
6. Marek Kubas (PMB)8,50
7. Łukasz Kałuziński (Basket Czerwionka)7,50
8. Łukasz Widera (PMB)5,00
9. Tomasz Kiełtyka (PMB)4,50
10. Jakub Cuber (Basket Czerwionka)3,50

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Zimek1. Witold Zimek (PMB)7,00
2. Mateusz Forajter (Basket Czerwionka)6,50
3. Kamil Handzelewicz (Basket Czerwionka)6,00
4. Łukasz Kałuziński (Basket Czerwionka)5,50
5. Karol Janiszewski (Basket Czerwionka)5,00
6. Kacper Kuśmierczak (PMB)5,00
7. Marek Kubas (PMB)4,50
8. Adrian Cybula (Basket Czerwionka)4,00
9. Jakub Cuber (Basket Czerwionka)3,00
10. Aleks Folwarczny (PMB)3,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kubas1. Marek Kubas (PMB)5,00
2. Kamil Handzelewicz (Basket Czerwionka)4,50
3. Karol Janiszewski (Basket Czerwionka)4,00
4. Wojciech Trałka (Basket Czerwionka)3,50
5. Adrian Cybula (Basket Czerwionka)3,00
6. Mateusz Forajter (Basket Czerwionka)2,00
7. Łukasz Widera (PMB)2,00
8. Łukasz Kałuziński (Basket Czerwionka)1,50
9. Adam Szabatowski (PMB)1,50
10. Jakub Cuber (Basket Czerwionka)1,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Handzelewicz1. Kamil Handzelewicz (Basket Czerwionka)3,00
2. Tomasz Kiełtyka (PMB)2,00
3. Adam Szabatowski (PMB)2,00
4. Wojciech Trałka (Basket Czerwionka)2,00
5. Łukasz Widera (PMB)2,00
6. Witold Zimek (PMB)2,00
7. Karol Janiszewski (Basket Czerwionka)1,00
8. Łukasz Kałuziński (Basket Czerwionka)1,00
9. Marek Kubas (PMB)1,00
10. Jakub Cuber (Basket Czerwionka)0,50

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Forajter1. Mateusz Forajter (Basket Czerwionka)2,00
2. Adrian Cybula (Basket Czerwionka)1,00
3. Kacper Kuśmierczak (PMB)1,00
4. Łukasz Kałuziński (Basket Czerwionka)0,50
5. Wojciech Trałka (Basket Czerwionka)0,50

Straty

#ZawodnikŚrednia
Janiszewski1. Karol Janiszewski (Basket Czerwionka)5,00
2. Kamil Handzelewicz (Basket Czerwionka)4,50
3. Adam Szabatowski (PMB)3,00
4. Wojciech Trałka (Basket Czerwionka)3,00
5. Marek Kubas (PMB)2,00
6. Aleks Folwarczny (PMB)1,50
7. Mateusz Forajter (Basket Czerwionka)1,50
8. Łukasz Widera (PMB)1,00
9. Witold Zimek (PMB)1,00
10. Łukasz Kałuziński (Basket Czerwionka)0,50

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Widera1. Łukasz Widera (PMB)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)