Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2021/22)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Grzegorz Podulka (Budsar)43,00
2. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)31,29
3. Daniel Kubista (Drim Tim)31,00
4. Tomasz Gembus (Wściekłe Psy)30,00
5. Marcin Weselak (Budsar)29,28
6. Maciej Soehrich (Budsar)29,00
7. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)26,11
8. Artur Bubel (Monstars)25,26
9. Adam Marchacz (Drim Tim)22,83
10. Marceli Dziemba (Hica)22,08

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Grzegorz Podulka (Budsar)37,00
2. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)23,44
3. Daniel Dereniowski (Dazynt)23,31
4. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)23,14
5. Michał Goj (Drim Tim)22,14
6. Artur Bubel (Monstars)21,95
7. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)21,79
8. Michał Kafarski (Energiczni)21,23
9. Marcin Weselak (Budsar)21,11
10. Marceli Dziemba (Hica)21,08

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Daniel Kubista (Drim Tim)15,00
2. Tomasz Gembus (Wściekłe Psy)13,00
3. Przemysław Bednarz (Green Peas)12,08
4. Adam Marchacz (Drim Tim)11,33
5. Paweł Wymazała (Pepega Squad)11,20
6. Artur Bubel (Monstars)10,74
7. Marcin Weselak (Budsar)10,50
8. Maciej Soehrich (Budsar)10,25
9. Mateusz Forajter (Zryw)10,00
10. Marek Brzeziński (Wataha)9,88

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Daniel Kubista (Drim Tim)9,00
2. Jakub Musiał (Dobermany)8,00
3. Grzegorz Podulka (Budsar)8,00
4. Mateusz Józefów (Dobermany)6,75
5. Michał Moralewicz (Budsar)6,64
6. Marcin Bartecki (Green Peas)6,50
7. Łukasz Kowalski (Olimpia)5,33
8. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)4,78
9. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,68
10. Kamil Nowak (Drim Tim)4,67

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Tomasz Gembus (Wściekłe Psy)5,00
2. Szymon Kampa (Drim Tim)4,83
3. Marcin Bartecki (Green Peas)4,36
4. Dominik Rajczak (Energiczni)4,21
5. Grzegorz Podulka (Budsar)4,00
6. Jarosław Olesiński (Monstars)3,53
7. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)3,33
8. Mateusz Józefów (Dobermany)3,13
9. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)3,11
10. Kamil Nowak (Drim Tim)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)2,32
2. Tomasz Rusek (Dobermany)2,14
3. Tomasz Gembus (Wściekłe Psy)2,00
4. Sebastian Kołodziej (Atomic)2,00
5. Sławomir Ćwikła (Gwiezdno Flota)1,44
6. Szymon Filczek (Hica)1,38
7. Michał Jurkiewicz (Zryw)1,33
8. Michał Dziadosz (Se Gramy)1,25
9. Dominik Jacaszek (Se Gramy)1,20
10. Paweł Wymazała (Pepega Squad)1,20

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Marcin Puc (Pepega Squad)6,80
2. Adam Gruba (Pepega Squad)5,82
3. Grzegorz Jelonek (Olimpia)4,33
4. Miłosz Otrzonsek (Asy Śląska)4,33
5. Tomasz Zgodziński (Pepega Squad)4,00
6. Michał Wołosicki (Olimpia)3,75
7. Krzysztof Łuczak (Asy Śląska)3,71
8. Tomasz Sawicki (Se Gramy)3,69
9. Andrzej Olszenko (Wataha)3,67
10. Beniamin Włodarczyk (Wataha)3,67

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Robert Białkowski (Dobermany)71,4%
2. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)71,0%
3. Marcin Tartas (Budsar)70,6%
4. Marcin Weselak (Budsar)68,4%
5. Adam Marchacz (Drim Tim)60,8%
6. Arkadiusz Pokorski (Dobermany)54,9%
7. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)54,8%
8. Filip Zemrzycki (Wściekłe Psy)53,8%
9. Krzysztof Zieliński (Rybnik Team)53,4%
10. Bartłomiej Światowski (Wściekłe Psy)53,1%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Bubel1. Artur Bubel (Monstars)46,7%
2. Tomasz Wróbel (Budsar)43,1%
3. Tomasz Szymura (Rybnik Team)41,9%
4. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)41,7%
5. Michał Broda (Wściekłe Psy)37,3%
6. Mateusz Józefów (Dobermany)37,1%
7. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)37,1%
8. Przemysław Świerkowicz (Budsar)36,8%
9. Adam Warzycha (Olimpia)36,8%
10. Marceli Dziemba (Hica)36,8%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)78,7%
2. Robert Białkowski (Dobermany)76,2%
3. Bartosz Polnik (Rybnik Team)74,0%
4. Artur Bubel (Monstars)70,2%
5. Marcin Weselak (Budsar)70,1%
6. Łukasz Klasa (Monstars)69,1%
7. Marceli Dziemba (Hica)67,4%
8. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)66,7%
9. Dominik Rajczak (Energiczni)65,8%
10. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)64,4%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Szymon Falewicz (Bociany Manhattan)4,00
2. Michał Moralewicz (Budsar)4,00
3. Robert Białkowski (Dobermany)3,00
4. Andrzej Sass (Atomic)3,00
5. Przemysław Bednarz (Green Peas)2,00
6. Artur Bubel (Monstars)2,00
7. Arkadiusz Ganczarczyk (Szpotloki)2,00
8. Adam Pierchała (Rybnik Team)2,00
9. Marcin Bartecki (Green Peas)1,00
10. Konrad Belicki (Bociany Manhattan)1,00
11. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,00
12. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)1,00
13. Maciej Bielecki (Energiczni)1,00
14. Marcin Bogucki (Szpotloki)1,00
15. Marcin Cieńciała (Energiczni)1,00
16. Sławomir Czajor (Green Peas)1,00
17. Arkadiusz Drabek (Szpotloki)1,00
18. Marceli Dziemba (Hica)1,00
19. Krzysztof Franczuk (Zryw)1,00
20. Michał Goj (Drim Tim)1,00
21. Dominik Jacaszek (Se Gramy)1,00
22. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)1,00
23. Michał Kafarski (Energiczni)1,00
24. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,00
25. Paweł Kucypera (Wataha)1,00
26. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
27. Arkadiusz Kudela (PMB)1,00
28. Karol Kupczak (Rybnik Team)1,00
29. Grzegorz Kurek (Atomic)1,00
30. Mateusz Mazurkiewicz (Wściekłe Psy)1,00
31. Adrian Mieszczanin (Asy Śląska)1,00
32. Zbigniew Moskal (Green Peas)1,00
33. Błażej Napierała (Rybnik Team)1,00
34. Patryk Nieckarz (Bociany Manhattan)1,00
35. Rafał Nowak (Zryw)1,00
36. Paweł Nowrotek (Hica)1,00
37. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,00
38. Damian Pruksa (Dobermany)1,00
39. Krzysztof Przondziono (Zryw)1,00
40. Krzysztof Soballa (Asy Śląska)1,00
41. Mariusz Soja (Atomic)1,00
42. Sławomir Stępień (Se Gramy)1,00
43. Michał Stępień (Atomic)1,00
44. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)1,00
45. Damian Szastak (Wataha)1,00
46. Radosław Szmal (Atomic)1,00
47. Tomasz Szymura (Rybnik Team)1,00
48. Wiktor Światowski (Green Peas)1,00
49. Piotr Świercz (Dobermany)1,00
50. Szymon Tataruch (Se Gramy)1,00
51. Bartosz Terlecki (Zryw)1,00
52. Marcin Weselak (Budsar)1,00
53. Beniamin Włodarczyk (Wataha)1,00
54. Mateusz Zarychta (Wściekłe Psy)1,00
55. Arkadiusz Zawiła (Szpotloki)1,00
56. Filip Zemrzycki (Wściekłe Psy)1,00
57. Paweł Zielony (Wściekłe Psy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)