Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 12: 2 Liga

(2022-01-15)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Grzegorzewski1. Grzegorzewski (Drim Tim)39,00
2. Kucharczyk (Drim Tim)31,00
3. Weselak (Budsar)30,00
4. Józefów (Dobermany)28,00
5. Broda (Wściekłe Psy)27,00
6. Kolenda (Drim Tim)24,00
7. Wróbel (Budsar)21,00
8. Walicki (Budsar)20,00
9. Kampa (Drim Tim)19,00
10. Falewicz (Bociany Manhattan)18,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Broda (Wściekłe Psy)29,00
2. Grzegorzewski (Drim Tim)27,00
3. Józefów (Dobermany)24,00
4. Łuczak (Asy Śląska)23,00
5. Weselak (Budsar)22,00
6. Kucharczyk (Drim Tim)21,00
7. Wójcik (Bociany Manhattan)21,00
8. Wróbel (Budsar)20,00
9. Kolenda (Drim Tim)19,00
10. Wcisło (Bociany Manhattan)19,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Wymazała (Pepega Squad)20,00
2. Grzegorzewski (Drim Tim)19,00
3. Falewicz (Bociany Manhattan)18,00
4. Józefów (Dobermany)11,00
5. Bednarz (Green Peas)10,00
6. Stanek (Pepega Squad)10,00
7. Światowski (Wściekłe Psy)9,00
8. Tartas (Budsar)9,00
9. Kałuża (Wściekłe Psy)8,00
10. Mandowski (Budsar)8,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Zielony1. Zielony (Wściekłe Psy)11,00
2. Kampa (Drim Tim)10,00
3. Grzegorzewski (Drim Tim)9,00
4. Kucharczyk (Drim Tim)8,00
5. Walicki (Budsar)6,00
6. Weselak (Budsar)6,00
7. Bartecki (Green Peas)5,00
8. Kolenda (Drim Tim)5,00
9. Mieszczanin (Asy Śląska)5,00
10. Puc (Pepega Squad)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Drim Tim)9,00
2. Bartecki (Green Peas)5,00
3. Kucharczyk (Drim Tim)5,00
4. Broda (Wściekłe Psy)4,00
5. Nowak (Asy Śląska)4,00
6. Grzegorzewski (Drim Tim)3,00
7. Piecka (Asy Śląska)3,00
8. Wcisło (Bociany Manhattan)3,00
9. Zgodziński (Pepega Squad)3,00
10. Czajor (Green Peas)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Drim Tim)2,00
2. Mazurkiewicz (Wściekłe Psy)2,00
3. Światowski (Wściekłe Psy)2,00
4. Walicki (Budsar)2,00
5. Bednarz (Green Peas)1,00
6. Grzegorzewski (Drim Tim)1,00
7. Kałuża (Wściekłe Psy)1,00
8. Kolenda (Drim Tim)1,00
9. Krajewski (Budsar)1,00
10. Moralewicz (Budsar)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Puc (Pepega Squad)9,00
2. Belicki (Bociany Manhattan)6,00
3. Radziszewski (Bociany Manhattan)6,00
4. Grzegorzewski (Drim Tim)5,00
5. Stanek (Pepega Squad)5,00
6. Zgodziński (Pepega Squad)5,00
7. Łuczak (Asy Śląska)4,00
8. Wymazała (Pepega Squad)4,00
9. Bartecki (Green Peas)3,00
10. Białkowski (Dobermany)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Weselak1. Weselak (Budsar)90,0%
2. Kałuża (Wściekłe Psy)75,0%
3. Wójcik (Bociany Manhattan)61,5%
4. Broda (Wściekłe Psy)57,1%
5. Czajor (Green Peas)55,6%
6. Wojsz (Dobermany)54,6%
7. Kolenda (Drim Tim)53,9%
8. Moralewicz (Budsar)53,9%
9. Kucharczyk (Drim Tim)53,3%
10. Zielony (Wściekłe Psy)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Wójcik1. Wójcik (Bociany Manhattan)71,4%
2. Broda (Wściekłe Psy)57,1%
3. Kolenda (Drim Tim)55,6%
4. Łuczak (Asy Śląska)55,6%
5. Józefów (Dobermany)50,0%
6. Kucharczyk (Drim Tim)50,0%
7. Wojsz (Dobermany)50,0%
8. Walicki (Budsar)44,4%
9. Wróbel (Budsar)42,9%
10. Hiltawski (Green Peas)40,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Józefów (Dobermany)71,4%
2. Wcisło (Bociany Manhattan)66,7%
3. Weselak (Budsar)66,7%
4. Bartecki (Green Peas)37,5%
5. Mieszczanin (Asy Śląska)20,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Czajor (Green Peas)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)