Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 17: 2 Liga

(2022-04-23)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Weselak1. Weselak (Budsar)31,00
2. Białkowski (Dobermany)25,00
3. Zarychta (Wściekłe Psy)18,00
4. Józefów (Dobermany)16,00
5. Zawiła (Szpotloki)16,00
6. Moralewicz (Budsar)15,00
7. Szlosarek (Szpotloki)15,00
8. Łokociejewski (Wściekłe Psy)14,00
9. Sgodzaj (Wściekłe Psy)13,00
10. Ganczarczyk (Szpotloki)12,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Weselak1. Weselak (Budsar)27,00
2. Białkowski (Dobermany)23,00
3. Czajor (Green Peas)19,00
4. Sgodzaj (Wściekłe Psy)19,00
5. Wróbel (Budsar)18,00
6. Łokociejewski (Wściekłe Psy)17,00
7. Radziszewski (Bociany Manhattan)17,00
8. Moralewicz (Budsar)16,00
9. Józefów (Dobermany)14,00
10. Szlosarek (Szpotloki)14,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Falewicz (Bociany Manhattan)16,00
2. Weselak (Budsar)13,00
3. Ganczarczyk (Szpotloki)10,00
4. Belicki (Bociany Manhattan)8,00
5. Sgodzaj (Wściekłe Psy)8,00
6. Bartecki (Green Peas)7,00
7. Kałuża (Wściekłe Psy)7,00
8. Kraśnicki (Szpotloki)7,00
9. Nieckarz (Bociany Manhattan)6,00
10. Białkowski (Dobermany)5,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Józefów (Dobermany)5,00
2. Kałuża (Wściekłe Psy)4,00
3. Moralewicz (Budsar)4,00
4. Bartecki (Green Peas)3,00
5. Białkowski (Dobermany)3,00
6. Pazdan (Dobermany)3,00
7. Rusek (Dobermany)3,00
8. Świercz (Dobermany)3,00
9. Bednarz (Green Peas)2,00
10. Ganczarczyk (Szpotloki)2,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Józefów (Dobermany)4,00
2. Bartecki (Green Peas)3,00
3. Belicki (Bociany Manhattan)3,00
4. Sgodzaj (Wściekłe Psy)3,00
5. Światowski (Wściekłe Psy)3,00
6. Tartas (Budsar)3,00
7. Zarychta (Wściekłe Psy)3,00
8. Ganczarczyk (Szpotloki)2,00
9. Miler (Szpotloki)2,00
10. Miszewski (Wściekłe Psy)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Rusek (Dobermany)3,00
2. Kałuża (Wściekłe Psy)2,00
3. Miler (Szpotloki)2,00
4. Bartecki (Green Peas)1,00
5. Bednarz (Green Peas)1,00
6. Kraśnicki (Szpotloki)1,00
7. Radziszewski (Bociany Manhattan)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)8,00
2. Białkowski (Dobermany)6,00
3. Kałuża (Wściekłe Psy)5,00
4. Sgodzaj (Wściekłe Psy)5,00
5. Pazdan (Dobermany)4,00
6. Radziszewski (Bociany Manhattan)4,00
7. Skowron (Dobermany)4,00
8. Falewicz (Bociany Manhattan)3,00
9. Józefów (Dobermany)3,00
10. Miler (Szpotloki)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Białkowski (Dobermany)71,4%
2. Szlosarek (Szpotloki)71,4%
3. Zawiła (Szpotloki)71,4%
4. Radziszewski (Bociany Manhattan)60,0%
5. Bednarz (Green Peas)57,1%
6. Hiltawski (Green Peas)57,1%
7. Zielony (Wściekłe Psy)57,1%
8. Weselak (Budsar)56,3%
9. Łokociejewski (Wściekłe Psy)54,6%
10. Bartecki (Green Peas)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Zarychta1. Zarychta (Wściekłe Psy)66,7%
2. Łokociejewski (Wściekłe Psy)55,6%
3. Józefów (Dobermany)50,0%
4. Czajor (Green Peas)45,5%
5. Wróbel (Budsar)37,5%
6. Sgodzaj (Wściekłe Psy)20,0%
7. Wójcik (Bociany Manhattan)20,0%
8. Kraśnicki (Szpotloki)16,7%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Weselak1. Weselak (Budsar)81,8%
2. Szlosarek (Szpotloki)66,7%
3. Moralewicz (Budsar)62,5%
4. Sgodzaj (Wściekłe Psy)60,0%
5. Czajor (Green Peas)57,1%
6. Radziszewski (Bociany Manhattan)44,4%
7. Bartecki (Green Peas)40,0%
8. Belicki (Bociany Manhattan)33,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Białkowski (Dobermany)1,00
2. Bogucki (Szpotloki)1,00
3. Drabek (Szpotloki)1,00
4. Nieckarz (Bociany Manhattan)1,00
5. Zawiła (Szpotloki)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)