Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 16: 2 Liga

(2022-02-26)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)25,00
2. Kałuża (Wściekłe Psy)20,00
3. Stawowski (Drim Tim)19,00
4. Szlosarek (Szpotloki)19,00
5. Falewicz (Bociany Manhattan)18,00
6. Józefów (Dobermany)18,00
7. Wcisło (Bociany Manhattan)17,00
8. Bednarz (Green Peas)16,00
9. Belicki (Bociany Manhattan)16,00
10. Kacprzak (Pepega Squad)13,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Mieszczanin (Asy Śląska)25,00
2. Soballa (Asy Śląska)19,00
3. Stawowski (Drim Tim)19,00
4. Falewicz (Bociany Manhattan)16,00
5. Kurdziel (Drim Tim)16,00
6. Usendiah (Dobermany)16,00
7. Ganczarczyk (Szpotloki)14,00
8. Hiltawski (Green Peas)14,00
9. Wojsz (Dobermany)14,00
10. Bartecki (Green Peas)13,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Grzegorzewski1. Grzegorzewski (Drim Tim)16,00
2. Bednarz (Green Peas)14,00
3. Falewicz (Bociany Manhattan)12,00
4. Bartecki (Green Peas)11,00
5. Hirsz (Drim Tim)11,00
6. Józefów (Dobermany)11,00
7. Kałuża (Wściekłe Psy)11,00
8. Wcisło (Bociany Manhattan)11,00
9. Szlosarek (Szpotloki)10,00
10. Belicki (Bociany Manhattan)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Józefów (Dobermany)11,00
2. Bartecki (Green Peas)8,00
3. Grzegorzewski (Drim Tim)7,00
4. Kałuża (Wściekłe Psy)4,00
5. Rusek (Dobermany)4,00
6. Więcek (Asy Śląska)4,00
7. Wolnik (Drim Tim)4,00
8. Bogucki (Szpotloki)3,00
9. Pazdan (Dobermany)3,00
10. Radziszewski (Bociany Manhattan)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Breguła1. Breguła (Asy Śląska)5,00
2. Bartecki (Green Peas)3,00
3. Józefów (Dobermany)3,00
4. Mieszczanin (Asy Śląska)3,00
5. Wcisło (Bociany Manhattan)3,00
6. Belicki (Bociany Manhattan)2,00
7. Bogucki (Szpotloki)2,00
8. Miler (Szpotloki)2,00
9. Pazdan (Dobermany)2,00
10. Pokorski (Dobermany)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Wymazała (Pepega Squad)3,00
2. Bednarz (Green Peas)2,00
3. Palicki (Green Peas)2,00
4. Rusek (Dobermany)2,00
5. Bartecki (Green Peas)1,00
6. Breguła (Asy Śląska)1,00
7. Hirsz (Drim Tim)1,00
8. Kałuża (Wściekłe Psy)1,00
9. Nidziński (Pepega Squad)1,00
10. Radziszewski (Bociany Manhattan)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bogucki (Szpotloki)9,00
2. Gruba (Pepega Squad)8,00
3. Ganczarczyk (Szpotloki)6,00
4. Mieszczanin (Asy Śląska)6,00
5. Grzegorzewski (Drim Tim)5,00
6. Józefów (Dobermany)5,00
7. Soballa (Asy Śląska)5,00
8. Plaszczyk (Pepega Squad)4,00
9. Sgodzaj (Wściekłe Psy)4,00
10. Zielony (Wściekłe Psy)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Pokorski1. Pokorski (Dobermany)54,6%
2. Bogucki (Szpotloki)50,0%
3. Kurdziel (Drim Tim)50,0%
4. Stawowski (Drim Tim)50,0%
5. Usendiah (Dobermany)50,0%
6. Wojsz (Dobermany)46,7%
7. Soballa (Asy Śląska)46,2%
8. Belicki (Bociany Manhattan)44,4%
9. Wójcik (Bociany Manhattan)44,4%
10. Kacprzak (Pepega Squad)42,9%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Usendiah (Dobermany)80,0%
2. Soballa (Asy Śląska)55,6%
3. Stawowski (Drim Tim)55,6%
4. Mieszczanin (Asy Śląska)33,3%
5. Ganczarczyk (Szpotloki)25,0%
6. Nidziński (Pepega Squad)20,0%
7. Hirsz (Drim Tim)16,7%
8. Józefów (Dobermany)16,7%
9. Zarychta (Wściekłe Psy)14,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kacprzak (Pepega Squad)100,0%
2. Bartecki (Green Peas)87,5%
3. Nowak (Asy Śląska)71,4%
4. Bednarz (Green Peas)66,7%
5. Falewicz (Bociany Manhattan)66,7%
6. Mieszczanin (Asy Śląska)53,3%
7. Wójcik (Bociany Manhattan)40,0%
8. Nieckarz (Bociany Manhattan)37,5%
9. Więcek (Asy Śląska)37,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Ganczarczyk1. Ganczarczyk (Szpotloki)1,00
2. Mazurkiewicz (Wściekłe Psy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)