Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 13: 2 Liga

(2022-01-23)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Weselak1. Weselak (Budsar)49,00
2. Rusek (Dobermany)35,00
3. Moralewicz (Budsar)32,00
4. Wojsz (Dobermany)27,00
5. Kocy (Dobermany)21,00
6. Moskal (Green Peas)20,00
7. Janocha (Asy Śląska)19,00
8. Bednarz (Green Peas)18,00
9. Bryjak (Asy Śląska)18,00
10. Palej (Green Peas)18,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Weselak1. Weselak (Budsar)38,00
2. Moralewicz (Budsar)22,00
3. Rusek (Dobermany)22,00
4. Szlosarek (Szpotloki)22,00
5. Stawowski (Drim Tim)20,00
6. Bryjak (Asy Śląska)19,00
7. Belicki (Bociany Manhattan)18,00
8. Kocy (Dobermany)18,00
9. Palej (Green Peas)18,00
10. Świerkowicz (Budsar)18,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Wojsz (Dobermany)15,00
2. Weselak (Budsar)14,00
3. Bednarz (Green Peas)13,00
4. Soballa (Asy Śląska)13,00
5. Janocha (Asy Śląska)12,00
6. Moralewicz (Budsar)12,00
7. Wymazała (Pepega Squad)12,00
8. Białkowski (Dobermany)11,00
9. Bogucki (Szpotloki)11,00
10. Rusek (Dobermany)11,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)14,00
2. Józefów (Dobermany)8,00
3. Kucharczyk (Drim Tim)7,00
4. Wójcik (Bociany Manhattan)5,00
5. Pazdan (Dobermany)4,00
6. Rusek (Dobermany)4,00
7. Bednarz (Green Peas)3,00
8. Białkowski (Dobermany)3,00
9. Czajor (Green Peas)3,00
10. Drabek (Szpotloki)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Palej1. Palej (Green Peas)6,00
2. Józefów (Dobermany)5,00
3. Pazdan (Dobermany)4,00
4. Kucharczyk (Drim Tim)3,00
5. Tartas (Budsar)3,00
6. Zawiła (Szpotloki)3,00
7. Białkowski (Dobermany)2,00
8. Bogucki (Szpotloki)2,00
9. Drabek (Szpotloki)2,00
10. Falewicz (Bociany Manhattan)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Janocha (Asy Śląska)4,00
2. Rusek (Dobermany)4,00
3. Hirsz (Drim Tim)2,00
4. Światowski (Green Peas)2,00
5. Bednarz (Green Peas)1,00
6. Białkowski (Dobermany)1,00
7. Hiltawski (Green Peas)1,00
8. Miler (Szpotloki)1,00
9. Moskal (Green Peas)1,00
10. Radziszewski (Bociany Manhattan)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)7,00
2. Gruba (Pepega Squad)6,00
3. Plaszczyk (Pepega Squad)6,00
4. Bednarz (Green Peas)5,00
5. Hirsz (Drim Tim)5,00
6. Zgodziński (Pepega Squad)5,00
7. Drabek (Szpotloki)4,00
8. Łuczak (Asy Śląska)4,00
9. Piecka (Asy Śląska)4,00
10. Szlosarek (Szpotloki)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Weselak1. Weselak (Budsar)76,2%
2. Rusek (Dobermany)64,3%
3. Belicki (Bociany Manhattan)61,5%
4. Szlosarek (Szpotloki)57,9%
5. Białkowski (Dobermany)55,6%
6. Michalak (Dobermany)55,6%
7. Świerkowicz (Budsar)53,9%
8. Kocy (Dobermany)53,3%
9. Bryjak (Asy Śląska)50,0%
10. Wojsz (Dobermany)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kolenda (Drim Tim)50,0%
2. Świerkowicz (Budsar)44,4%
3. Moralewicz (Budsar)42,9%
4. Wójcik (Bociany Manhattan)42,9%
5. Hirsz (Drim Tim)40,0%
6. Kocy (Dobermany)40,0%
7. Stawowski (Drim Tim)40,0%
8. Pruksa (Dobermany)37,5%
9. Łuczak (Asy Śląska)27,3%
10. Bednarz (Green Peas)25,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kucharczyk1. Kucharczyk (Drim Tim)100,0%
2. Palej (Green Peas)66,7%
3. Kolenda (Drim Tim)50,0%
4. Michalak (Dobermany)50,0%
5. Bryjak (Asy Śląska)33,3%
6. Hirsz (Drim Tim)28,6%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Falewicz (Bociany Manhattan)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)