Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 11: 2 Liga

(2022-01-08)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Bednarz (Green Peas)47,00
2. Bartecki (Green Peas)34,00
3. Weselak (Budsar)32,00
4. Tartas (Budsar)26,00
5. Kosmowski (Drim Tim)24,00
6. Białkowski (Dobermany)22,00
7. Mandowski (Budsar)22,00
8. Palej (Green Peas)22,00
9. Hiltawski (Green Peas)21,00
10. Józefów (Dobermany)21,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Palej1. Palej (Green Peas)25,00
2. Bednarz (Green Peas)24,00
3. Wcisło (Bociany Manhattan)24,00
4. Wróbel (Budsar)21,00
5. Goj (Drim Tim)20,00
6. Weselak (Budsar)20,00
7. Radziszewski (Bociany Manhattan)19,00
8. Białkowski (Dobermany)18,00
9. Świerkowicz (Budsar)18,00
10. Kosmowski (Drim Tim)16,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bednarz (Green Peas)18,00
2. Weselak (Budsar)14,00
3. Wcisło (Bociany Manhattan)13,00
4. Przywarka (Green Peas)11,00
5. Falewicz (Bociany Manhattan)9,00
6. Kosmowski (Drim Tim)9,00
7. Mandowski (Budsar)9,00
8. Tartas (Budsar)9,00
9. Wymazała (Pepega Squad)9,00
10. Białkowski (Dobermany)8,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)9,00
2. Bednarz (Green Peas)8,00
3. Józefów (Dobermany)7,00
4. Weselak (Budsar)7,00
5. Hiltawski (Green Peas)6,00
6. Hiltawski (Green Peas)5,00
7. Białkowski (Dobermany)4,00
8. Grzegorzewski (Drim Tim)4,00
9. Hirsz (Drim Tim)4,00
10. Tartas (Budsar)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)7,00
2. Hiltawski (Green Peas)5,00
3. Gruba (Pepega Squad)3,00
4. Grzegorzewski (Drim Tim)3,00
5. Hiltawski (Green Peas)3,00
6. Kosmowski (Drim Tim)3,00
7. Tartas (Budsar)3,00
8. Bednarz (Green Peas)2,00
9. Goj (Drim Tim)2,00
10. Janik (Szpotloki)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kolenda (Drim Tim)3,00
2. Kałuża (Wściekłe Psy)2,00
3. Mazurkiewicz (Wściekłe Psy)2,00
4. Bartecki (Green Peas)1,00
5. Bednarz (Green Peas)1,00
6. Białkowski (Dobermany)1,00
7. Gruba (Pepega Squad)1,00
8. Kraśnicki (Szpotloki)1,00
9. Sgodzaj (Wściekłe Psy)1,00
10. Skowron (Dobermany)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Puc (Pepega Squad)8,00
2. Radziszewski (Bociany Manhattan)7,00
3. Kałuża (Wściekłe Psy)6,00
4. Wróbel (Budsar)5,00
5. Gruba (Pepega Squad)4,00
6. Broda (Wściekłe Psy)3,00
7. Drabek (Szpotloki)3,00
8. Hiltawski (Green Peas)3,00
9. Madej (Bociany Manhattan)3,00
10. Pazdan (Dobermany)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Mandowski (Budsar)75,0%
2. Bednarz (Green Peas)71,4%
3. Palej (Green Peas)63,2%
4. Nowak (Drim Tim)62,5%
5. Białkowski (Dobermany)61,5%
6. Wróbel (Budsar)61,5%
7. Palicki (Green Peas)57,1%
8. Weselak (Budsar)56,3%
9. Kosmowski (Drim Tim)54,6%
10. Radziszewski (Bociany Manhattan)53,9%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Bednarz (Green Peas)60,0%
2. Hiltawski (Green Peas)50,0%
3. Wróbel (Budsar)50,0%
4. Drabek (Szpotloki)40,0%
5. Goj (Drim Tim)40,0%
6. Świerkowicz (Budsar)36,4%
7. Walicki (Budsar)28,6%
8. Józefów (Dobermany)22,2%
9. Broda (Wściekłe Psy)20,0%
10. Gruba (Pepega Squad)20,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Radziszewski (Bociany Manhattan)100,0%
2. Kosmowski (Drim Tim)80,0%
3. Wcisło (Bociany Manhattan)76,9%
4. Skowron (Dobermany)40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Świercz1. Świercz (Dobermany)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)