Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 8: 2 Liga

(2021-12-04)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Grzegorzewski1. Grzegorzewski (Drim Tim)54,00
2. Marchacz (Drim Tim)51,00
3. Weselak (Budsar)37,00
4. Goj (Drim Tim)36,00
5. Kubista (Drim Tim)31,00
6. Kurdziel (Drim Tim)31,00
7. Bednarz (Green Peas)29,00
8. Tartas (Budsar)26,00
9. Światowski (Wściekłe Psy)22,00
10. Świerkowicz (Budsar)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Grzegorzewski1. Grzegorzewski (Drim Tim)47,00
2. Goj (Drim Tim)32,00
3. Marchacz (Drim Tim)30,00
4. Otrzonsek (Asy Śląska)27,00
5. Bednarz (Green Peas)24,00
6. Weselak (Budsar)24,00
7. Wcisło (Bociany Manhattan)21,00
8. Świerkowicz (Budsar)18,00
9. Kurdziel (Drim Tim)17,00
10. Tartas (Budsar)17,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Światowski1. Światowski (Wściekłe Psy)17,00
2. Marchacz (Drim Tim)16,00
3. Kubista (Drim Tim)15,00
4. Weselak (Budsar)15,00
5. Bednarz (Green Peas)13,00
6. Zarychta (Wściekłe Psy)13,00
7. Grzegorzewski (Drim Tim)12,00
8. Rusek (Dobermany)11,00
9. Soballa (Asy Śląska)11,00
10. Mazurkiewicz (Wściekłe Psy)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kubista (Drim Tim)9,00
2. Bartecki (Green Peas)8,00
3. Goj (Drim Tim)8,00
4. Marchacz (Drim Tim)8,00
5. Kurdziel (Drim Tim)6,00
6. Weselak (Budsar)6,00
7. Moralewicz (Budsar)5,00
8. Świerkowicz (Budsar)5,00
9. Musiał (Dobermany)4,00
10. Perś (Pepega Squad)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Grzegorzewski1. Grzegorzewski (Drim Tim)9,00
2. Kurdziel (Drim Tim)5,00
3. Marchacz (Drim Tim)5,00
4. Bednarz (Green Peas)4,00
5. Białkowski (Dobermany)4,00
6. Bartecki (Green Peas)3,00
7. Czajor (Green Peas)3,00
8. Perś (Pepega Squad)3,00
9. Zgodziński (Pepega Squad)3,00
10. Barnach (Bociany Manhattan)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Wojsz (Dobermany)4,00
2. Marchacz (Drim Tim)2,00
3. Mazurkiewicz (Wściekłe Psy)2,00
4. Bartecki (Green Peas)1,00
5. Goj (Drim Tim)1,00
6. Kurdziel (Drim Tim)1,00
7. Musiał (Dobermany)1,00
8. Rusek (Dobermany)1,00
9. Walicki (Budsar)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gruba (Pepega Squad)6,00
2. Bartecki (Green Peas)5,00
3. Białkowski (Dobermany)5,00
4. Zgodziński (Pepega Squad)5,00
5. Białkowski (Dobermany)4,00
6. Czajor (Green Peas)4,00
7. Hiltawski (Green Peas)4,00
8. Otrzonsek (Asy Śląska)4,00
9. Weselak (Budsar)4,00
10. Wymazała (Pepega Squad)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Tartas1. Tartas (Budsar)100,0%
2. Kurdziel (Drim Tim)80,0%
3. Marchacz (Drim Tim)73,7%
4. Zemrzycki (Wściekłe Psy)72,7%
5. Weselak (Budsar)71,4%
6. Radziszewski (Bociany Manhattan)66,7%
7. Grzegorzewski (Drim Tim)63,6%
8. Moralewicz (Budsar)60,0%
9. Kubista (Drim Tim)55,6%
10. Goj (Drim Tim)54,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Świerkowicz1. Świerkowicz (Budsar)60,0%
2. Wróbel (Budsar)42,9%
3. Reszkiewicz (Budsar)40,0%
4. Grzegorzewski (Drim Tim)37,5%
5. Goj (Drim Tim)35,7%
6. Bednarz (Green Peas)33,3%
7. Czajor (Green Peas)33,3%
8. Kubista (Drim Tim)33,3%
9. Zarychta (Wściekłe Psy)33,3%
10. Walicki (Budsar)22,2%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wcisło (Bociany Manhattan)66,7%
2. Usendiah (Dobermany)60,0%
3. Otrzonsek (Asy Śląska)55,6%
4. Bartecki (Green Peas)28,6%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Falewicz (Bociany Manhattan)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)