RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 8: 2 Liga(2021-12-04) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Weselak (Budsar) | 37,00 | 2. | Goj (Dobermany) | 36,00 | 3. | Kubista (Drim Tim) | 31,00 | 4. | Kurdziel (Drim Tim) | 31,00 | 5. | Bednarz (Green Peas) | 29,00 | 6. | Tartas (Budsar) | 26,00 | 7. | ¦wiatowski (W¶ciekłe Psy) | 22,00 | 8. | Moralewicz (Budsar) | 17,00 | 9. | Wróbel (Budsar) | 15,00 | 10. | Bryjak (Asy ¦l±ska) | 14,00 |
Punkty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Goj (Dobermany) | 32,00 | 2. | Bednarz (Green Peas) | 24,00 | 3. | Weselak (Budsar) | 24,00 | 4. | Kurdziel (Drim Tim) | 17,00 | 5. | Tartas (Budsar) | 17,00 | 6. | Zielony (W¶ciekłe Psy) | 15,00 | 7. | Radziszewski (Bociany Manhattan) | 14,00 | 8. | Usendiah (Dobermany) | 14,00 | 9. | Kubista (Drim Tim) | 12,00 | 10. | Moralewicz (Budsar) | 12,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | ¦wiatowski (W¶ciekłe Psy) | 17,00 | 2. | Kubista (Drim Tim) | 15,00 | 3. | Weselak (Budsar) | 15,00 | 4. | Bednarz (Green Peas) | 13,00 | 5. | Rusek (Dobermany) | 11,00 | 6. | Soballa (Asy ¦l±ska) | 11,00 | 7. | Mazurkiewicz (W¶ciekłe Psy) | 10,00 | 8. | Wojsz (Dobermany) | 9,00 | 9. | Wymazała (Asy ¦l±ska) | 9,00 | 10. | Zielony (W¶ciekłe Psy) | 9,00 |
Asysty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Kubista (Drim Tim) | 9,00 | 2. | Bartecki (Green Peas) | 8,00 | 3. | Goj (Dobermany) | 8,00 | 4. | Kurdziel (Drim Tim) | 6,00 | 5. | Weselak (Budsar) | 6,00 | 6. | Moralewicz (Budsar) | 5,00 | 7. | Per¶ (Pepega Squad) | 4,00 | 8. | Walicki (Budsar) | 4,00 | 9. | Wróbel (Budsar) | 4,00 | 10. | Białkowski (Dobermany) | 3,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Kurdziel (Drim Tim) | 5,00 | 2. | Bednarz (Green Peas) | 4,00 | 3. | Białkowski (Dobermany) | 4,00 | 4. | Bartecki (Green Peas) | 3,00 | 5. | Czajor (Green Peas) | 3,00 | 6. | Per¶ (Pepega Squad) | 3,00 | 7. | Zgodziński (Pepega Squad) | 3,00 | 8. | Barnach (Bociany Manhattan) | 2,00 | 9. | Belicki (Bociany Manhattan) | 2,00 | 10. | Bryjak (Asy ¦l±ska) | 2,00 |
BlokiStraty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Bartecki (Green Peas) | 5,00 | 2. | Białkowski (Dobermany) | 5,00 | 3. | Zgodziński (Pepega Squad) | 5,00 | 4. | Białkowski (Dobermany) | 4,00 | 5. | Czajor (Green Peas) | 4,00 | 6. | Hiltawski (Green Peas) | 4,00 | 7. | Weselak (Budsar) | 4,00 | 8. | Wymazała (Asy ¦l±ska) | 4,00 | 9. | Pazdan (Dobermany) | 3,00 | 10. | Per¶ (Pepega Squad) | 3,00 |
Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Tartas (Budsar) | 100,0% | 2. | Kurdziel (Drim Tim) | 80,0% | 3. | Weselak (Budsar) | 71,4% | 4. | Radziszewski (Bociany Manhattan) | 66,7% | 5. | Moralewicz (Budsar) | 60,0% | 6. | Kubista (Drim Tim) | 55,6% | 7. | Goj (Dobermany) | 54,6% | 8. | Usendiah (Dobermany) | 45,5% | 9. | Bednarz (Green Peas) | 45,0% | 10. | Pazdan (Dobermany) | 44,4% |
Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)Fauli technicznych | # | Zawodnik | # |
---|
| 1. | Falewicz (Bociany Manhattan) | 1,00 |
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy ¦l±ska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy ¦l±ska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|