Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 7: 2 Liga

(2021-11-27)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kosmowski1. Kosmowski (Drim Tim)37,00
2. Marchacz (Drim Tim)37,00
3. Weselak (Budsar)22,00
4. Pazdan (Dobermany)21,00
5. Świerkowicz (Budsar)21,00
6. Zemrzycki (Wściekłe Psy)21,00
7. Szlosarek (Szpotloki)20,00
8. Kampa (Drim Tim)19,00
9. Goj (Drim Tim)17,00
10. Kałuża (Wściekłe Psy)17,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kosmowski1. Kosmowski (Drim Tim)30,00
2. Marchacz (Drim Tim)26,00
3. Świerkowicz (Budsar)22,00
4. Zemrzycki (Wściekłe Psy)20,00
5. Weselak (Budsar)17,00
6. Wróbel (Budsar)17,00
7. Białkowski (Dobermany)16,00
8. Ganczarczyk (Szpotloki)16,00
9. Pazdan (Dobermany)16,00
10. Goj (Drim Tim)15,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Marchacz1. Marchacz (Drim Tim)13,00
2. Weselak (Budsar)13,00
3. Kosmowski (Drim Tim)12,00
4. Wymazała (Pepega Squad)12,00
5. Marchacz (Drim Tim)11,00
6. Sgodzaj (Wściekłe Psy)10,00
7. Miler (Szpotloki)9,00
8. Wcisło (Bociany Manhattan)9,00
9. Kampa (Drim Tim)8,00
10. Kolenda (Drim Tim)8,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Stawowski1. Stawowski (Drim Tim)7,00
2. Kampa (Drim Tim)6,00
3. Kolenda (Drim Tim)6,00
4. Grzegorzewski (Drim Tim)5,00
5. Kosmowski (Drim Tim)5,00
6. Kucharczyk (Drim Tim)5,00
7. Wróbel (Budsar)5,00
8. Białkowski (Dobermany)4,00
9. Kucharczyk (Drim Tim)4,00
10. Świercz (Dobermany)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Drim Tim)6,00
2. Szlosarek (Szpotloki)5,00
3. Wymazała (Pepega Squad)5,00
4. Kilarski (Szpotloki)4,00
5. Gruba (Pepega Squad)3,00
6. Marchacz (Drim Tim)3,00
7. Pazdan (Dobermany)3,00
8. Sgodzaj (Wściekłe Psy)3,00
9. Zawiła (Szpotloki)3,00
10. Zemrzycki (Wściekłe Psy)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Marchacz1. Marchacz (Drim Tim)2,00
2. Rusek (Dobermany)2,00
3. Wymazała (Pepega Squad)2,00
4. Zawiła (Szpotloki)2,00
5. Grzegorzewski (Drim Tim)1,00
6. Kampa (Drim Tim)1,00
7. Pazdan (Dobermany)1,00
8. Roczniok (Szpotloki)1,00
9. Weselak (Budsar)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gruba (Pepega Squad)9,00
2. Zgodziński (Pepega Squad)7,00
3. Wymazała (Pepega Squad)6,00
4. Ganczarczyk (Szpotloki)5,00
5. Hirsz (Drim Tim)5,00
6. Drabek (Szpotloki)4,00
7. Zaczek (Pepega Squad)4,00
8. Białkowski (Dobermany)3,00
9. Kilarski (Szpotloki)3,00
10. Marchacz (Drim Tim)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Marchacz1. Marchacz (Drim Tim)70,6%
2. Kosmowski (Drim Tim)63,6%
3. Kałuża (Wściekłe Psy)62,5%
4. Pazdan (Dobermany)60,0%
5. Hirsz (Drim Tim)57,1%
6. Zemrzycki (Wściekłe Psy)53,3%
7. Świerkowicz (Budsar)52,9%
8. Białkowski (Dobermany)46,2%
9. Drabek (Szpotloki)42,9%
10. Kosmowski (Drim Tim)42,9%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kucharczyk1. Kucharczyk (Drim Tim)57,1%
2. Pazdan (Dobermany)57,1%
3. Reszkiewicz (Budsar)40,0%
4. Wróbel (Budsar)36,4%
5. Kolenda (Drim Tim)33,3%
6. Świerkowicz (Budsar)33,3%
7. Goj (Drim Tim)28,6%
8. Świercz (Dobermany)28,6%
9. Broda (Wściekłe Psy)20,0%
10. Ganczarczyk (Szpotloki)16,7%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Goj (Drim Tim)100,0%
2. Białkowski (Dobermany)83,3%
3. Szlosarek (Szpotloki)80,0%
4. Zemrzycki (Wściekłe Psy)80,0%
5. Nieckarz (Bociany Manhattan)66,7%
6. Weselak (Budsar)66,7%
7. Grzegorzewski (Drim Tim)50,0%
8. Tartas (Budsar)33,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Goj (Drim Tim)1,00
2. Pruksa (Dobermany)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)