Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 1: 2 Liga

(2021-10-02)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kosmowski1. Kosmowski (Drim Tim)46,00
2. Goj (Drim Tim)33,00
3. Weselak (Budsar)30,00
4. Kampa (Drim Tim)27,00
5. Bartecki (Green Peas)25,00
6. Białkowski (Dobermany)17,00
7. Hiltawski (Green Peas)17,00
8. Michalak (Dobermany)17,00
9. Wcisło (Bociany Manhattan)17,00
10. Wcisło (Bociany Manhattan)17,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kosmowski1. Kosmowski (Drim Tim)31,00
2. Goj (Drim Tim)28,00
3. Hiltawski (Green Peas)22,00
4. Michalak (Dobermany)22,00
5. Weselak (Budsar)22,00
6. Szlosarek (Szpotloki)19,00
7. Otrzonsek (Asy Śląska)17,00
8. Palej (Green Peas)17,00
9. Wcisło (Bociany Manhattan)17,00
10. Wcisło (Bociany Manhattan)16,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Weselak1. Weselak (Budsar)17,00
2. Kosmowski (Drim Tim)10,00
3. Moskal (Green Peas)10,00
4. Przywarka (Green Peas)10,00
5. Światowski (Wściekłe Psy)10,00
6. Bartecki (Green Peas)8,00
7. Białkowski (Dobermany)8,00
8. Goj (Drim Tim)8,00
9. Wcisło (Bociany Manhattan)8,00
10. Falewicz (Bociany Manhattan)7,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)8,00
2. Hirsz (Drim Tim)7,00
3. Kampa (Drim Tim)7,00
4. Kosmowski (Drim Tim)6,00
5. Białkowski (Dobermany)5,00
6. Kilarski (Szpotloki)5,00
7. Stawowski (Drim Tim)5,00
8. Przywarka (Green Peas)4,00
9. Radziszewski (Bociany Manhattan)4,00
10. Wójcik (Bociany Manhattan)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Drim Tim)7,00
2. Bartecki (Green Peas)5,00
3. Wójcik (Bociany Manhattan)4,00
4. Kosmowski (Drim Tim)3,00
5. Wcisło (Bociany Manhattan)3,00
6. Wcisło (Bociany Manhattan)3,00
7. Czekaj (Asy Śląska)2,00
8. Hirsz (Drim Tim)2,00
9. Kilarski (Szpotloki)2,00
10. Szlosarek (Szpotloki)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Wojsz (Dobermany)2,00
2. Breguła (Asy Śląska)1,00
3. Goc (Bociany Manhattan)1,00
4. Hiltawski (Green Peas)1,00
5. Hirsz (Drim Tim)1,00
6. Kałuża (Wściekłe Psy)1,00
7. Kampa (Drim Tim)1,00
8. Kocy (Dobermany)1,00
9. Kosmowski (Drim Tim)1,00
10. Kucharczyk (Drim Tim)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Wróbel (Budsar)5,00
2. Hirsz (Drim Tim)4,00
3. Mieszczanin (Asy Śląska)4,00
4. Otrzonsek (Asy Śląska)4,00
5. Szlosarek (Szpotloki)4,00
6. Janik (Szpotloki)3,00
7. Kilarski (Szpotloki)3,00
8. Łuczak (Asy Śląska)3,00
9. Michalak (Dobermany)3,00
10. Miler (Szpotloki)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kosmowski1. Kosmowski (Drim Tim)82,4%
2. Białkowski (Dobermany)71,4%
3. Goj (Drim Tim)63,2%
4. Bryjak (Asy Śląska)62,5%
5. Wcisło (Bociany Manhattan)62,5%
6. Michalak (Dobermany)61,5%
7. Szlosarek (Szpotloki)58,3%
8. Falewicz (Bociany Manhattan)57,1%
9. Bartecki (Green Peas)55,6%
10. Kampa (Drim Tim)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hiltawski1. Hiltawski (Green Peas)50,0%
2. Wcisło (Bociany Manhattan)42,9%
3. Goj (Drim Tim)40,0%
4. Otrzonsek (Asy Śląska)33,3%
5. Kałuża (Wściekłe Psy)20,0%
6. Zarychta (Wściekłe Psy)16,7%
7. Wróbel (Budsar)15,4%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Janik (Szpotloki)100,0%
2. Weselak (Budsar)85,7%
3. Wcisło (Bociany Manhattan)80,0%
4. Michalak (Dobermany)66,7%
5. Szlosarek (Szpotloki)62,5%
6. Miler (Szpotloki)42,9%
7. Wcisło (Bociany Manhattan)36,4%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Białkowski (Dobermany)1,00
2. Zemrzycki (Wściekłe Psy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)