Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 6: 2 Liga

(2021-11-13)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Grzegorzewski1. Grzegorzewski (Drim Tim)31,00
2. Białkowski (Dobermany)28,00
3. Wojsz (Dobermany)24,00
4. Broda (Wściekłe Psy)20,00
5. Czajor (Green Peas)20,00
6. Kałuża (Wściekłe Psy)19,00
7. Kocy (Dobermany)19,00
8. Skowron (Dobermany)19,00
9. Goj (Drim Tim)18,00
10. Miler (Szpotloki)17,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Grzegorzewski1. Grzegorzewski (Drim Tim)28,00
2. Białkowski (Dobermany)25,00
3. Wojsz (Dobermany)25,00
4. Czajor (Green Peas)24,00
5. Goj (Drim Tim)22,00
6. Mieszczanin (Asy Śląska)21,00
7. Janik (Szpotloki)15,00
8. Kałuża (Wściekłe Psy)15,00
9. Soballa (Asy Śląska)15,00
10. Broda (Wściekłe Psy)13,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bednarz (Green Peas)13,00
2. Janocha (Asy Śląska)13,00
3. Roczniok (Szpotloki)12,00
4. Wymazała (Pepega Squad)12,00
5. Białkowski (Dobermany)10,00
6. Kocy (Dobermany)10,00
7. Miler (Szpotloki)10,00
8. Kałuża (Wściekłe Psy)9,00
9. Skowron (Dobermany)9,00
10. Wojsz (Dobermany)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)6,00
2. Grzegorzewski (Drim Tim)5,00
3. Broda (Wściekłe Psy)4,00
4. Hirsz (Drim Tim)4,00
5. Skowron (Dobermany)4,00
6. Belicki (Bociany Manhattan)3,00
7. Kampa (Drim Tim)3,00
8. Wojsz (Dobermany)3,00
9. Gruba (Pepega Squad)2,00
10. Kolenda (Drim Tim)2,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Belicki (Bociany Manhattan)4,00
2. Kampa (Drim Tim)4,00
3. Bartecki (Green Peas)3,00
4. Broda (Wściekłe Psy)3,00
5. Czajor (Green Peas)3,00
6. Grzegorzewski (Drim Tim)3,00
7. Janik (Szpotloki)3,00
8. Musiał (Dobermany)3,00
9. Piecka (Asy Śląska)3,00
10. Wojsz (Dobermany)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Wymazała (Pepega Squad)4,00
2. Kałuża (Wściekłe Psy)3,00
3. Miler (Szpotloki)2,00
4. Broda (Wściekłe Psy)1,00
5. Goj (Drim Tim)1,00
6. Janocha (Asy Śląska)1,00
7. Kolenda (Drim Tim)1,00
8. Nidziński (Pepega Squad)1,00
9. Światowski (Green Peas)1,00
10. Wcisło (Bociany Manhattan)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Wojsz (Dobermany)7,00
2. Gruba (Pepega Squad)6,00
3. Wymazała (Pepega Squad)5,00
4. Zgodziński (Pepega Squad)5,00
5. Barnach (Bociany Manhattan)4,00
6. Bartecki (Green Peas)4,00
7. Breguła (Asy Śląska)4,00
8. Mandrysz (Pepega Squad)4,00
9. Nieckarz (Bociany Manhattan)4,00
10. Soballa (Asy Śląska)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Broda (Wściekłe Psy)71,4%
2. Grzegorzewski (Drim Tim)62,5%
3. Białkowski (Dobermany)61,1%
4. Kałuża (Wściekłe Psy)60,0%
5. Kocy (Dobermany)60,0%
6. Janik (Szpotloki)54,6%
7. Wojsz (Dobermany)53,9%
8. Roczniok (Szpotloki)50,0%
9. Czajor (Green Peas)44,4%
10. Goj (Drim Tim)44,4%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Janik (Szpotloki)60,0%
2. Goj (Drim Tim)46,2%
3. Zarychta (Wściekłe Psy)42,9%
4. Czajor (Green Peas)41,7%
5. Kilarski (Szpotloki)22,2%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wojsz (Dobermany)76,9%
2. Grzegorzewski (Drim Tim)75,0%
3. Mieszczanin (Asy Śląska)55,6%
4. Gruba (Pepega Squad)50,0%
5. Zaczek (Pepega Squad)50,0%
6. Bartecki (Green Peas)40,0%
7. Janocha (Asy Śląska)33,3%
8. Wcisło (Bociany Manhattan)20,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Bednarz (Green Peas)2,00
2. Światowski (Green Peas)1,00
3. Zarychta (Wściekłe Psy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 3-6:
Hica75:61Se Gramywięcej»
(24-04-2022 9:00)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)