Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 4: 2 Liga

(2021-10-30)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Wojsz (Dobermany)44,00
2. Białkowski (Dobermany)41,00
3. Białkowski (Dobermany)33,00
4. Palej (Green Peas)32,00
5. Weselak (Budsar)32,00
6. Kocy (Dobermany)24,00
7. Pazdan (Dobermany)24,00
8. Kosmowski (Drim Tim)23,00
9. Bryjak (Asy Śląska)20,00
10. Grzegorzewski (Drim Tim)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Białkowski (Dobermany)34,00
2. Weselak (Budsar)30,00
3. Wojsz (Dobermany)29,00
4. Palej (Green Peas)25,00
5. Goj (Drim Tim)23,00
6. Białkowski (Dobermany)19,00
7. Moskal (Green Peas)19,00
8. Bryjak (Asy Śląska)18,00
9. Kosmowski (Drim Tim)17,00
10. Wróbel (Budsar)17,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Wojsz (Dobermany)14,00
2. Soballa (Asy Śląska)12,00
3. Weselak (Budsar)12,00
4. Kocy (Dobermany)11,00
5. Marchacz (Drim Tim)11,00
6. Tartas (Budsar)11,00
7. Bednarz (Green Peas)10,00
8. Ganczarczyk (Szpotloki)10,00
9. Palicki (Green Peas)10,00
10. Bartecki (Green Peas)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Białkowski (Dobermany)7,00
2. Świercz (Dobermany)7,00
3. Grzegorzewski (Drim Tim)6,00
4. Bartecki (Green Peas)5,00
5. Pazdan (Dobermany)5,00
6. Pruksa (Dobermany)5,00
7. Mieszczanin (Asy Śląska)4,00
8. Musiał (Dobermany)4,00
9. Stawowski (Drim Tim)4,00
10. Wróbel (Budsar)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)8,00
2. Białkowski (Dobermany)5,00
3. Pazdan (Dobermany)5,00
4. Mieszczanin (Asy Śląska)4,00
5. Białkowski (Dobermany)3,00
6. Czajor (Green Peas)3,00
7. Grzegorzewski (Drim Tim)3,00
8. Palej (Green Peas)3,00
9. Wcisło (Bociany Manhattan)3,00
10. Wojsz (Dobermany)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kocy1. Kocy (Dobermany)2,00
2. Weselak (Budsar)2,00
3. Białkowski (Dobermany)1,00
4. Marchacz (Drim Tim)1,00
5. Radziszewski (Bociany Manhattan)1,00
6. Światowski (Green Peas)1,00
7. Zawiła (Szpotloki)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Drabek (Szpotloki)8,00
2. Zawiła (Szpotloki)8,00
3. Zgodziński (Pepega Squad)8,00
4. Miler (Szpotloki)5,00
5. Nowak (Asy Śląska)4,00
6. Walicki (Budsar)4,00
7. Weselak (Budsar)4,00
8. Zaczek (Pepega Squad)4,00
9. Belicki (Bociany Manhattan)3,00
10. Breguła (Asy Śląska)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Moskal1. Moskal (Green Peas)88,9%
2. Białkowski (Dobermany)85,0%
3. Wojsz (Dobermany)76,5%
4. Kocy (Dobermany)75,0%
5. Kosmowski (Drim Tim)72,7%
6. Świercz (Dobermany)71,4%
7. Pazdan (Dobermany)70,0%
8. Białkowski (Dobermany)66,7%
9. Weselak (Budsar)65,0%
10. Bryjak (Asy Śląska)63,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wróbel (Budsar)33,3%
2. Goj (Drim Tim)25,0%
3. Grzegorzewski (Drim Tim)20,0%
4. Wcisło (Bociany Manhattan)16,7%
5. Czajor (Green Peas)14,3%
6. Krajewski (Budsar)14,3%
7. Stawowski (Drim Tim)14,3%
8. Zgodziński (Pepega Squad)14,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wróbel (Budsar)83,3%
2. Czajor (Green Peas)80,0%
3. Weselak (Budsar)80,0%
4. Bryjak (Asy Śląska)66,7%
5. Grzegorzewski (Drim Tim)66,7%
6. Falewicz (Bociany Manhattan)60,0%
7. Mieszczanin (Asy Śląska)57,1%
8. Miler (Szpotloki)50,0%
9. Bartecki (Green Peas)40,0%
10. Moskal (Green Peas)37,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)2,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)