Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 3: 2 Liga

(2021-10-16)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Światowski1. Światowski (Wściekłe Psy)38,00
2. Palej (Green Peas)31,00
3. Weselak (Budsar)31,00
4. Bednarz (Green Peas)30,00
5. Czajor (Green Peas)30,00
6. Pazdan (Dobermany)27,00
7. Bartecki (Green Peas)26,00
8. Tartas (Budsar)26,00
9. Kałuża (Wściekłe Psy)24,00
10. Światowski (Green Peas)24,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Ganczarczyk1. Ganczarczyk (Szpotloki)26,00
2. Palej (Green Peas)25,00
3. Czajor (Green Peas)24,00
4. Kałuża (Wściekłe Psy)24,00
5. Weselak (Budsar)22,00
6. Hiltawski (Green Peas)21,00
7. Pazdan (Dobermany)21,00
8. Świercz (Dobermany)20,00
9. Światowski (Wściekłe Psy)19,00
10. Świerkowicz (Budsar)18,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Tartas1. Tartas (Budsar)17,00
2. Światowski (Wściekłe Psy)15,00
3. Roczniok (Szpotloki)13,00
4. Światowski (Green Peas)13,00
5. Ganczarczyk (Szpotloki)10,00
6. Weselak (Budsar)10,00
7. Bryjak (Asy Śląska)9,00
8. Moralewicz (Budsar)9,00
9. Pokorski (Dobermany)9,00
10. Wojsz (Dobermany)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)14,00
2. Musiał (Dobermany)12,00
3. Bartecki (Green Peas)7,00
4. Mazurkiewicz (Wściekłe Psy)7,00
5. Bednarz (Green Peas)6,00
6. Januszka (Budsar)5,00
7. Kałuża (Wściekłe Psy)5,00
8. Palej (Green Peas)5,00
9. Światowski (Wściekłe Psy)5,00
10. Zemrzycki (Wściekłe Psy)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)6,00
2. Czajor (Green Peas)6,00
3. Bednarz (Green Peas)5,00
4. Bogucki (Szpotloki)5,00
5. Światowski (Wściekłe Psy)5,00
6. Usendiah (Dobermany)5,00
7. Breguła (Asy Śląska)4,00
8. Roczniok (Szpotloki)4,00
9. Świerkowicz (Budsar)4,00
10. Broda (Wściekłe Psy)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Czekaj (Asy Śląska)2,00
2. Tartas (Budsar)2,00
3. Bednarz (Green Peas)1,00
4. Drabek (Szpotloki)1,00
5. Ganczarczyk (Szpotloki)1,00
6. Palej (Green Peas)1,00
7. Pokorski (Dobermany)1,00
8. Radziszewski (Bociany Manhattan)1,00
9. Roczniok (Szpotloki)1,00
10. Usendiah (Dobermany)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Wymazała (Pepega Squad)7,00
2. Moralewicz (Budsar)6,00
3. Perś (Pepega Squad)6,00
4. Lesiczka (Asy Śląska)5,00
5. Belicki (Bociany Manhattan)4,00
6. Breguła (Asy Śląska)4,00
7. Ganczarczyk (Szpotloki)4,00
8. Gruba (Pepega Squad)4,00
9. Nidziński (Pepega Squad)4,00
10. Tartas (Budsar)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Weselak1. Weselak (Budsar)100,0%
2. Palej (Green Peas)84,6%
3. Świercz (Dobermany)81,8%
4. Bartecki (Green Peas)75,0%
5. Światowski (Wściekłe Psy)75,0%
6. Pazdan (Dobermany)66,7%
7. Tartas (Budsar)66,7%
8. Czajor (Green Peas)64,7%
9. Hiltawski (Green Peas)61,5%
10. Hiltawski (Green Peas)57,1%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hiltawski1. Hiltawski (Green Peas)40,0%
2. Broda (Wściekłe Psy)33,3%
3. Ganczarczyk (Szpotloki)28,6%
4. Świerkowicz (Budsar)28,6%
5. Moralewicz (Budsar)25,0%
6. Reszkiewicz (Budsar)25,0%
7. Kilarski (Szpotloki)20,0%
8. Łuczak (Asy Śląska)16,7%
9. Gruba (Pepega Squad)12,5%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kocy1. Kocy (Dobermany)100,0%
2. Wojsz (Dobermany)33,3%
3. Falewicz (Bociany Manhattan)25,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Ganczarczyk1. Ganczarczyk (Szpotloki)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)